Profile cover photo
Profile photo
Klonowski W., lek. stomatolog. Gabinet stomatologiczny
About
Klonowski W., lek. stomatolog. Gabinet stomatologiczny's posts

Post has attachment
Wiele z Państwa zastanawia się ile tak naprawdę wynosi optymalny czas pomiędzy kolejną wizytą stomatologiczną. Aby rozwiać Państwa wątpliwości w tej kwestii, na naszej stronie internetowej umieściliśmy szczegółowy artykuł dotyczący wizyt stomatologicznych. http://www.klonowski-krakow.pl/porady
Photo

Post has attachment
W naszym gabinecie świadczymy usługi stomatologiczne w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „ceny”, w której umieściliśmy koszty poszczególnych zabiegów: http://www.klonowski-krakow.pl/cennik.
Photo

Post has attachment
Szczotkowanie zębów to istotna czynność, dzięki której ograniczamy występowanie ubytków na naszych zębach. Regularne szczotkowanie nie tylko poprawia stan zębów, ale także ich kolor i wygląd. http://www.klonowski-krakow.pl/porady
Photo

Post has attachment
Dentysta to specjalista od chorób zębów i jamy ustnej. Wszystkich Państwa, którzy cierpią z powodu bólów zęba, zapraszamy do naszego gabinetu. Szybko i bezstresowo uporamy się z problemem! http://www.klonowski-krakow.pl/uslugi
Photo

Post has attachment
Aby umówić się na wizytę stomatologiczną w naszym gabinecie, zapraszamy do telefonicznej rejestracji. Numery kontaktowe znajdziecie Państwo pod podanym adresem internetowym: http://www.klonowski-krakow.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Nieświeży oddech uprzykrza życie i wprawia w kompleksy. Swoje podłoże znajduje nie tylko w paleniu papierosów, ale również w nieleczonych schorzeniach zębów. W naszym gabinecie pomożemy Państwu uporać się z nieprzyjemnym oddechem: http://www.klonowski-krakow.pl/nieswiezy-oddech.
Photo

Post has attachment
Pielęgnacja zębów to proces, który odwdzięczy się pięknym i zdrowym uśmiechem. Nieodpowiednio przeprowadzony wywołuje ból i rany na naszych dziąsłach. Więcej informacji na temat odpowiedniej pielęgnacji znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.klonowski-krakow.pl/porady.
Photo

Post has attachment
Wszystkim z Państwa, którzy zamierzają wybrać się do naszego gabinetu, polecamy podany adres internetowy: http://www.klonowski-krakow.pl/kontakt. Na wskazanej witrynie zamieściliśmy mapkę dojazdową do naszej placówki!
Photo

Nieleczone zęby nie tylko sprawiają ogromny ból, ale również prowadzą do poważniejszych infekcji jamy ustnej. Dlatego należy regularnie umawiać się na wizyty kontrolne u stomatologa. http://www.klonowski-krakow.pl/kontakt

Post has attachment
Ukruszony ząb nie tylko nie wygląda estetycznie, ale również sprawia trudności podczas przyjmowania posiłków. Z tego względu warto zainwestować w zabieg estetyczny. W naszym gabinecie prowadzimy działalność również z zakresu stomatologii estetycznej: http://www.klonowski-krakow.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded