Profile

Cover photo
Lajme Shqip
Lived in Tirana
120 followers|24,773 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Kryeministri Berisha përshëndeti sot rënien e Tripolit, kryeqytetit të Libisë, nga sulmi i gjithanshëm i luftëtarëve të opozitës,
1
Add a comment...
Have them in circles
120 people
elonia alliu's profile photo
Enver Beha's profile photo
Petrika Xega's profile photo
kushtrim krasniqi's profile photo
Nertila Dyli's profile photo
Ziaedin Xheladini's profile photo
sara zalla's profile photo
Oriona Hazizaj's profile photo
Gazeta Sot's profile photo

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Ftesa per google plus , Ftesa Per Shqiptaret ne google plus clickoni tek linku i meposhtem per te marre nje ftese ne googlu plus ( Vetem per Shqiptaret mos harroni te na ndiqni follow lajme shqip.


https://plus.google.com/_/notifications/ngemlink?path=%2F%3Fgpinv%3DEOK-KevXcl0%3AB2Z7ar01mhsgoogle plus per Shqiptaret - Albanian google plus
1
Add a comment...
People
Have them in circles
120 people
elonia alliu's profile photo
Enver Beha's profile photo
Petrika Xega's profile photo
kushtrim krasniqi's profile photo
Nertila Dyli's profile photo
Ziaedin Xheladini's profile photo
sara zalla's profile photo
Oriona Hazizaj's profile photo
Gazeta Sot's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Tirana - Vlore - Durres - Elbasani - Shkodra - Korça - Fieri - Berati - Lushnja - Pogradeci - Kavaja - Laçi - Lezha - Kukësi - Gjirokastra -
Story
Tagline
Lajme Shqip ne google plus. Rrethi Shqiptar me lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova dhe bota. Follow qe te merrni te gjitha lajmet e fundit Nga Shqiperia dhe Bota
Basic Information
Gender
Decline to State