Profile cover photo
Profile photo
Slavko Ja
445 followers -
Подорожній
Подорожній

445 followers
About
Posts

Post has shared content
Ви ще досі не вірите що Іуда #Порошенко Убив руками Росіян в Іловайську Цвіт Нації !?

Парадоксальна в нашій країні склалася ситуація – генералів в армії більше, ніж у держав, які входять до складу НАТО. І хоча за паперами ми начебто не у стані війни, але з АТО так досі й не вирішені всі формальності.

На це звернула увагу відома українська поетеса Соломія Українець на своїй сторінці у Facebook.

«У нас 450 генералів. В США — 40. До цього 2014 року Україна ні з ким не воювала. За які заслуги вони обвішані нагородами від плечей і до….? За що нагороди!? За якісь уявні подвиги на папері? Жоден із них не був в окопі, під обстрілом. Чи може за Іловайськ, чи Дебальцево, коли бійцям була потрібна порада і допомога, а телефони у їх кабінетах мовчали? ! Чи за те, що у нас п’ятий рік війна, яку вони бояться визнати і перелякано називають АТО. За що?!», — підкреслила вона.

Цікаво, що суттєво відрізнялися минулого року і зарплати. Переважно тому, що у грошовому забезпеченні військових охочі нажитися знаходили додаткові лазівки – ті ж самі, такі банальні, але дуже вигідні премії. Все б, здавалося, змінене під стандарти НАТО, але от вирахувати кінцеву суму було не так вже й просто, як про це розповідав у 2017-му секретар РНБО Олександр Турчинов.

Тобто по військових частинах Києва хтось заробляв значно більше, аніж ті хлопці, котрі в прямому сенсі слова сиділи в окопах і щоденно ризикували власним життям.

Можна помітити, що оклад генералів справді вражаючий: сюди зараховують і доплату за звання, посадову націнку, за вислугу років, виконання особливо важливих завдань (нагадуємо – в АТО вони не були), добові і так далі.

Джерело
Add a comment...

Post has shared content
але Одне Але - Контролює що є " Фейком" а що Ні - Сама Система Олігархат (смотрящіє ) на місцях і буде як у Росії - Все що Проти Олігархату - Оголошуватиметься "шатуном" " Не будівником шоколадних будок" Кремлівським Шпійоном (в Росії аналог - Американський Шпійон )#цензура #свободаслова
Add a comment...

Post has attachment
Розшифрую - #Порошенко і ко - Прихожани Московського патріархату .

в Росії і Криму - Освячували його Підприємства Кремлівські Попи .


На релігійні свята - ходив і ходить в Московський патріархат .


це Першопричини . а Наслідки - "Обєднувати" поручать Російській Церкві .

#Православна


https://www.radiosvoboda.org/a/news/29185561.html

Post has attachment
#ЄС - Бачить Україну як Сировинну Базу !Європа - це Шльондра і Ворог України не Гірше аніж Росія!


"Україна порушила Угоду про асоціацію з ЄС." - Порушила тим що не хоче аби #Європа Знищила наші Ліси!
https://www.eurointegration.com.ua/news/2017/09/8/7070702/

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
#Корупція
Головні маріонетки Корупційної Системи - Організму

"Рослідують" самі себе ? !

Країна лохів ? чи Пожирачів шоколадної Лапші!?LIVE | Корупція у військових закупівлях: засідання комітету ВР Засідання Комітету з питань національної безпеки та оборони ВРУ, на якому заплановано розгляд фактів корупції при проведенні закупівель військової техніки та обладнання, які були оприлюднені в №13 журналу "Новое время". Запрошення: директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, Голова СБУ Василь Грицак, Міністр оборони Степан Полторак, головний редактор журналу "Новое время" Віталій Сич.

Post has shared content

Post has shared content
#Рева

Бо в нас Най Бездарніший Антинародний Уряд за всю історію Людства ! Немає Мінсоцполітики а є Угруповування яке Свідомо робить Злочини проти Людяності ! Виконуючи Програму Ворогів України - по Поступовому Знелюдненю Території з Чорноземом , багатої України !
Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/bezrobittya-v-ukrayini-dosyaglo-nayvischogo-rivnya-za-vsi-roki-487000.html

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded