Profile cover photo
Profile photo
CHS Abraska
4 followers -
Malíři, tapetáři a lakýrníci Praha
Malíři, tapetáři a lakýrníci Praha

4 followers
About
Posts

vyuzijte dopravy zdarma na malovani pokoju, veskere malirske prace a lakyrnicke
Add a comment...

TAPETOVÁNÍ - Tapetáři Praha

Tapety jsou vhodnou alternativou, pokud chcete dosáhnout exkluzivního vzhledu. Tento způsob je také vhodný na nerovné povrchy zdí a dokáže mnoho nerovností skrýt. Jedná se o dvouvrstvou tapetu, mezi vrstvami je rozprostřena dřevitá drť různé hrubosti.

K dispozici jsou vliesové tapety s moderním designem, vinylové tapety omyvatelné vhodné do koupelny a kuchyně. Také třpitivé nebo plastické efekty. Různé dekorativní samolepící tapety květin, ornamentů, obrázků. K dispozici máte výběr ze vzorníku 2015-2016 přímo u Vás.
Add a comment...

Post has attachment
Malíři, tapetáři a lakýrníci  Praha

S námi Vás malování baví a o nic se nemusíte starat. Servis úklidových, jakýchkoliv montážních a stěhovacích prací máme v malíčku.

Když už jsme v ráži, připravte si také seznam drobných prací, rádi za Vás uděláme různé staré resty. Jako je např. uchycení poličky, oprava dvířek, prahů a všeho co si vzpomenete. Nás rozhodně nezdržujete. A ruku na srdce, kdo z nás doma nemá práci, která na něj čeká už měsíc, nebo déle, ale pořád ne a ne s k ní nějak dostat ?

Lehce si poradíme s nejvyšší náročností  jako jsou např. slaměné stropy, protekliny, praskliny, izolace, vlhkost, koroze, výška schodiště.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Malíři, tapetáři a lakýrníci  Praha
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded