Profile

Romanowski Marek. Montaż i naprawa pieców gazowych c.o.
+48 61 876 83 07
Furnace Repair Service
AboutPhotos
Contact Information
This place has closed. Not true?
Dobrowita 14 Poznań Poland
Dobrowita 14PLwielkopolskiePoznań
+48 61 876 83 07
Furnace Repair Service
Google+ URL

Street View

Panorama
Your Activity

Is this your business?

Manage this page
Write a review
Review Summary
3 reviews
Photos
Upload first public photo
All reviews
Marek Romanowski
3 years ago
Od kiedy to klient sam kupuje części do urządzeń naprawianych przez fachowca, a tym bardziej części drogie, takie jak panel sterujący, który można nabyć tylko u producenta. Chyba tylko na zlecenie tak tandetnego wykonawcy(Isaburo), który wystawił mi fałszywą opinię. Porządny serwisant kupuje materiał samodzielnie. Mój konkurent(Isaburo), który podaje się za klienta nawet nie sprawdził ile kosztuje taki panel, bo cena się nie zgadza. Ciekawe co klient zrobił z nowymi częściami, które ponoć zakupił, a wmontował stare. Tych elementów zwrócić do producenta nie można. Chcę podkreślić, że taka naprawa nigdy nie miała miejsca. Jeżeli moja konkurencja sięga po takie metody, to znaczy, że bardzo słabo sobie radzi na rynku usług. Moja kultura osobista nie pozwala mi na przeklinanie w czyimś domu. Na koniec powiem tylko, że na szczęście istnieje ustawa do walki z nieuczciwą konkurencją. Marek Romanowski, serwisant z 20 letnim stażem.
• • •
A Google User
4 years ago
a ja polecam:) u mnie usluga naprawy junkersa zostala wykonana nalezycie, gosc punktualny i solidny a koszt naprawy umiarkowany. najwazniejsze ze wszystko smiga az milo:D
A Google User
4 years ago
Nie miałam do czynienia z p. Romanowskim, ale komentarze mnie zniechęciłyby do kontaktu. Tak się składa, że szukam fachowca od pieca i strasznie naciągana wydaje się ta opinia "poznaniaka" , wręcz bardzo tendencyjna. Postanowiłam coś dodać od siebie: To na pewno sąsiad pana Romanowskiego, bo z ul.Leszka 52 w Poznaniu, patrząc na mapę - dzielli ich dystans może 100 metrów. :) Może to kolega ze szkolnej ławy próbuje podreperować popsutą opinię przez niejakiego Isaburo? Swoją drogą zaje...opinia zwłaszcza to "...ja pier...ę i wyszedł".
• • •