Profile cover photo
Profile photo
Portal Wagina
erotyczny niepoprawnik waginalny
erotyczny niepoprawnik waginalny
About
Portal Wagina's posts

Post has attachment
Chciałoby się powiedzieć, że na zachodzie bez zmian, a tu syf, kiła...
Syfilis (kiła), zwany francą, syfem, występował dawniej pod wieloma różnymi nazwami. Tzw. choroba francuska (łac. Morbus gallicus) w samej Francji nosiła nazwę „choroby angielskiej”, w Rosji „choroby polskiej”, a w Polsce „choroby niemieckiej”.  To ostatnie określenie, zważywszy na  aktualną sytuację u naszego zachodniego sąsiada, może wrócić do łask. Strzeżcie się Niemców, dziewczyny.

Post has attachment

Post has attachment
Jej pomysłodawcą był sam Heinrich Himmler. Borghilda, ultra realistyczna lalka erotyczna, super tajny projekt wojskowy III Rzeszy.
Wobec "lalki bojowej" stawiano wysokie wymagania:  "Organ” lalki musi być idealną kopią jego naturalnego pierwowzoru.” Długo dyskutowano jej sylwetkę, rozmiar biustu, fryzurę, rysy twarzy.
Jak potoczyły się losy Borghildy? - O tym w artykule.

Post has attachment
Radioaktywna pomadka, pasta do zębów, woda pitna, a może zabawka dla dziecka? To nie wspomnienie Czarnobyla a czasów gdy radioaktywność utożsamiana była ze zdrowiem, a rad i tor dodawano do produktów codziennego użytku - nawet do leków na przeziębienie.
O radioaktywnym szaleństwie i o radowych dziewczynach, które zapłaciły najwyższą cenę za modę na pierwiastki promieniotwórcze.

Post has attachment
Mężczyźni cucą kapucyna, duszą Smerfa, chlapią dzidę, krochmalą gżegżółkę itp. Itd. Oni werbalnie manifestują światu swoją pasję autoerotyczną. One milczą, a przecież trudno uwierzyć, że nie mają, o czym mówić, w końcu łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych od penisa.  Imponujące.  Porozmawiajmy o kobiecej masturbacji.

Post has attachment

Post has attachment
Luis Buñuel i Salvador Dalí
Animated Photo

Post has attachment
Now you know my ABC, next time won't you fuck with me?
Animated Photo

Post has attachment
Animated Photo

Post has attachment
Było kiedyś miasto z fontanną, której woda smakowała jak wino. To miasto nosiło nazwą Kleitor i prawdopodobnie od niego powstała grecka, później łacińska, nazwa łechtaczki, clitoris. Całkiem możliwe, że łechtaczka w grece wzięła swoje imię od córki Myrmidona, Clitoris, która była tak małego wzrostu, że Jupiter chcąc ją uwieźć musiał przemienić się w mrówkę.
To tylko dwie z wielu hipotez etymologii słowa "clitoris". Jest ich więcej i więcej jest starożytnych nazw tego słodkiego organu - niektóre są śliczne, inne ciekawe, a to wszystko do przeczytania na naszej WAGINIE :)

- od nazwy miasta Kleitor, założonego przez Cleitora. Owo miasto słynęło z fontanny, której woda smakowała jak wino
- od czasownika „Kleo”, oznaczającego świętować, oddawać cześć lub od przymiotnika „kleisto”, tzn. chwalebny, poważany, znany lub znakomity
- od nazwy miasta Kleitor lub Klitora w Arkadii (górzysty region Grecji),  położonego na wzgórzu
- od nazwy ciemnego kamienia, Klitoris, występującego na brzegach Indusu
- od imienia córki Myrmidona, Clitoris, która była tak małego wzrostu, że Jupiter chcąc ją uwieźć musiał przemienić się w mrówkę
Wait while more posts are being loaded