Profile cover photo
Profile photo
TAX - Biuro Rachunkowe Przemyśl
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Pomoc doświadczonej księgowej przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej jest nieoceniona. Księgowa dzięki znajomości prawa podatkowego jest w stanie doradzić korzystne rozwiązania. Nasze biuro rachunkowe w Przemyślu http://taxprzemysl.pl/oferta/ otwarte jest na potrzeby wszystkich Klientów. Szczególnie młodym przedsiębiorcom oferujemy kompleksowe doradztwo finansowo-podatkowe. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coroczne rozliczenia podatkowe, to dla wielu spory problem. Jeszcze większy pojawia się, kiedy chcemy skorzystać z przysługujących nam ulg podatkowych. Wielu Klientów nie wie, że może odliczyć sobie od podatku wiele różnych opłat takich jak za internet czy rehabilitację. Jeśli potrzebujecie pomocy w rozliczeniu podatkowym, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego http://taxprzemysl.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W prawidłowym funkcjonowaniu firmy bardzo ważne jest rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. W ofercie naszego biura rachunkowego znajduje się: obliczanie wynagrodzenia zasadniczego, chorobowego, urlopowego i sporządzanie list płac, prowadzenie akt osobowych pracowników i wiele innych. Więcej o ofercie na stronie http://taxprzemysl.pl/oferta/ . Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie rozpoczął się czas rozliczeń podatkowych. Wielu z nas będzie samodzielnie próbowała się rozliczyć, korzystając z darmowych programów internetowych. Jednak dla tych, którzy nie wiedzą , jak się zabrać do rozliczenia PIT-ów, służymy radą i pomocą. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura rachunkowego www.taxprzemysl.pl , gdzie nasza grupa specjalistów rzetelnie i  sprawnie zajmie się wypełnieniem całej dokumentacji. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczynając współpracę z biurem rachunkowym warto zastanowić się nad spisaniem korzystnej dla wszystkich umowy. Aby w przyszłości nie pojawiły się jakiekolwiek nieporozumienia, taka umowa powinna zawierać szczegółowe zapisy dotyczące zasad współpracy, terminów realizacji zleceń, sposobu komunikacji i dostarczania dokumentacji. Konieczna jest również adnotacja dotycząca wysokości wynagrodzenia i sposobu jego naliczania. Zapraszamy Państwa do naszego biura http://taxprzemysl.pl/  w celu omówienia szczegółów współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta oferuje coraz bardziej popularną obecnie możliwość współpracy zwaną outsourcing. Polega ona na zleceniu określonych zadań zewnętrznej firmie. W przypadku biur rachunkowych jest to prowadzenie księgowości i rozliczeń. Dzięki tej opcji właściciele mniejszych czy średnich przedsiębiorstw zmniejszają koszty prowadzenia działalności, bo nie muszą zatrudniać księgowej na pełen etat. Więcej o współpracy z naszym biurem mogą Państwo przeczytać na stronie http://taxprzemysl.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ryczałt ewidencjonowany to kolejna uproszczona forma opodatkowania działalności gospodarczej, która niesie za sobą pewne korzyści. Podatek ten opłaca się od wysokości przychodu, bez pomniejszania go o koszty jego uzyskania. Jeśli chcą Państwo wprowadzić w swojej firmie ryczałt ewidencjonowany, należy złożyć odpowiednie oświadczenie do 20 stycznia danego roku kalendarzowego. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czy mogą skorzystać z tej formy opodatkowania i czy jest ona korzystna dla was korzystna, zachęcamy do kontaktu http://taxprzemysl.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mniejsze firmy i przedsiębiorstwa mogą skorzystać z tak zwanej uproszczonej księgowości. Istnieją trzy formy tejże księgowości: karta podatkowa, ryczałt  ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Karta podatkowa opiera się na opłacaniu stałej kwoty podatku niezależnie od wartości faktycznie uzyskiwanych przychodów. Ta forma opodatkowania skierowana jest do nielicznej grupy przedsiębiorców, którzy zatrudniają niewielu pracowników oraz którzy posiadają swoją siedzibę w niewielkich miejscowościach. Więcej o ofercie na stronie http://taxprzemysl.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro rachunkowe dla którego najważniejszy jest Klient, stara się przygotować elastyczną ofertę, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb. Przy wyborze księgowej warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób przekazywane będą dokumenty pomiędzy Klientem a biurem? 

Wielu Klientów woli osobiście dostarczać dokumenty, bo jest to okazja do rozmowy z księgową i możliwość omówienia wielu tematów. Jednak coraz częściej właściciele firm mają wiele obowiązków i brakuje im czasu na spotkania z księgową, dlatego wybierają oni opcję przekazywania dokumentów poprzez kuriera czy Internet. Dla tej grupy Klientów lokalizacja biura nie ma wtedy większego znaczenia.

Nasze biuro rachunkowe http://taxprzemysl.pl/o-firmie/ umożliwia Państwu współpracę na Państwa warunkach. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i dostosowujemy swoją ofertę do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz pomocy księgowej, bo zakładasz swoją działalność gospodarczą i nie wiesz, jak poradzić sobie z przepisami podatkowymi? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego doświadczonego i odpowiednio wykwalifikowanego zespołu, który służy radą i powie jak wypełnić odpowiednie wnioski i dokumenty do ZUS czy US. Zachęcamy do kontaktu z biurem http://taxprzemysl.pl/kontakt/ oraz satysfakcjonującej współpracy. Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę. 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded