Profile cover photo
Profile photo
MAX Poprad
41 followers
41 followers
About
MAX Poprad's posts

Post has attachment
Agentúra Elite vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2014. Casting pre oblasť Poprad a okolie  sa uskutoční 06. mája v zábavno-obchodnom centre MAX Poprad. Do súťaže sa môžu prihlásiť ženy vo veku 13 až 22 rokov s výškou nad 170 cm a tento rok po prvý raz aj muži vo veku 16 až 26 rokov s výškou nad 180 cm. Ambasádorkou súťaže sa pre tento ročník stala topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa bude podieľať spolu s porotou na výbere semifinalistiek a zároveň bude sprevádzať všetkými castingy. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Sáša Jány k projektu povedal: "Obrovským triumfom bolo víťazstvo Češky Evy Klímkovej na 30. jubilejnom svetovom finále Elite Model Look v novembri v Číne. Pevne verím, že rok 2014 bude pre nás minimálne rovnako tak dobrý, ako ten minulý, kedy sa do súťaže prihlásilo viac ako 4000 dievčat a že úspešnou bude aj tohtoročná novinka rozšírenia castingov pre mužov."

Každý účastník castingu absolvuje základný pohovor so zástupcami agentúry Elite a partnerov projektu, získa darček od Schwarzkopf a časopis EVA. V rámci castingov budú prebiehať žrebovania o výrobky Rowenta for Elite Model Look, Schwarzkopf, GOSH Cosmetics a služby kliniky Perfect Clinic. Odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch postará trendová dekoratívna značka GOSH Cosmetics.
Na vybraných castingoch predvedú modelky Elite Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2014. Všetci záujemcovia, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy môžu tiež absolvovať analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.
Photo

Post has attachment
HOD VIANOČNÝM STROMČEKOM
15. novembra - 24. decembra
Vianočnú hru Hod Vianočným Stromčekom pripravilo tento rok pre Vás Zábavno-obchodné centrum MAX v Poprad.

Nakúpte v ktorejkoľvek predajni, kaviarni, herni, reštaurácii, prevádzke rýchleho občerstvenia, alebo predajného stánku popradského MAXu v termíne od 15.novembra do 24.decembra 2013 v akejkoľvek hodnote, zaregistrujte svoj nákup na webstránke www.hodvianocnymstromcekom.sk a vyhrajte hodnotu všetkých svojich vianočných nákupov späť.
Photo

Post has attachment
Posledný deň prázdnin bol MAX doslova nabitý adrenalínovým zážitkom z MONSTER minirampy, najnovšiej a najväčšej mobilnej U rampy svojho druhu na Slovensku a v Čechách,  pre všetkých milovníkov extrémnych sportov ako napríklad Freestyle BMX, Skateboard, In‐line a Freestyle Scooter.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-09-02
109 Photos - View album

Post has attachment
Bratislava 12. Jún 2013 - Vo štvrtok 13. júna 2013 sa v kine Mladosť v Bratislave slávnostne otvorí Minifestival európskeho filmu 7x7, ktorého siedmy ročník sa realizuje pod záštitou predsedu vlády SR Roberta Fica a vedúceho zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Dušana Chreneka.

V rámci festivalu 7x7 budú mať možnosť slovenskí diváci vidieť 7 kvalitných európskych filmov podporených z Programu EU MEDIA v 7 slovenských mestách.
Photo

Post has attachment
Na svätého Mikuláša, neučí sa, neskúša sa, v Tvojom kine zabáva sa, sladkosťami napcháva sa.
Photo

Post has attachment
Aktuálny program Cinemax-u od 15.11. - 21.11.
Photo

Post has attachment
A je to tu. Obchodné centrá MAX už aj na android zariadeniach. Zoberte si svoje obľúbené centrum zo sebou kamkoľvek pôjdete. Aktuálne akcie, zoznam prevádzok, pozvánky na podujatia. Stiahnite si MAX do vrecka.

Post has attachment
Veľká Letná Súťaž – ROZUZLENIE
Zapojili ste sa do našej Veľkej Letnej súťaže? Chcete vedieť či ste práve Vy vyhrali automobil TOYOTA AURIS  alebo jednu z ďalšej stovky cien?
Na tieto Vaše otázky Vám odpovieme na show na ktorú Vás srdečne pozývame. Uskutoční sa v sobotu 22.09.2012 od 17:00. Hudobným hosťom bude MAJK SPIRIT, súčasná TOP STAR slovenskej hudobnej scény .
Photo

Post has attachment
O auto TOYOTA AURIS hráme už len do 15.09.2012. Máte už len posledné tri týždne, aby ste sa zapojili do Veľkej Letnej Súťaže v popradskom MAXe. Stačí nakúpiť v MAX Poprad minimálne za 10€ a auto alebo jedna zo 100 ďalších cien môže byť Vaša.
Photo
Photo
2 Photos - View album

Post has attachment
Aktuálny program Cinemax-u od štvrtka 16.8. do stredy 22.8.
Photo
Wait while more posts are being loaded