Profile cover photo
Profile photo
Sew Quester
113 followers
113 followers
About
Sew's posts

Post has attachment
Burda listopadowa od dzisiaj w kioskach. Pierwszy raz od dawna zupełnie mnie to nie cieszy.

Post has attachment
Nowa Anna Moda na szycie będzie w kioskach od 27. sierpnia, ale już dzisiaj możecie zajrzeć do zapowiedzi i sprawdzić czy jest na co czekać :-)

Post has attachment
Wrzesień już za miesiąc, a Burda prognozuje, że minie on pod znakiem Okroberfest, szortów na szelkach, gorsetów i fartuszków. Żartuję. Są też normalniejsze ubrania. Zapraszam na zebraną w internecie zapowiedź.

Post has attachment
Sierpniowa Burda od jutra w kioskach. Tym razem ma zawierać aż 12 łatwych do uszycia modeli - ale takich na prawdę do szycia, a nie chust wiązanych rogami...

Post has attachment
Pożegnanie z lipcową Burdą - dzisiaj jest ostatni dzień w sprzedaży.

Post has attachment
Niedawno był styczeń, a tu już półmetek tego roku - numer czerwcowy. Nie dość, że numer zapowiada się całkiem przyzwoicie, to jeszcze wszystkie zapowiedzi udostępniła sama Burda!

Post has attachment
Majowy numer Mollie Potrafi wraca do tego, co bardzo lubię czyli szycia i dziergania. Wreszcie, zgodnie z misją czasopisma, pomysły pokazane w numerze inspirują i zachęcają do działania. Nie będę ich wychwalać, żeby nie zapeszać...

Post has attachment
Może to brak kofeiny, paskudna pogoda za oknem, brak słońca, brak cukru, sama nie wiem, ale ten numer Anny nie cieszy mnie wcale.

Post has attachment
Maj to już w zasadzie prawie lato. Trzeba zrobić porządki w garderobie i przygotować kilka nowych letnich ubrań. Nie wiem czy z tym numerem Burdy się to uda, ale spróbujmy...

Post has attachment
Albo nadmiar słońca w ostatnich dniach całkowicie przestawił mój mózg na pozytywne myślenie (co ma też swoje zalety) albo w nowej Mollie faktycznie można coś dla siebie znaleźć. Zdecydujcie sami :-)
Wait while more posts are being loaded