Profile cover photo
Profile photo
Dom Weselny Siódme Niebo
About
Posts

Post has attachment
Wesele, to wyjątkowa uroczystość. Zorganizowanie dla Państwa tego ważnego wydarzenia będzie dla nas zaszczytem. Zadbamy o wszystko, czego potrzebują Państwo w tym szczególnym dniu. Zapraszamy do rezerwacji terminów: http://siodmeniebo.info/wolne_terminy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Siódme niebo”, to także doskonałe miejsce do zorganizowania imprezy firmowej. Posiadamy klimatyzowaną salę, udostępniamy strzeżony parking, a także zapewnimy bogaty wybór pysznych potraw przygotowanych przez naszych kucharzy. Niewątpliwym autem naszego obiektu jest jego lokalizacja nad zalewem. Dokładny adres oraz mapę dojazdu znajdą Państwo na stronie: http://siodmeniebo.info/kontakt-z-nami/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych pozwala nam urzeczywistniać wyobrażenia naszych Klientów o idealnej uroczystości. Niezależnie od tego czy będą to urodziny, bankiet, chrzciny, komunia czy wesele zadbamy o to, aby spotkanie było udane i miło wspominane przez wszystkich Gości. http://siodmeniebo.info/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres naszej oferty, to także organizacja spotkań rodzinnych po uroczystościach pogrzebowych. W trakcie stypy zapewniamy profesjonalną i taktowną obsługę kelnerską. Menu ustalamy zawsze indywidualnie z Klientem. W tym celu zapraszamy do kontaktu: http://siodmeniebo.info/stypy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miejsce, wystrój sali, menu, oprawa muzyczna czy gastronomiczna- to wszystko ma znaczenie podczas organizacji wesela. Nie ma jednak uniwersalnej recepty na udane przyjęcie weselne, ponieważ każdy z nas ma swoje wyobrażenie dotyczące tej ważnej okazji. Doskonale o tym wiemy, dlatego wszystkie uroczystości w Domu Weselnym Siódme Niebo http://siodmeniebo.info/ organizujemy mając na uwadze indywidualne życzenia naszych Gości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby zainteresowane organizacją niezapomnianej uroczystości: http://siodmeniebo.info/nasza-oferta/. Lokalizacja Domu Weselnego Siódme Niebo, to wyjątkowo urokliwe miejsce przy brzegu Wisły, niedaleko Bazyliki Romańskiej. Jesteśmy przekonani, że tak malownicza okolica doda magii i wyjątkowości każdej uroczystości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych. W zależności od Państwa potrzeb do Waszej dyspozycji oddajemy dwie sale 50-osobowe oraz salę bankietową, która pomieści 260 osób. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów organizacji przyjęcia: http://siodmeniebo.info/kontakt-z-nami/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ślub i wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Warto dołożyć wszelkich starań, aby z tym dniem wiązały się wyłącznie dobre wspomnienia. Decydując się na organizację przyjęcia weselnego w Siódmym Niebie http://siodmeniebo.info/ mają Państwo pewność, że tak właśnie będzie. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz profesjonalną obsługę gastronomiczną.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo miejsca do zorganizowania szkolenia firmowego lub spotkania biznesowego? Polecamy zapoznać się z kompleksową ofertą Domu Weselnego z Czerwińska nad Wisłą: http://siodmeniebo.info/. Proponujemy nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe. Gwarantujemy obsługę każdej konferencji czy imprezy firmowej na najwyższym poziomie oraz zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, że zostało jeszcze kilka wolnych terminów w sierpniu, październiku, listopadzie oraz grudniu bieżącego roku. Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją sali w wyżej wymienionych miesiącach zapraszamy do kontaktu. Dokładne daty oraz niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie: http://siodmeniebo.info/wolne_terminy/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded