Profile

Cover photo
Leszek Nowak
Lived in Poznań
46,123 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Leszek Nowak

Shared publicly  - 
 
Strona główna. "Dni ostatnie" - 6 przekonujących dowodów. ~jan. 17 kwi 2015, 07:09. Pierwszy dowód. Wyraźnie widzimy, jak spełnia sie to co o "dniach ostatnich" napisał Paweł: "W dniach ostatnich nastaną krytyczne czasy trudne do zniesienia. Albowiem ludzie będą rozmiłowani w samych sobie, ...
1
Add a comment...

Leszek Nowak

Shared publicly  - 
 
Strona główna. W 2007 r. psychiatra Grażyna Milewska z Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznego Usług Medycznych, Poznań, Al. Solidarności 36 – autorka poniższej opinii – poprosiła mnie o rozmowę. Podczas tej rozmowy obiecała przeczytanie Opracowania i przeprowadzenie ze mną rozmowy na temat jego ...
1
Add a comment...
People
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Poznań
Links
Story
Tagline
W latach 1998-2000 napisałem opracowanie, w którym na podstawie własnych przebytych urojeń posłanniczych oraz myśli nadwartościowych w zestawieniu z opisami ewangelicznymi próbuję zrekonstruować psychikę Jezusa z Nazaretu. Opracowanie to publikuję na mojej stronie internetowej (www.opracowanie.eu). Jest to strona poświęcona odchyleniom psychicznym Jezusa z Nazaretu. Zawiera ona oprócz próby wnikliwej analizy psychiki Jezusa z Nazaretu również fragmenty książek wybitnego polskiego psychiatry Antoniego Kępińskiego, opracowania, dyskusje na forum onet.pl oraz interesujące fragmenty książek. Strona ma na celu popularyzację trzeźwego spojrzenia na postać historyczną, jaką był Jezus z Nazaretu. Ponadto zachęta do refleksji nad jego wpływem osoby mu współczesne oraz óźniejsze pokolenia.
Introduction
W latach 1998-2000 napisałem opracowanie, w którym na podstawie własnych przebytych urojeń posłanniczych oraz myśli nadwartościowych w zestawieniu z opisami ewangelicznymi próbuję zrekonstruować psychikę Jezusa z Nazaretu.

Opracowanie to publikuję na mojej stronie internetowej (www.opracowanie.eu). Jest to strona poświęcona odchyleniom psychicznym Jezusa z Nazaretu. Zawiera ona oprócz próby wnikliwej analizy psychiki Jezusa z Nazaretu również fragmenty książek wybitnego polskiego psychiatry Antoniego Kępińskiego, opracowania, dyskusje na forum onet.pl oraz interesujące fragmenty książek.

Strona ma na celu popularyzację trzeźwego spojrzenia na postać historyczną, jaką był Jezus z Nazaretu. Ponadto zachęca do refleksji nad jego wpływem na osoby mu współczesne oraz późniejsze pokolenia.
Basic Information
Gender
Male