Profile cover photo
Profile photo
MetBlok Yapım
1 follower -
MetBlok Yapım sektörde öncüdür... Takip ediniz...
MetBlok Yapım sektörde öncüdür... Takip ediniz...

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

   
METBLOK YAPIM 2012
      
KURUMSAL
  
Biz Kimiz
2005 yılında tecrübeli, sanatkar ve uzman kadrosuyla kurulan Met Blok Yapım; her zaman kendine ilke edineceği, hızlı ve hatasız aynı zamanda sanatsal hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden, sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.
Dışardan CEO' luk hizmeti vermekle senkronize edilerek, Marka Yöneticiliğine yeni bir boyut katan MetBlok Yapım, tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren, ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını oluşturmuş ve  bu sektörde bir ilke imza atmıştır.  Yapılan iş sanatsal bir vizyon gerektirdiği için belirli bir zaman alışı söz konusudur. En kısa zamanda işi sonlandırmak için yeterli çoğunluktaki ekip çalışması ile çalışmaktadır.
Türkiye'nin en seçkin TV' lerine, firmalarına hizmet veren MetBlok Yapım; marka yönetimi, reklam filmleri, diziler filmler, TV programları, tanıtım filmleri yapımını ve radikal organizasyon projeleri geliştirerek uygulamayı da üstlenmektedir. Ayrıca bu yapımlara  oyuncu, sunucu vb gibi yetenekleri temin etmektedir.  Defile, ekspozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan MetBlok Yapım, tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen birçok model ajansı ile kontak halinde olan MetBlok Yapım, direct booking models  ve model management alanlarında da kendisinden söz ettirmektedir. Sanatçı menajerliği konusunda da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.
Web sayfamızı detaylı bir şekilde incelediğinizde paralel kulvarlarda iş ve hizmet üretmeye çalışarak, müşterilerimize ve çalıştığımız ekip arkadaşlarımıza da fayda sağlamayı amaç ediniyoruz. Ayrıca sosyal sorumluluk projesi üreterek toplumsal fayda sağlamayı da hedefliyoruz. Bu nedenle her projemizden elde ettiğimiz karın bir bölümünü, zamanı geldiğinde kullanmak üzere, Sosyal Sorumluluk Fonuna ayırıyoruz.

Post has attachment
Marka olmak , algılarda önde olmak demektir...
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
MetBlok Yapım - Marka Yönetimi (9 fotoğraf)
9 Photos - View album

Post has attachment
Kırmızı Işık - TRT 1
Wait while more posts are being loaded