Profile cover photo
Profile photo
e-kleje.pl - kleje przemysłowe
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
1. Hydroizolacja i ochrona przeciwwodna wszystkich typów pokryć dachowych: dachy, okapy, rynny i rury spustowe, gzymsy, kominy a także balkony, tarasy.
2. Ochrona i impregnacja wszystkich pionowych elementów budowli: ścian fundamentowych, ścian oporowych, elewacji, ścian.
3. Hydroizolacja pomieszczeń mokrych (łazienki), oklejanych później okładziną ceramiczną.
4. Uszczelnianie starych powłok bitumicznych (z użyciem gruntowania PRIMER AQUATECH).
5. Hydroizolacja starych podłóg ceramicznych, z zastosowaniem zbrojenia między kolejnymi warstwami z tkaniny technicznej typu np. TESSUTO NT 50 lub TEXFIL NATURAL 1,0 o gramaturze 50g/m 2 .
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
06.06.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
SITOL AQUATECH to jednokomponentowa emulsja wodna na bazie elastomeru akrylowego i styrolu. Materiał produkowany w ciekłej postaci, przeznaczony jest do tworzenia elastycznych powłok uszczelniających. Po wyschnięciu zamienia się w elastyczną wodoodporną membranę.

https://e-kleje.pl/uszczelniacze-akrylowe/703-torggler-sitol-aquatech-ochrona-przeciwwodna.html
Add a comment...

Post has attachment
SITOL SILICON DEKARSKI LAMIERA produkt jest uszczelniaczem silikonowym na bazie polidimetylsiloksanów z wypełniaczami benzamidowymi dla kolorów szary, miedziany, ciemnobrązowy i antracyt oraz wypełniaczem oksymowym dla uszczelniacza bezbarwnego.
Add a comment...

Post has attachment
SITOL SILICON PAVIMENTO uszczelnienie dylatacji jest szczególnie zalecany do uszczelnień połączeń dylatacyjnych w podłogach i posadzkach w zakładach przemysłowych, szpitalach, supermarketach, parkingach, garażach, itp.
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki specjalnej formule, klej tworzy wyjątkowo mocną spoinę. Jej wytrzymałość na zrywanie jest nawet o 60% wyższa niż standardowych klejów aerozolowych. SPRAY-KON MAX jest wodoodporny i wytrzymały na temperatury nawet do 130°C (100°C w teście 24h).
Add a comment...

Post has attachment
Multibond-6901 fast citrus emulsja (żel) do mycia silnie zabrudzonych rąk, do stosowania w warunkach warsztatowych; rozpuszcza i usuwa smary, oleje, sadzę, smołę, nieutwardzone kleje i żywice, farby drukarskie, plamy z trawy i ziemi itp.
Add a comment...

Pragniemy poinformować Państwa o zmianie regulaminu sklepu e-kleje.pl. W związku ze zmianą operatora płatności zmianie uległ paragraf 5 punkt 2 ustęp 3 regulaminu - było "poprzez płatności PayU." jest "poprzez płatności Dotpay.pl.", dodano również punkt 6 w tymże paragrafie o brzmieniu: "Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl". Pozostałe postanowienia regulaminu nie uległy zmianie.
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam poinformować o otrzymaniu przez nas od Urzędu Patentowego PR, prawa ochronnego na znak towarowy e-kleje.pl

http://e-kleje.pl
Add a comment...

Klej kontaktowy BOSTIK 1782 Kontaktlim jest klejem na bazie kauczuku nitrylowego i żywic syntetycznych rozpuszczonych w rozpuszczalnikach organicznych. Tworzy trwałą spoinę bez stosowania utwardzacza, wysokiej temperatury, czy długiego czasu dociskania. Może być stosowany w przemyśle jak również w rzemiośle. Spoina charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i przyczepnością. Końcową wytrzymałość złącze uzyskuje po 7 dniach.
Właściwości specjalne:
Klej kontaktowy BOSTIK 1782 Kontaktlim charakteryzuje się bardzo rzadką, jednorodną konsystencją co ułatwia precyzyjne łączenie elementów. Bardzo szybkie parowanie rozpuszczalników, maksymalnie skraca czas wysychania a co za tym idzie znacznie przyspiesza tempo prowadzonych prac. 

http://e-kleje.pl/kleje-rozpuszczalnikowe/18-klej-kontaktowy-bostik-1782-kontaktlim.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded