Profile cover photo
Profile photo
Budmax s.c. FHU. Malec K., Kukulski I.
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się ogólnie pojętą architekturą ogrodową. Stawiamy ogrodzenia łupane i modułowe, montujemy daszki modułowe i przęsła. Specjalizujemy się w robotach elewacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami: http://budmaxkolbuszowa.pl/galeria/.
Photo

Post has attachment
Zgodnie z Państwa życzeniem zakładamy system ociepleń na styropianie, na wełnie lub na płytach XPS. Nasze usługi świadczymy zarówno dla domów i budynków mieszkalnych, jak również dla lokali usługowych i hal. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie: http://budmaxkolbuszowa.pl/docieplenia-budynkow/.
Photo

Post has attachment
Do jednych z filarów naszej działalności należy układanie kostki brukowej. Usługi brukarskie świadczymy na terenie Kolbuszowa. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej oraz płyt chodnikowych i drogowych. Zachęcamy do współpracy: http://budmaxkolbuszowa.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo, wykonując powierzone nam zadania remontowe, korzystamy z materiałów budowlanych, które cechuje wytrzymałość i wysoka odporność na różne uszkodzenia. Tak dobrane produkty są gwarancją wysokiej jakości projektów zrealizowanych przez BUDMAX. http://budmaxkolbuszowa.pl/

Post has attachment
Miłośnikom południowych aranżacji proponujemy budowę tarasu, patio czy większej powierzchni, przy użyciu płytki tarasowej SLAVIA. Z wyglądu przypominająca kamień z powodzeniem przeniesie Państwa w świat klimatycznej Toskanii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://budmaxkolbuszowa.pl/ukladanie-kostki-brukowej/
Photo

Post has attachment
Pracujemy, łącząc wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę praktyczną z innowacyjnymi metodami wykonywania usług brukarskich i budowlanych. Warto zainwestować w profesjonalne wykonanie prac, by móc cieszyć się z nich przez lata. Zachęcamy do kontaktu z nami: http://budmaxkolbuszowa.pl/kontakt/
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu zakup materiałów budowlanych, dostępnych w naszym składzie budowlanym, który znajduje się w Kolbuszowej. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, pochodzą od renomowanych producentów, a co za tym idzie, wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie: http://budmaxkolbuszowa.pl/.
Photo

Post has attachment
Do wykonywanych przez nas usług należy m.in. montaż betonowych daszków ogrodzeniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór daszków na słupki oraz murki o różnych rozmiarach i kolorach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://budmaxkolbuszowa.pl/ogrodzenia/.
Photo

Post has attachment
Przekazując nam zlecenie, nie muszą się Państwo martwić o jego terminową realizację. Do swoich obowiązków podchodzimy poważnie. Szanujemy Państwa czas, a przy tym dbamy o to, by każdy projekt, oddanych do użytkowania, spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa. Zachęcamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas prac: http://budmaxkolbuszowa.pl/galeria/.
Photo

Post has attachment
Układanie kostki brukowej to skomplikowany proces, z którym doskonale sobie radzimy. Służmy radą w jej doborze, kierując się estetyką oraz funkcjonalnością. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji stylu kostek, m.in. kostkę klasyczną, antyczną, elegancką i wiele, wiele innych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Najtrafniej i najpełniej odpowiadamy na Państwa potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://budmaxkolbuszowa.pl/ukladanie-kostki-brukowej/
Photo
Wait while more posts are being loaded