Profile

Cover photo
Verified local business
Özel Medifema Hastanesi
Hospital
Today 8AM–5PM
93 followers|648,864 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Canlı yayınlarımızda bu cuma, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr. Ali İrfan Güzel ile birlikte "Kadınlarda Kısırlık ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. 20 Ocak Cuma günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Canlı yayınlarımızda bu cuma, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hidayet Çatal ile birlikte "Meme Cerrahilerini" konuşacağız. 13 Ocak Cuma günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Canlı yayınlarımızda bu hafta, Göz Hastalıkları Doktoru Op.Dr. Esra Kocakaya ile birlikte "Göz Hastalıkları ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. 9 Ocak Pazartesi günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Genel Cerrahi uzmanı Op.Dr. Hidayet Çatal doktor kadromuza katıldı.Kendisine hoşgeldiniz diyor başarılarının devamını diliyoruz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Canlı yayınlarımızda bu hafta, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Bahattin Mercan ile birlikte " Estetik Burun Cerrahisi Rinoplasti'yi " konuşacağız. 16 Ocak Pazartesi günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Canlı yayınlarımızda bu hafta, Göz Hastalıkları Doktoru Op.Dr. Esra Kocakaya ile birlikte "Göz Hastalıkları ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. 9 Ocak Pazartesi günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
30 Aralık Cuma günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan yapacağımız canlı yayında , Genel Cerrahi ve Metabolizma Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Hidayet Çatal ile birlikte "Tip 2 Diyabet (Şeker Hastalığı) ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. Doktorumuzun yanıtlamasını istediğiniz sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
2017 yılı sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl olsun
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Haftalık canlı yayınlarımızda bu hafta, Çocuk Hastalıkları Doktoru Uz.Dr. Görkem Astarcıoğlu ile birlikte "Çocuklarda Kış Hastalıkları ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. 30 Aralık Cuma günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Haftalık canlı yayınlarımızda bu hafta, Kalp Hastalıkları (Kardiyoloji) Doktoru Uz.Dr. Işık Erdoğan ile birlikte "Kalp Damar Hastalıkları ve Tedavi Yöntemlerini" konuşacağız. 23 Aralık Cuma günü saat 19:00 dan itibaren Facebook sayfamızdan izleyebilir, ayrıca sorularınızı yayın öncesinde ve yayın sırasında bize iletebilirsiniz.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Mustafa Kemal Paşa Kocatepe Cd. No:1 35860 Torbalı/İzmir, Turkey
Kocatepe Caddesi No:1TRİzmir35860
+90 232 854 18 54medifema.com.tr
HospitalToday 8AM–5PM
Friday 8AM–5PMSaturday 8AM–1PMSunday ClosedMonday 8AM–5PMTuesday 8AM–5PMWednesday 8AM–5PMThursday 8AM–5PM
Google+ URL
Your Activity
Write a review
Review Summary
4.1
40 reviews
5 star
27 reviews
4 star
5 reviews
3 star
No reviews
2 star
1 review
1 star
7 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
All reviews
Naz Duran's profile photo
Naz Duran
2 months ago
Hastene
ali solmaz's profile photo
ali solmaz
a month ago
Saat 05 30 tl bakan yok. Saat 06 16 hala yok şimdi baktı vatandaş teknik bakım mazerete bak 3 hafta önce 15 defa arayıp bir defa bağlantı sağlandı şimdide teknik bakım az yalan düzgün hizmet yapın ekmek tekneniz bizim ne zaman ihtiyacımızın belli olmayacağı bir kurum.güvenmeyelim daha iyi.
ahmet bey's profile photo
ahmet bey
3 months ago
Sözde acil servisler ücretsiz? Ama nedense medifama hariç. Çünkü yanlışlıkla ziraai ilacı içmiş hayati tehlikesi olan yakınımı medifaya acil olarak götürdüm ve medifamanın yaptığı ilk şey sigortanız varmı. Hayır yok ama durum acil ! Ve aciller acil durumda ücretsiz değilmi ? Oradan acil doktoru cevap verir . yok öyle bir şey . ama hükümet tv basın gazete görüyoruz duyuyoz ? yalan yok öyle birşey ....Ve acilen acilden kucakladığım hastamı tekrar gaziemir newal aciline oradan ilk müdahalenin ardından yeşil yurda .şimdi dolaşırken denk geldinizde merakımdan soruyorum ? Aciller ücretsizmi ?
• • •
Gulse Dinc's profile photo
Gulse Dinc
5 months ago
rahim filmi fiyatı öğrenmek için aradım ancak yönetim kararı gereği telefonda bilgi veremeyeceklerini, hastaneye gitmem gerektiğini söylediler. onca yolu ( yaklaşık 50 KM ) fiyat öğrenmek için gideceğim; bütçeme uymazsa geri döneceğim. Bu mu sizin hasta memnuniyetiniz?
Response from the owner - 5 months ago
Gülse Hanım Bu uygulama ayrıca kanun gereğidir.
Hamza Celiker's profile photo
Hamza Celiker
2 weeks ago
Hastaneniz Çok Çok Süper Dahiliye Uz.Dr. Murat Denkcan Beyefendi Çok Efendi Anlayışlı Tecrübeli Ve Güler Yüzlülüğü İle Örnek Alınacak Degerli Bir Doktordur Eşimi Muayene Etti Sağ Olsun Gercekten Hastasiyle İlgileniyor Görevinde Başarılar Dilerim Hollanda Dan Hamza ÇELİKER Güzel Memleketimize Kucak Dolusu Sevgiler Selamlar . . .
fatih karaca's profile photo
fatih karaca
3 months ago
Başta sayın doktorumuz güven çıta bey olmak üzere yardımcısı mehmet ali beye beyin cerahi bölümündeki gizem hanima Zübeyde hanıma bütün personele yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim harika bir hastane temiz ferah harika bir hastane ilgi alaka üst seviyede bütün herkese tavsiye ederim izmirimizdw böyle güzel bir hastanenin olmasi bizim gibi şifa bekleyen hastalar için her yönden yardımcı oluncagindan eminim bu hastanenin kurulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim iyiki varlar
• • •
Alper Sevik's profile photo
Alper Sevik
5 months ago
Mucize ellere sahip sayın doktorumuz Prof.Dr. Öztekin OTO'ya, Prof.Dr. Hakkı KAZAZ ve Doç.Dr. İlker KİRİŞ'e, KVC servisindeki tüm hemşire arkadaşlara, koordinatör Zübeyde hanıma ve yoğun bakım ekibine annem Nuray ŞEVİK'in kalp ameliyatında gösterdikleri özveriden, eksiksiz ilgiden dolayı sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
Necmettin Akdağ's profile photo
Necmettin Akdağ
8 months ago
Gebelik takibi için Özel Medifema Hastanesini tercih ettik, iki aydır kontrole gidiyoruz. İlk muayeneden sonra ikinci muayene için gittiğimizde doktorumuzun işten ayrıldığını duyduk, ikinci muayene için farklı bir doktor seçtik ona muayene olduk, üçüncü muayene için randevu almak için aradık o doktor da işten ayrılmış. Sürekli personel değişimi bizim için hoş değil. Kurum değiştirmeyi düşünüyoruz.