Profile cover photo
Profile photo
GABINET KARDIOLOGICZNY lek. Barbara Bogacka
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do naszego gabinetu na badania kardiologiczne. Wykonujemy m.in. echo serca. Do tego badania wykorzystujemy echokardiograf. Przy jego pomocy jesteśmy w stanie ocenić ruch i kurczliwość serca oraz pracę jego zastawek. Echo serca służy także do badania przepływów w komorach i przedsionkach serca. Zachęcamy do wizyty - http://kardiologszczecin.com.pl/echo-serca.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie EKG sprawdza czynność elektryczną serca. Jest to jeden z najszybszych sposobów na pozyskanie informacji na temat stanu zdrowia serca pacjenta. Na podstawie wykazanych nieprawidłowości możemy zlecić dodatkowe badania oraz postawić diagnozę. http://kardiologszczecin.com.pl/badanie-ekg
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo! Dbanie o swoje zdrowie nigdy nie jest przesadą, szczególnie, jeżeli mówimy o sercu. W tym przypadku lepiej badać się zawczasu niż borykać się z problemami sercowymi lub z chorobami nadciśnieniowymi. Serdecznie zapraszamy na konsultacje kardiologiczne dla dorosłych. http://kardiologszczecin.com.pl/oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz gabinet kardiologiczny jest czynny we wtorki i czwartki. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty. Zajmujemy się leczeniem serca, nadciśnienia. Zajrzycie na stronę internetową http://kardiologszczecin.com.pl/kontakt.php.
Add a comment...

Post has attachment
Leczeniem chorób serca zajmujemy się już od wielu lat. Nasza lekarz kardiolog Barbara Bogacka ma bogate doświadczenie. Regularnie uczestniczy w ważnych szkoleniach i konferencjach. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://kardiologszczecin.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapisów na konsultacje kardiologiczne do naszego gabinetu. Z ofertę możecie się zapoznać na stronie internetowej http://kardiologszczecin.com.pl/oferta.php. Badania przeprowadzamy wykorzystując nowoczesny sprzęt. Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie diagnozujemy także niedociśnienie. Niedociśnienie może negatywnie wpływać na komfort życia. Osoby z niedociśnieniem często mają większe zapotrzebowanie na sen, trudniej się koncentrują. Zapraszamy na stronę internetową naszego gabinetu http://kardiologszczecin.com.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Metodą Holtera wykonujemy nie tylko EKG, ale także pomiar ciśnieniowy. Badanie to wykonuje się przy diagnostyce nadciśnienia i niedociśnienia oraz przy ocenie skuteczności leczenia nadciśnienia. W trakcie badania pomiary ciśnienia występują regularnie co kilkanaście, kilkadziesiąt minut. Zapraszamy na stronę internetową http://kardiologszczecin.com.pl/oferta-Holter-cisnieniowy.php.
Add a comment...

Post has attachment
Z naszą ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej http://kardiologszczecin.com.pl/oferta.php. Zajmujemy się leczeniem chorób serca i nadciśnienia. Do badań wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt. Zapraszamy na wizytę.
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku obawy o zaburzenie rytmu serca warto zdecydować się na badanie Holtera. Przy tym badaniu praca serca jest monitorowana przez całą dobę. Do klatki piersiowej pacjenta nakleja się jednorazowe elektrody. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://kardiologszczecin.com.pl/oferta-EKG-Holter.php.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded