Profile cover photo
Profile photo
Budokop
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Wgłębne mieszanie gruntu DSM (Deep Soil Mixing) stosujemy przy realizacji przesłon przeciwfiltracyjnych. Przesłony te wykonuje się często podczas modernizacji wałów przeciwpowodziowych. Wynika to z faktu, że oprócz wydłużenia drogi filtracji dodatkowo poprawia się stateczność wału. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj - http://www.budokop.pl/technologie/#.
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jedną z naszych specjalizacji jest geotechnika. Zajmujemy się np. zabezpieczaniem wykopów i ścian oporowych . Wykonujemy także uszczelnianie pionowe przy użyciu metody kolumn DSM, a także kolumn Jet-Grouting. Pełną ofertę w zakresie usług geotechnicznych znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.budokop.pl/oferta/geotechnika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Firma Budokop wykorzystuje w pracy m.in. kotwy gruntowe. Kotwy sprawdzą się tam, gdzie grunt niedane wystarczającej stateczności palisadom, ściankom szczelnym, itp. Kotwy dzielimy na stałe i tymczasowe. Do stałych należą te, których czas pracy w gruncie wynosi ponad 2 lata. Więcej o kotwach mogą Państwo przeczytać tutaj - http://www.budokop.pl/technologie/kotwy-gruntowe/.
Kotwy gruntowe
Kotwy gruntowe
budokop.pl
Add a comment...

Post has attachment
Public
Dbamy o to, by zaproponować Klientom najbardziej efektywne rozwiązania, a jednocześnie bardzo ekonomiczne. Aktywnie współpracujemy z innymi firmami z branży i biurami projektowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę kompleksową obsługę od pomysłu, aż po realizację. Zachęcamy do kontaktu - http://www.budokop.pl/kontaktowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ścianki szczelne służą do zabezpieczenia głębokich wykopów i odcięcia dopływu wody do wykopu. Wykorzystywane są także w hydrotechnice jako umocnienia brzegowe, czy nabrzeża. Ścianki szczelne dzielimy na stałe, które zaprojektowane są jako część konstrukcji i tymczasowe, które zabezpieczają teren budowy tylko na czas wykonywania robót - http://www.budokop.pl/technologie/scianki/.
Add a comment...

Post has attachment
Mikropale to pale, których średnica jest mniejsza niż 300mm. Zwyczajowo ich średnica wynosi od 100 do 300mm. Do wykonania mikropali stosuje się różne technologie: przy użyciu systemu żerdzi, łączników i koronek, które po wywierceniu mikropala pozostają w gruncie stanowiąc jego zbrojenie. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać pod tym linkiem - http://www.budokop.pl/technologie/mikropale-iniekcyjne/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także różnego typu prace hydrotechniczne. Zajmujemy się m.in. budową i remontami wałów przeciwpowodziowych i wykonywaniem umocnień brzegowych z gabionów, materacy siatkowo-kamiennych, materacy faszynowo-kamiennych, palisady, ścianki szczelnej, itp. Z pełną ofertą naszej firmy zakresie hydrotechniki mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej firmy Budokop - http://www.budokop.pl/oferta/hydrotechnika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta z zakresu geotechniki lub hydrotechniki? Chcą Państwo kupić od nas lub wynająć maszyny? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Nasze biuro mieści się w Elblągu. Numery telefonów i adres mailowy umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zadawania pytań i podjęcia współpracy - http://www.budokop.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomysłu do realizacji. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i dysponujemy doświadczoną kadrą. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam sprostać rosnącym potrzebom rynku. Zapraszamy do współpracy z Budokop - http://www.budokop.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budokop z powodzeniem wykorzystuje technologię jet-grouting. Polega ona na lokalnym zniszczeniu, przez rozpłukanie za pomocą wysokoenergetycznego strumienia cieczy, istniejącej struktury gruntu, wyniesieniu części urobku na powierzchnię i wprowadzeniu w uwolnioną pod powierzchnią przestrzeń zaczynu cementowego o dobranym składzie. Dzięki tej technologii otrzymuje się w gruncie kolumny gruntowo-cementowe w formie zbliżonej do walca o średnicy od 600 do 2500 mm. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej Budokop - http://www.budokop.pl/technologie/technologia-jet-grouting/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded