Profile cover photo
Profile photo
Mira
3 followers
3 followers
About
Posts

Już teraz możecie wykupić miesięczne karnety do BioStudia MIRA w promocyjnych cenach. Szczegółowych informacji udzieli Wam nasz dział obsługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały an stronie internetowej: http://www.bsmira.com/.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych. W szczególności polecamy Wam zimne bandaże, które pomagają w walce z otyłością oraz łagodzą bóle kręgosłupa. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod adresem: http://www.bsmira.com/#.
Photo
Add a comment...

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami! Jeżeli spędzacie ostatnie tygodnie lata w mieście, to nie ma lepszego miejsca na to żeby odpocząć i miło się zmęczyć, niż nasze BioStudio MIRA. Gwarantujemy, że będziecie zachwyceni. Oferta dostępnych zajęć umieszczona została na stronie internetowej: http://www.bsmira.com/. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo szybkiego i niedrogiego sposobu na pozbycie się cellulitu to polecamy wam Body Wrapping. Regularne wykonywanie zabiegu przyniesie szybkie i długo wyczekiwane rezultaty. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.bsmira.com/#.
Photo
Add a comment...

Ułożymy dla Państwa programy ćwiczeń, dostosowane do Waszych indywidualnych możliwości i wymagań. Trenerzy personalni przygotują zestaw ćwiczeń oraz dietę, które pozwolą na uzyskanie doskonałych efektów: http://www.bsmira.com/.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej sauny. Jesteśmy pewni, że wpłynie ona bardzo dobrze na Wasz organizm oraz pomoże się zrelaksować. W ofercie naszego studio znajdziecie również szeroki wybór masaży specjalistycznych. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.bsmira.com/.
Photo
Add a comment...

Poza ułożeniem profesjonalnego treningu oferujemy Państwu szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, które pozwolą zregenerować się po wysiłku fizycznym. Naszym klientom proponujemy udział w aromaterapii, zabiegach czekoladą oraz zabiegach zieloną herbatą. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod adresem: http://www.bsmira.com/
Add a comment...

Post has attachment
O kompleksowości naszych usług świadczy fakt, że współpracujemy z uznanymi specjalistami z dziedzin alergologii, kardiologii i dermatologii. Lekarze pomogą Państwu w walce z otyłością oraz pomogą dobrać najlepszą dietę. Dajcie nam sobie pomóc! http://www.bsmira.com/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded