Profile cover photo
Profile photo
ALTOP specjalistyczne czyszczenie tapicerki meblowej
4 followers
4 followers
About
Posts

Aktualne promocje i zniżki - marzec 2018r.
http://www.altop.pl/promocje.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Czyszczenie bardzo brudnej sofy z tkaniny typu alcantara w Krakowie. Niestety nie wszystkie plamy idealnie się doczyściły. Niektórych plam i przebarwień nie można usunąć niczym, nawet specjalistycznymi środkami piorącymi.
Http://www.altop.pl
Photo
Photo
08.08.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Specjalistyczne czyszczenie sofy narożnej. Na zdjęciach od dołu: sofa przed praniem, woda z odciągniętym/ wypłukanym brudem, sofa po wyczyszczeniu. Czyszczenie urządzeniem piorącym oraz środkami czyszczącymi marki Karcher. Kraków.
PhotoPhotoPhoto
23.07.2017
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

TANIE SPRZATANIE
Gdy chcesz utrzymać porządek w swojej łazience to najlepiej pomoże Ci w tym ocet! Kamienny osad na kranie usuniesz za pomocą szmatki nasączonej w occie, którą należy owinąć wokół kranu i pozostawić na ok. 2-3 godziny. Ocet okaże się także niezbędny w usunięciu zabrudzeń z płytek na ścianach i wannie, jednocześnie zapewniając im warstwę ochronną, zabezpieczającą przed osiadaniem nowego kamienia wodnego.
Add a comment...

Post has attachment
SOFA KAKTUS
Taką sofę też wyczyścimy! Oferujemy czyszczenie antyalergiczne najlepszymi bezpiecznymi i skutecznymi środkami z firm: Karcher, Chemspec, Tersus, Pramol Chemie ... www.altop.pl ZAPRASZAMY na wiosenne czyszczenie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pranie tapicerki krzeseł. Usługi u klienta.

Altop.pl to profesjonalne usługi takie jak pranie tapicerki w Krakowie. Czyścimy głównie tapicerkę meblową czyli: zestawy wypoczynkowe, narożniki, sofy, wersalki, kanapy, fotele, pufy, poduszki na meblach, stoły bilardowe. Zajmujemy się również czyszczeniem łóżek: materacy, sof i foteli rozkładanych, wersalek, tapczanów. Pierzemy także różnego rodzaju krzesła: stołowe, biurowe, konferencyjne, fotele obrotowe. Czyścimy obicia z tkanin typu: alkantara, welur, sztruks, bawełna, żakard, aksamit, plusz. Oprócz prania tapicerek oferujemy  usługi w zakresie czyszczenia wykładzin. Czyścimy powierzchnie powyżej 30 m2. W naszej ofercie jest również czyszczenie żaluzji pionowych (verticali). Podczas czyszczenia usuwany jest nie tylko brud, ale również nieprzyjemne zapachy np. odzwierzęce (mocz, pot) a przede wszystkim roztocza, które są przyczyną wszelkich alergii. Stosowana przez nas technika czyszczenia to metoda ekstrakcyjna (na mokro). Jest to czyszczenie najskuteczniejsze.
Do czyszczenia wykorzystujemy urządzenia głównie firmy Kercher (Karcher) oraz odpowiednie markowe antyalergiczne środki chemiczne, które skutecznie usuwają brud i są delikatne dla czyszczonych powierzchni a przede wszystkim bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Realizujemy zlecenia jednorazowe lub stałe. Obszar naszej działalności: cały Kraków: Nowa Huta, Podgórze, Krowodrza, Śródmieście. Wieloletnie doświadczenie oraz przyjazne środowisku metody czyszczenia pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu stałych klientów. Zadzwoń do nas i zamów profesjonalne pranie tapicerki lub wykładziny albo żaluzji - http://www.alttop.pl

Zapraszamy!
Photo
Photo
Pranie tapicerki meblowej Kraków
1 Photo - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded