Profile cover photo
Profile photo
Eko-Bud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo produkcyjno-budowlane
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Co możemy zagwarantować Klientom, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na jednej z wyższych kondygnacji? Zdecydowanie piękne widoki z okna i większe nasłonecznienie lokalu :) Budząc się każdego ranka będziecie mogli beztrosko przeciągnąć się z ciepłą kawą w ręku i ślicznym widokiem za oknem. Warto? Oczywiście, że warto! :) Zapraszamy do kontaktu http://ekobud.com/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiedzieliście Państwo, że w jednym z postawionych przez nas budynków (3A1) w Brwinowie na Osiedlu Pszczelin znajdują się jeszcze wolne mieszkania? W każdym jest dwufunkcyjny piec gazowy, wszelkie instalacje, gniazdka elektryczne i wyłączniki. Lokale posiadają także balkon i piwnicę. Zadzwońcie http://ekobud.com/kontakt, a dowiecie się więcej :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby zainteresowane zamieszkaniem na naszym osiedlu w Brwinowie muszą pamiętać, że wchodząc z nami we współpracę mogą liczyć na wysoki standard przekazywanych przez nas lokali, jak i przyjazną, bezpieczną i przede wszystkim piękną okolicę. Pamiętajcie także, że możecie skorzystać z rabatu na mieszkania w budynku numer 2, które sięgają aż 5 tysięcy złotych! Zapraszamy do kontaktu http://ekobud.com/kontakt :)
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jak i Nowego Roku cała załoga firmy Eko-Bud pragnie złożyć wszystkim Państwu najlepsze życzenia! Aby świąteczny czas każdy z Was spędził tak, jak sobie zaplanuje, a Nowy Rok obfitował w sukcesy i osiągnięte cele :) Wszystkiego najlepszego http://ekobud.com!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy zdania, że pieniądze nie powinny nikogo ograniczać. A już na pewno nie blokować możliwości spełniania marzeń. Jeśli Państwa marzeniem jest własne „M”, to oferujemy Wam pomoc w uzyskaniu kredytu na naprawdę dobrych warunkach! Zajrzyjcie w tę zakładkę naszej strony http://ekobud.com/aktualnosci, a znajdziecie tu kontakt do zaprzyjaźnionego z nami banku, jak też naszego doradcy. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie jesteście Państwo przekonani do mieszkań czy domów z rynku wtórnego? Nic dziwnego – nigdy nie wiadomo, co kryje się pod podłogą czy w ścianach. Naszym zdaniem lepiej zdecydować się na rynek pierwotny :) Nasza firma Eko-Bud oferuje nowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji pod Warszawą i w bardzo dostępnych cenach! Zapraszamy http://ekobud.com/oferta/osiedle-pszczelin-etap-1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wygodny i przytulny lokal dla dwojga? A może większe mieszkanie dla kilkuosobowej rodziny? A może jednak niewielki metraż dla singla? Jakiego mieszkania byście Państwo nie poszukiwali, u nas na pewno je znajdziecie! Osiedle Pszczelin w Brwinowie pod Warszawą czeka na kolejnych kupców! Zapraszamy http://ekobud.com/oferta/osiedle-pszczelin-etap-1 :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie trwa II etap powiększający osiedle Pszczelin w podwarszawskim Brwinowie. Docelowo powstaną cztery nowe budynki. Ceny mieszkań są przystępne, a do każdego lokalu przynależą piwnica i balkon. Są też bezpłatne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci. Zapraszamy http://ekobud.com/oferta/osiedle-pszczelin-etap-1!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mieszkanie pod Warszawą? Z dala podmiejskiego zgiełku, harmidru, pogoni…? Idealnym miejscem będzie osiedle Pszczelin w Brwinowie. Znajdziecie tam Państwo ciszę i spokój, a jednocześnie wiele udogodnień, jak przystanek autobusowy, stacja PKP i WKD. Nie brakuje tu także sklepów i restauracji! Zapraszamy http://ekobud.com/oferta/osiedle-pszczelin-etap-1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chociaż Brwinów to małe miasto, nie brakuje w nim urokliwych miejsc. Warto zobaczyć wille i pałacyki oraz starodawne domy liczące nawet ponad 100 lat! Ponadto nie brakuje tu zieleni i miejsc dla osób uwielbiających spacery czy jazdę rowerem. Nieopodal osiedla Pszczelin jest stacja PKP i WKD, przystanek autobusowy, sklepy, restauracje i muzea. Zapraszamy http://ekobud.com/oferta/trwajace-inwestycje!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded