Profile cover photo
Profile photo
Szkoła Podstawowa Nauczanie Wczesnoszkolne
16 followers
16 followers
About
Posts

Post has attachment
Świąteczne gazetki

A oto wyniki:
Wszystkie klasy otrzymały po 5 punktów
Oprócz tego dodatkowo
klasa IIIc otrzymała 10 punktów,
klasa IIIa - otrzymała 8 punktów,
klasa Ib - otrzymała 6 punktów,
Gratulacje!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.01.2019
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Klasa III A na przedstawieniu "Dlaczego rower ma dwa koła ?!"


Mieliśmy niepowtarzalną okazję obejrzeć to przedstawienie w wykonaniu kółka teatralno-przyrodniczego klasy 6b. Pozwoliło nam to zdobyć nowe wiadomości i poszerzyć naszą wiedzę. Dziękujemy naszym starszym kolegom, uczestnictwo w Waszym przedstawieniu było dla nas wielką przyjemnością. :)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.01.2019
70 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wigilia w klasie III A

Niech te Święta tak wspaniale
będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie
no i radość będzie wszędzie!

20 grudnia w naszej klasie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne z udziałem naszych kochanych rodziców, dziadków i rodzeństwa. Na tę uroczystość przygotowaliśmy świąteczne piosenki i wiersze. Dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Rodzice dostali od nas stroiki, które własnoręcznie dla nich wykonaliśmy podczas klasowych warsztatów. Usiedliśmy również przy suto zastawionym stole. Nasze wspólne kolędowanie przepełnione było atmosferą ciepła, miłości, radości i pokoju.
To był wspaniały i wyjątkowy wieczór!
Panu Jackowi serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia:)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.01.2019
119 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Warsztaty świąteczne w III A

W naszej klasie odbyły się wspaniała lekcja plastyczno - techniczna , na którą zaprosiliśmy Panią Beatkę florystkę. Na tych zajęciach robiliśmy stroiki świąteczne dla naszych rodziców. Efekt końcowy był przepiękny. Serdecznie dziękujemy Pani Beatce za te zajęcia.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.01.2019
23 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
AIRO SPACE KIDS

13 grudnia klasa II c i III a były na wyciecze w kosmicznej sali zabaw. Czekały tam na nas trzy piętra kosmicznych zakamarków, kraterów i gór. Labirynty, których przejście daje prawdziwą satysfakcję, tory przeszkód godne prawdziwego gwiezdnego odkrywcy. Mieliśmy też kosmiczne warsztaty z animatorami. Na planecie Airo świetnie się bawiliśmy. To była wspaniała wycieczka!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.01.2019
90 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Mikołajkowo w III A

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.


I my też dzisiaj dostaliśmy prezenty!!!

W naszej klasie było dziś wesoło. Poczytaliśmy o Świętym Mikołaju, pięknie opisaliśmy tę postać i namalowaliśmy jego portret. Układaliśmy puzzle, pośpiewaliśmy i jedliśmy łakocie. Pierniczki Pani Krysi były przepyszne.
To był naprawdę fantastyczny dzień!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.12.2018
48 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Spotkanie autorskie
27 listopada klasy II a, II b, II c i III a gościły na swoich lekcjach panią Moniką Kowaleczko Szumowską, pisarką i tłumaczką, autorkę książek dla dzieci i młodzieży: „Fajna ferajna”, „Galop 44”. My rozmawialiśmy o „Gupikowie” i „Wybrykach z Ameryki”. Jak się okazało w trakcie spotkania tematu do napisania tych książek dostarczyło autorce samo życie. Pani Monika jest mamą czwórki niesfornych, ale i kochanych dzieciaków. To właśnie ich wesołe, śmieszne przygody opisała w swoich książkach. Ale nasza rozmowa nie dotyczyła tylko bohaterów. Dowiedzieliśmy się także jak powstają książki i ile czasu potrzeba na napisanie opowiadania. Może kiedyś i ktoś z nas zostanie pisarzem lub pisarką. W trakcie spotkania można było nabyć książki autorki, na których chętnie składała autografy wraz z dedykacjami.


Uczniowie z klasy III A
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.11.2018
45 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ŁATWO JEST MÓWIĆ O POLSCE
TRUDNIEJ DLA NIEJ PRACOWAĆ
JESZCZE TRUDNIEJ UMRZEĆ
A NAJTRUDNIEJ CIERPIEĆ

16 listopada klasa II c i III a udały się na wycieczkę do Palmir - Miejsca Pamięci Narodowej. Na cmentarzu zapaliliśmy znicze, oddaliśmy cześć pomordowanym w czasie II wojny światowej. Zwiedziliśmy też muzeum. Choć to trudny dla nas temat warto było odwiedzić ten zakątek Kampinoskiego Parku Narodowego.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.11.2018
93 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Śpiewanki Patriotyczne dla Niepodległej

Setną rocznicę odzyskania niepodległości klasy 0 - III uczciły patriotyczną nutą. Kolejny raz nasze dzieciaki wzięły udział w Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Każda klasa przepięknie prezentowała się wokalnie, a niektóre nawet tanecznie. Mamy nadzieję, że cel jaki przyświeca naszemu festiwalowi czyli popularyzacja różnorodnych pieśni o Ojczyźnie został osiągnięty.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.11.2018
71 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Śniadanie Daje Moc w klasie III A

"Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!"
8 listopada kolejny raz przystąpiliśmy do projektu edukacyjnego Śniadanie Daje Moc. Tego dnia wspólnie zjedliśmy zdrowe i smaczne śniadanko. Przypomnieliśmy sobie zasady prawidłowego odżywiania, które poznaliśmy również w ramach innego projektu - ABC zdrowego żywienia.
Prawidłowe odżywianie odgrywa ogromną rolę w naszym codziennym życiu.PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.11.2018
40 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded