Profile cover photo
Profile photo
Pizza Chata
About
Posts

Post has attachment
Najczęściej wybieranymi dodatkami na pizzę są szynka, pieczarki, papryka, salami i cebula. W naszym menu znajdziecie Państwo pyszną pizzę z tymi oraz wieloma innymi dodatkami lub będziecie mogli skomponować własną! Serdecznie zapraszamy do Pizza Chata w Myślenicach (http://www.pizzachata.com/menu-myslenice).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najczęściej wybieranymi sosami do pizzy są pomidorowy i czosnkowy! W Pizza Chata do każdej pizzy zamówionej na miejscu dodajemy sosy gratis! Oprócz pomidorowego i czosnkowego oferujemy Wam również sos chilli i ketchup! Szczegóły na stronie http://www.pizzachata.com/menu-myslenice. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi kucharze nie oszczędzają na dodatkach do Państwa pizzy. Oryginalne i pyszne połączenia składników sprawiają, że pizza ma niepowtarzalny smak i klienci chętnie do nas wracają! Zapraszamy na pyszne jedzenie do Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że dawniej, gdy pizza dopiero przeżywała swoje początki, serwowane były dwa rodzaje: pizza Marinara (pomidory, mozzarella, oregano, czosnek, oliwa z oliwek, bazylia) oraz Margheritta (pomidory, bazylia i kawałki białej mozzarelli). Z biegiem czasu gusta się zmieniały, więc dodawano kolejne składniki, aby sprostać oczekiwaniom klientów! Zapraszamy na pyszną pizzę do Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Neapolitańska Antica Pizzeria Port'Alba uważana jest za pierwszą pizzerię na świecie! Działa od 1830 roku jako restauracja, jednak pizzę serwuję już od 1738! Co prawda, nie możemy pochwalić się aż tak długą tradycją, jednak w naszych lokalach znajdziecie Państwo pyszną pizzę z dużą ilością dodatków oraz rodzinną miłą atmosferę. Serdecznie zapraszamy do Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podobno potrawę, podobną do pizzy serwowano początkowo nie w Rzymie, a w Grecji. Płaskie chleby posmarowane oliwą, czosnkiem i ziołami, czyli foccacie, sprowadzono do Imperium Rzymskiego około 500 r. p.n.e. Od XVII wieku, czyli od momentu sprowadzenia do Europy pomidorów, w Neapolu nieodłącznym elementem pizzy stał się sos pomidorowy. Zapraszamy na pyszną pizzę do Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne oferty! W naszych lokalach możecie skorzystać ze specjalnych promocyjnych cen w zamówieniach firmowych. Przygotowaliśmy również rabaty dla studentów! Szczegóły na stronie http://www.pizzachata.com/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podobno o gustach się nie dyskutuje. Jedni z Państwa będą woleli pizzę wegetariańską, inni z dużą ilością mięsa, dla jeszcze innych najważniejsza jest duża ilość sera bądź delikatne ciasto. W Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/) dla każdego znajdzie się coś pysznego! Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym klientom oferujemy również szeroką gamę dodatków – pysznych regionalnych, a także tych dostępnych na ogólnopolskim rynku. Bogactwo i różnorodność smaków, aby każdy klient był zadowolony i znalazł w naszej karcie pizzę idealną dla siebie. Zapraszamy do Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że znana na całym świecie mozzarella pochodzi z Kampanii z południowej części Włoch? Największą popularność zdobyła dzięki swojej niezwykłej ciągłości po rozpuszczeniu. Jest to nieodzowny składnik kuchni włoskiej, występujący w wielu potrawach, np. lasagne, sałatkach caprese oraz pizzach. Pyszną pizzę z mozzarellą dostaniecie Państwo w Pizza Chata (http://www.pizzachata.com/)!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded