Profile cover photo
Profile photo
Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons
17 followers -
Par pieejamu vidi visiem!
Par pieejamu vidi visiem!

17 followers
About
Posts

Post has attachment
¾ 10.05.2014.
Tuvojas Paralimpiskā sporta diena, Zane pēc plaušu transplantācijas atveseļojas Vīnē un, sezonas noslēguma raidījumā mūsu raidījums Cilvēkmens lec ar gumiju Siguldā. Tiekamies jau septembrī!
http://youtu.be/ISEFfbndYZg
Add a comment...

Post has attachment
¾ 3.05.2014. 
Turpinām apsekot valsts pārvaldes iestāžu pieejamību. Šoreiz - Ekonomikas ministrija. Sintija izmēģina jaunu palīglīdzekli un Apvienībā "Apeirons" iespējams iepazīties ar dažādām profesijām un satikt šo profesiju pārstāvjus. 
http://youtu.be/BnPJ4OHv8TI 
Add a comment...

Post has attachment
¾ 26.04.2014
Raidījumā reportāža no Norvēģijas - ko tur saprot ar vides pieejamību un kādi interesanti risinājumi atrodami Kristiansandā? Skaidrojām arī, kas ir cilvēkiem ar invaliditāti paredzētās stāvvietu kartes, kā tās iegūt, un kas ir pielāgotā peldēšana.
http://youtu.be/57xAymggFJE 
Add a comment...

Post has attachment
¾ 19.04.2014
Vai un kā cilvēkiem ar invaliditāti būs iespējams piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās un ko Latvijas deputāti Eiropas Parlamentā ir darījuši, lai risinātu sociālus jautājumus? Zooloģiskais dārzs ir kļuvis vēl pieejamāks ikvienam apmeklētājam. Viesojāmies arī Nacionālajā integrācijas centrā.
http://youtu.be/7EvfqZGB-FY 
Add a comment...

Post has attachment
3/4 12.04.2014
Vai valsts pārvaldes iestādēm jābūt pieejamām ikvienam apmeklētājam? Tiek plānota Grīziņkalna rekonstrukcija un vai tajā tiks paredzēti pieejamības risinājumi cilvēkiem ar invaliditāti un vecākiem ar bērnu ratiem? Kur Rīgā ikvienam iespējams apmeklēt peldbaseinu? Atbildes uz šiem jautājumiem raidījumā!
http://youtu.be/MBQRH8PlYvU 
Add a comment...

Post has attachment
3/4 12.03.2014. Vai valsts pārvaldes iestādēm jābūt pieejamām ikvienam apmeklētājam? Tiek plānota Grīziņkalna rekonstrukcija un vai tajā tiks paredzēti pieejamības risinājumi cilvēkiem ar invaliditāti un vecākiem ar bērnu ratiem? Kur Rīgā ikvienam iespējams apmeklēt peldbaseinu? Atbildes uz šiem jautājumiem raidījumā!
http://youtu.be/MBQRH8PlYvU
Add a comment...

Post has attachment
¾ 5.04.2014 
Raidījuma "Trīs ceturtdaļas" komanda viesojās Lietuvā. Gan par sociālo uzņēmējdarbību, gan arī par tūrismu! 
http://youtu.be/x7QJru-Ogs4 
Add a comment...

Post has attachment
¾ 29.03.2014
Sintija dodas uz Zooloģisko dārzu gan novērtēt vides pieejamību, gan arī apskatīt dzīvniekus. Rīgas pilsētas Cilvēku ar invaliditāti nevalstisko organizāciju Konsultatīvā padome - kas tā ir? Vaivaros sākušās atbalsta grupas cilvēkiem ar invaliditāti. Viesojāmies izstādē "Man ir Dauna sindroms. Nu un?". 
http://youtu.be/w9BlVl7wvQE 
Add a comment...

Post has attachment
¾ 22.03.2014
Kas Veselības ministrijai palīdzēja veikt, iespējams, pretlikumīgos Ministru kabineta noteikumu grozījumus? Kur iespējams ikvienam draudzīgā veidā apskatīt dabu un vai par sabiedrības integrāciju atbildīgā ministrija tik tiešām ir integrējoša? Atbildes uz šiem jautājumiem jaunajā raidījumā "Trīs ceturtdaļas".
http://youtu.be/fxtqoJbMLK0 
Add a comment...

Apeirons diskusiju klubiņš atsācis darbu! Tiksimies divas reizes mēnesī, ceturtdienās. Šogad tēma būs "Profesiju karuselis", un tiksimies ar dažādu profesiju pārstāvjiem.
Pirmā tikšanās būs 10. aprīli plkst. 15.  Mūsu viesis būs skolotāja Rita Briede.
Kad radusies skolotāja profesija? Kādas rakstura īpašības vajadzīgas skolotājam? Kādas īpatnības ir šajā profesijā, darba pienākumi, kur var iegūt nepieciešamo izglītību? Kāds būs skolotājs un skola nākotnē? 
Par šiem un citiem jautājumiem runāsim Apeirona diskusiju klubiņā.

Mūsu adrese: Valdemāra ielā 38, k1 (ieeja no sētas, Rīgā.

Visi laipni aicināti!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded