Profile cover photo
Profile photo
SIMVOLBUD
1 follower -
Строительная компания «SIMVOLBUD»
Строительная компания «SIMVOLBUD»

1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Газоблоки и пеноблоки: сравнительная характеристика.

В современном строительстве все чаще применяются газоблоки и пеноблоки. Однако у непрофессионала, знакомого с этими строительными материалами понаслышке, возникает большое количество вопросов о сходствах и различиях газоблоков и пеноблоков.
1. Состав и особенности изготовления:
- В состав пенобетона входит песок, вода и цемент, а также специальная пена, полученная с помощью химических реактивов и изготавливается отдельно. После соединения всех этих компонентов полученная смесь разливается по заранее подготовленным формам, предназначенным для получения пеноблоков. Попав в форму, раствор затвердевает при комнатной температуре.
- Газобетон состоит из песка, алюминиевой пудры, цемента и извести. Очевидно, что при изготовлении этого материала компоненты смешиваются с соблюдением необходимых пропорций. Затем полученный раствор доводится до кондиции и нарезается специальными струнами. Впоследствии полученные блоки помещаются в автоклав, где из них испаряется лишняя влага. Норма содержания влаги в газобетоне составляет 20-30%.
2. Свойства:
Основные свойства, по которыми характеризуются газоблоки и пеноблоки:
- Прочность;
- Теплопроводность;
- Гигроскопичность.
У газоблоков прочность и теплопроводность намного выше, чем в пеноблоков. Необходимо отметить, что эти два строительных материала, являются отличными звукоизоляторами. При этом газоблоки отличаются высокой, а пеноблоки- малой гигроскопичностью (Гигроскопичность — это физическое свойство материала, характеризующее его способность впитывать воду).
При производстве газобенона и пенобетона применяются только безопасные для жизни и здоровья человека материалы. Поэтому газоблоки и пеноблоки являются экологичными строительными материалами.
3. Особенности применения пеноблоков и газоблоков.
Эти два материала широко применяются в современном малоэтажном строительстве. Необходимо отметить, что технология строительства жилых домов из пенобетона гораздо сложнее, чем из газобетона. При этом окончательную внешнюю отделку домов из газобетона можно делать через 1-2 отопительных сезона. В противном случае на внешней штукатурке могут возникнуть трещины.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Будинки з оциліндрованих колод

Житловий дерев'яний будинок з оциліндрованих колод - це нев'януча класика. Які б нові матеріали для будівництва не з'являлися, будинки з оциліндрованих колод залишаються такими ж популярними як і раніше.

І це не тільки данина традиціям, - це розуміння, з кожним днем все більшою кількістю замовників, очевидних переваг дерев'яних будинків з оциліндрованої колоди.

Такі будинки найчастіше будуються за містом, вони гармонійно вписуються в будь-який природний ландшафт і передають цю гармонію своїм мешканцям, що позитивно відбивається на здоров'ї та настрої власників будинку.

Цілком логічно використовувати для будівництва житлових будинків найбільш екологічно чистий будівельний матеріал - дерево.

Завдяки застосуванню новітніх технологій та сучасних матеріалів, внутрішні оздоблювальні роботи можна виконувати одразу після завершення монтажу коробки (так званої "дерев'яної частини") та ро

Унікальна фактура поверхні дерева додає дизайну будинку з колоди природну витонченість. При цьому теплозбереженням та надійністю житлові будинки з оциліндрованих колод нітрохи не поступаються, а багато в чому і перевершують будови з інших будматеріалів. Жити в такому будинку комфортно, приємно і безпечно.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Будинки з профільованого бруса

Тренд здорового і екологічного життя продовжує набирати свої обороти, все починалося з пароварок, фітнес-клубів, та ін. і ось час дійшов до найголовнішого - місця, де живе людина - його будинку.

Жити в багатоповерхових будівлях в центрі міста або навіть в спальному районі доводиться багатьом, але за даними опитування населення, кожен четвертий житель мегаполісу бажає жити в своєму будинку, а не в тісній квартирі.

Коли заходить мова про заміські будинки, то виявляється, що одним з популярних матеріалів для побудови заміського будинку є профільований брус. Це якісний натуральний матеріал, але все-таки вважаємо за необхідне, проінформувати вас про кілька мінусів (вони є у будь-якого будівельного матеріалу), а також про плюси такого типу житла:

Мінуси будинків з бруса:

- Найголовніші моменти в будівництві будинків з профільованого бруса, це якість матеріалу, його походження і правильний монтаж. Якщо будь-який з цих пунктів не буде дотриманий в достатній мірі, власника майбутнього будинку через кілька років, можуть чекати не дуже приємні сюрпризи у вигляді розтріскування стін, які доведеться заробляти, але цей мінус, характерний для всих цільних стінових матеріалів з дерева. Клеєний брус, таких недоліків не має!

- Для того, щоб деревина не втратила всі свої позитивні якості, її просушка повинна бути ідеальною та правильною (особливо в зимовий період. Просочення (якщо воно дешеве), яким обробляють дерево, щоб зберегти його від гниття, має властивість виділяти фенол, що може позначитися на здоров'ї (радимо звернути на це особливу увагу). Якщо купувати матеріал у перевірених постачальників, цього можна уникнути.

- Матеріальні витрати. Цей матеріал досить дорогий, але ціна виправдовує себе за рахунок непоганого теплозбереження.

Плюси будинків з бруса

- Будинки з бруса дійсно практичні. Крім того, вони шикарно виглядають, дерево з роками не псується, а лише набуває благородний відтінок (за умови правильної експлуатації).

До основних перевагах будинків з профільованого бруса можна віднести:

* Екологічність будівель - за умови правильної обробки.
* Міцність - при гарному догляді прослужать багато років.
* Теплоізоляція - вони не накопичують вологу, їх не потрібно додатково опалювати.
* Простота монтажу - завдяки правильній геометричній формі монтаж не потребує багато часу.
* Швидкість - як правило, замовлення на такі будинки виконуються дуже швидко.
* Економічність - в першу чергу порівняно невеликі витрати на фундамент.

Якщо Ви вирішили придбати чи побудувати собі будинок з профільованого бруса, ні в якому разі не відмовляйтеся, але віднесіться до цього питання дуже і дуже відповідально! Ви полюбите свій дім, й обов'язково будете задоволені його затишком та теплом, і, як показує практика, будете проводити в ньому більше часу, ніж у своїй міській квартирі.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Будинок з клеєного бруса - ТАК!
Якщо Ви, вирішили збудувати дерев'яний будинок, тоді найкращим матеріалом для реалізації Ваших планів стане клеєний брус! На сьогодні це один з екологічно чистих та технологічно досконалих матеріалів, що використовують у будівництві приватного житла в цілому світі.
Клеєний брус - це матеріал, що гармонійно поєднує переваги натуральної деревини та передові будівельні технології.
Де він росте або як виготовляють клеєний брус?
Спочатку колоди ріжуть на дошки і сушать. Після цього, їх ретельно відбраковують, потім, використовуючи якісні клейові суміші, заготовки склеюють та закладають у гідравлічні преси, це й дає нам міцність шва між елементами, що в рази перевищує міцність, цільної деревини. Потім, заготовка проходть через профілювальні верстати, після яких ми отримуємо клеєний брус готовий до використання.
Завдяки складному процесу виробництва і перевірці якості продукту на кожному етапі, клеєний брус практично позбавлений недоліків, властивих цільному дереву. Він має мінімальну усадку й не змінює свої геометричні характеристики, а спеціальний профіль і сучасні ущільнювачі дозволяють повністю виключити проблему продування, максимально знизивши втрати енергії.
Монтаж дерев'яної конструкції будинку простий, як конструктор, а готові поверхні стін радують господарів малюнком волокон натуральним деревини, регулюючи внутрішній мікроклімат приміщень. Клеєний брус вирішує і ще одну проблему, не властиву іншим дерев'яним будинкам, пов'язану з природною довжиною, діаметром і несучою здатністю цільних колод. Завдяки сучасній технології склеювання, проектувальник має в своєму арсеналі будівельний елемент, практично необмежених розмірів і міцності. А це означає, що тепер, Ваш будинок може прикрасити простора вітальня з другим світлом і високими світлими вікнами, більярдна або містка тераса. Клеєний брус матеріал, створений для креативних людей, що сміливо і відповідально дивляться в своє майбутнє. Людям давно час задуматися про те, як зберегти красу і різноманітність навколишнього світу.
Сучасні технології дерев'яного домобудівництва - це ще один крок до життя в гармонії з природою. Клеєний брус використовується при будівництві таких великих споруд, як аквапарки, льодові катки, готелі і вокзали. Подібні сфери застосування показують неперевершені характеристики клеєного бруса в будівництві.
Будинки з соснового клеєного бруса.
Сосна традиційний матеріал для будівництва. Але, вибираючи клеєний брус, зверніть увагу, де виросли ті сосни, що стануть Вашим будинком. Клімат регіону і особливо вологість грунту - це дуже вагомі показники якісної ділової деревини. Природні умови західних регіонів України, ідеальні для зростання екологічно чистого будівельного лісу. Поєднання помірного клімату, чистого повітря і в міру посушливих грунтів формує щільну і міцну структуру, яка не боїться вологості і механічних пошкоджень. Саме тому будинок, побудований з сосни, буде служити вірою і правдою Вам і Вашим дітям, а Ви забудете про хвороби і неприємності, пов'язані з домашнім ремонтом.
Будинки з карпатської смереки.
Клеений брус з карпатської смереки, - надбання українських лісів. Неймовірно красивий і теплий матеріал, що має незліченну кількість позитивних характеристик. Дерев'яний будинок з смерекового бруса збереже атмосферу і аромат карпатського лісу, в якому легко дихається, і немає місця хворобам.
Будинки з модрини (лиственница).
Клеєний брус з модрини. Якщо існує на світі дерево, здатне по міцності і довговічності посперечатися з каменем, то це модрина. З давніх-давен людині відомі її дивовижні властивості й неймовірна міцність, здатність чинити опір шкідникам і навіть ставати твердіше під впливом води. На палях з модрини, стоїть значна частина будівель у Венеції. Саме тому модрині довіряли найвідповідальніші конструкції і елементи майбутньої споруди: опорні палі, колони, несучі балки. Сучасний технологічний спосіб обробки дозволить Вам стати господарем по-справжньому вічного і виключно екологічного дерев'яного будинку. Адже вкладаючи кошти в житло з модринового бруса сьогодні, ви створюєте основу надійного і щасливого майбутнього своєї сім'ї на багато десятків років вперед.
Проекти будинків, котеджів і готелів з клеєного бруса. На нашому сайті представлені типові проекти будинків і котеджів з клеєного бруса. Нагадуємо про готовність розробити проект за Вашими ескізами чи побажаннями. Наші архітектори завжди раді допомогти Вам спроектувати, чи вірніше створити, затишне житло. На етапі розробки проекту, Ви отримаєте якісну візуалізацію Вашого будинку, яка дозволить розібратися з колірним рішенням, а також краще уявити як буде виглядати Ваш майбутній будинок. Після будівництва також можливе сервісне обслуговування будинку.

Найбільш поширене питання:
"Як дізнатися вартість дерев'яного будинку?"
Вартість Вашого будинку визначається кількістю матеріалів, що витрачаються на будівництво, а також вартістю послуг пов'язаних з ними. Чим товстішіі стіни Вашої споруди, тим більше матеріалу буде потрібно на його зведення і більше роботи потрібно виконати для його побудови.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Будинки з піноблоків і газоблоків.
Кожен власник земельної ділянки мріє поставити на ньому найсучасніший, зручний і комфортний будинок. На щастя, зараз це стало доступним більшій кількості людей, особливо якщо мова йде про будинок з піно або газобетону.

Вигоди і переваги:
- Економічність. 1м3 піно- газоблоків коштує вдвічі менше, ніж такий же обсяг цегли.
- Стіни з піно-газоблоків набагато легші цегельних, тому можна заощадити на конструкції фундаменту.
- Швидкість виконання робіт. Побудувати будинок з газо або піноблоків можна без використання важкої будівельної техніки, та й саме зведення конструкції з таких блоків проходить завжди швидко і без проблем, тим більше, при такому багатому досвіді, яким володіють фахівці компанії "СімВолБуд".
- Чудова теплоізоляція. Оскільки 40-80% обсягу блоку складають повітряні бульбашки, цей матеріал є відмінним теплоізолятором, що теж допомагає заощадити при будівництві, адже стіни з даного матеріалу можна робити не такими товстими, як стіни з тієї ж цегли. Крім того, це сприяє створенню комфортного і сухого мікроклімату в будинку.
- Пожежостійкість. Піно газоблок не горить і має першу ступінь вогнестійкості.
- Нешкідливість. За своїми екологічними якостями пінобетон стоїть на другому місці, відразу після деревини. Не маючи в своєму складі ніяких шкідливих речовин, він нічого не виділяє в навколишнє середовище.
- Надійність. Як показує багаторічна практика, будинки з піно-газоблоків можуть простояти дуже довго, не менше, ніж цегляні, тим більше, що фахівці "СімВолБуд" знають як зробити свою роботу «на століття ».
- Шумопоглинання. Хочете вберегти свої вуха від дратівливого шуму вулиці або сусідніх приміщень? Перегородки і стіни з пінобетону добре поглинають будь-які звуки, особливо якщо вони низькочастотні. Тому ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам будинку з піно-газо блоків, якщо ділянка знаходиться поруч із залізницею або автомагістраллю.
- Морозостійкість. Газо- пінобетон спокійно переносить різкі перепади температури і вологості, йому не страшні ні заморожування, ні відлига.
- Простота обробки. Блоки дуже легко обробляти, а це означає, що з їх допомогою можна здійснити будь-яку архітектурну задумку, якою б сміливою вона не була. У пінобетонних перегородках зручно висвердлюють порожнини для прокладання проводки або водопровідних труб, вони швидко штукатуряться і не утворюють тріщин. Зовнішні стіни, проте, рекомендується облицьовувати.
Таким чином, очевидно, що будівництво заміського будинку з піноблоків або газоблоків під ключ має чимало плюсів, і якщо ваш вибір стане саме на цей матеріал, ви позбавите себе від безлічі зайвих витрат і проблем. Безумовно, і тут є свої нюанси і особливості, знати які необхідно кожному фахівцю. Розібратися відразу у всіх тонкощах будівництва з піноблоків дуже непросто, однак для цього й існують професіонали, фахівці компанії "СімВолБуд", які завжди готові допомогти Вам. Ми гарантуємо, що при суворому дотриманні всіх норм будівництва Ви отримаєте чудовий будинок з піно- газоблоків, який прослужить Вашій родині багато років.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Будівництво будинків з керамічних блоків

Якщо ви хочете побудувати власний комфортний будинок, який простоїть багато десятків років та весь цей час буде престижним і комфортабельним, тоді в якості основного будівельного матеріалу, обов'язково виберіть керамічні блоки. На сьогодні, вони є легкою пористою керамікою, яка погано пропускає тепло і не боїться вогню. Будівництво будинків з керамоблоків відбувається зараз по всій країні та всьому світу взагалі, ви легко переконаєтеся в цьому, побувавши в будь-якому місті, чи передмісті. Дивного в цьому нічого немає, оскільки будинки з керамічних блоків мають свої суттєві плюси.

Переваги будинків з керамоблоків:
- перш за все, вони дійсно надійні. Фахівці компанії "СімВолБуд" гарантують, що при правильній експлуатації, грамотно спроектований та
якісно побудований з нашою допомогою будинок з керамоблоків простоїть не менше 100 років.
- будинки з керамічних блоків добре зберігають тепло і при професійно спроектованій системі опалення та вентиляції не бояться ні холоду, ні вологи.
- керамічні блоки не схильні до гниття і не знають, що таке шкідники.

Компанія "СімВолБуд" будувала будинки з керамічних блоків в різних кліматичних умовах майже по всій території нашої України, тому ми як експерти цієї справи, можемо з упевненістю сказати, що вони легко переносять будь-які атмосферні явища і перепади температур.

Будівництво будинків з керамічних блоків - наша професія!

Ми зводимо житло з керамічних блоків під ключ дуже давно, тому накопичили величезний досвід в будівництві таких об'єктів і можемо бути на всі сто впевнені в якості своєї роботи. Кожен етап робочого процесу супроводжується ретельним контролем, тому замовник завжди отримує саме те, що хотів, а в багатьох випадках, навіть більше. Принцип нашої компанії - будувати для кожного клієнта як для себе, тому якщо ви хочете побачити на своїй ділянці красивий і надійний власний дім, просто зателефонуйте в нашу компанію "СімВолБуд"
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Цегляні будинки


Цегла - надійний, міцний і естетичний будівельний матеріал. Будівництво цегляних будинків дозволяє створювати найрізноманітніші архітектурні форми незалежно від стилю житлових споруд. Також висока несуча здатність матеріалу обумовлює його застосування при зведенні сучасних багатоповерхових будівель.

Переваги цегли:

- довговічність споруд
- екологічність
- цегла не піддається гниттю або розкладанню
- влітку в таких будинках прохолодно, а в холодну пору року - тепло.
- висока стійкість до займання в порівнянні з дерев'яними конструкціями

Недоліки цегли:

- висока теплопровідність, яка обумовлює підвищені витрати на опалення
- дорогий фундамент через необхідності протистояти підвищеним
навантаженням
- велика вартість основного матеріалу порівняно з деревом, газо- і
пінобетоном
- повільніші терміни будівництва.

Яка цегла краще?
Для невеликих дачних будівель раціональніше застосовувати глиняну повнотілу червону цегла. Вона важка, проте цей недолік компенсується прекрасною морозостійкістю і можливістю створення на його основі цікавих архітектурних форм - склепінь і колон. Потім виникає наступне питання - як правильно побудувати цегляний будинок?

Будівництво цегляних будинків (основні етапи):
Стандартні цегляні будинки викладають на цементно-піщаному, цементно-глиняному або цементно-вапняному розчині. Порядок робіт наступний:
1) Закладка фундаменту.
Як правило, основою для всієї конструкції є залізобетонна стрічка нижче точки промерзання грунту. Вона розташовується як під зовнішніми, так і внутрішніми несучими стінами. Ширина фундаменту розраховується з урахуванням того, щоб вмістити основну несучу стіну, шар утеплювача і облицювальну кладку з вентиляційним зазором.
2) Зведення стін.
Під час цього процесу дотримуються суворі вимоги:
- товщина горизонтального шва між рядами кладки повинна складати 10-12 мм,
- між цеглинами (вертикальний шов) - 10 мм.
- стіни можуть бути як суцільними, так і колодязевидними.
- цегляні будинки без зовнішнього утеплення виводяться одночасно з
зовнішнім облицюванням, в іншому випадку обкладка проводиться після
побудови даху.
3) Монтаж міжповерхових перекриттів і цоколя.
Зазвичай використовується монолітне перекриття або залізобетонні плити, проте в невеликих заміських котеджах застосовується і деревина.
4) Покрівля.
Вона може бути одно- або двоскатною, вальмовою, щипцевою, шатровою - все залежить від конкретного проекту. Найбільш популярним покрівельним матеріалом зараз є бітумна або металочерепиця рідше використовують натуральну черепицю.
5) Утеплення і зовнішнє облицювання процеси взаємопов'язані.
Під час облицювання будинку цеглою залишається вентиляційний зазор поверх утеплювача, який укладається зовні кладки.

Будівництво цегляних будинків під ключ компанією "СімВолБуд", як правило, завершується встановленням внутрішніх перегородок, монтажем інженерних систем і фінішними внутрішніми роботами з попереднім підбором, виготовленням або придбанням та встановленням всіх необхідних меблів, техніки, люстр, гардин та ін. Дане формулювання передбачає, що організація-підрядник "СімВолБуд", що узялася побудувати цегляний будинок під ключ (ціна за роботу теж від цього залежить!), бере на себе зобов'язання надати цілий комплекс послуг.
До їх переліку входять:
- проектні роботи з підготовкою пакету відповідних документів
- розробка ландшафтного дизайну разом чи окремо з інтер'єром будинку
- підготовка будівельного ділянки
- будівництво цегляного будинку.
- виконання всіх внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт
- монтаж усіх інженерних мереж
- виготовлення або придбання меблів як внутрішніх так і садових
- буріння свердловин для забезпечення домоволодіння якісною питною
водою
- та інше.
Будівництво цегляних будинків під ключ за ціною залежить від: будівельних та оздоблювальних матеріалів що застосовуються, технологій будівництва, кліматичних умов і ландшафтних особливостей ділянки. Також не можна забувати про прокладання інженерних мереж до ділянки з конкретними вимогами забудовника, що вагомо впливає на загальну вартість будівництва будинку з цегли під ключ.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Чому ми не будуємо будинки з SIP панелей
Порівнюємо каркасний будинок і будинок з SIP-панелей

Будинки із SIP панелей (каркасно-панельні, каркасно-щитові, канадські будинки) в якомусь роді близькі до каркасної технології тут присутні й дерев'яна опорна основа, і утеплювач всередині стіни, і багатошаровість конструкції, але відмінності все ж таки є:
* SIP панелі та будь-як збірні заводські конструкції на основі дерева мають замість повноцінного каркаса набір рамок-щитів, як вже кріпляться один до одного. Бруски в цих рамах коротші, ніж ті, що використовуються в каркасній технології, перетин та розташування не оптимальні, немає як таких перев'язок-це не каркас, прорахований інженерами під несення максимальних навантажень, максимальну жорсткість, а просто складова частина щитів. Форма, конструктив всіх силових елементів в SIP панелях визначається нюансами перевезення та монтажу панелей, а не оптимальною формою каркаса. Каркасно-щитовий будинок за інших рівних умов завжди хоч трохи, але поступається по міцності каркасному.
*Також слід враховувати ту обставину, що значну частину несучої здатності SIP панелі отримують шляхом склеювання OSB плит з пінополістиролом, коли вся панель стає ніби єдиним цілим. Варто тільки одному з компонентів — пінополістиролу, клею або OSB плиті втратити частину міцності — як міцність втратить і вся панель, весь будинок. Коли ж в каркасному будинку все навантаження несе дерево (масив), повністю дерев'яний каркас, що складається з цільних брусів та дощок, то поки дерево не згниє або кріплення не проржавіє повністю, міцність каркасного будинку не знизиться. В умовах же сухості конструкції, цього не відбувається як мінімум протягом 100 років, а то і більше. У каркасному будинку можна міняти покрівлю, зовнішню і внутрішню обшивку, вікна, навіть утеплювач, але дерев'яна основа залишається буквально на століття і при правильних умовах майже не схильна до руйнування. Можна розібрати весь каркасний будинок, залишивши тільки фундамент, каркас, крокви та покрівлю і будинок не впаде. У SIP панелях, якщо пінополістирол почав розсипатися (а це відбувається після 25-40 років в залежності від особливостей технології), то будинок вже неможливо і недоцільно реконструювати — без пінопласту та OSB плит бруси, що залишаться не здатні нести навантаження (SIP панель може добре працювати тільки цільною, в цьому вся її суть, за рахунок взаємодії брусків, пінопласту і OSB плити).
* SIP панелі за інших рівних умов (якщо ми говоримо про повністю оздоблений будинок з комунікаціями) виходить трохи дорожче каркасних будинків під ключ. Це, на жаль, не найдешевша технологія будівництва. На ціні відбивається і необхідність утримання великих опалювальних цехів, додаткового обладнання, робочих, і особливо питання перевезення. У випадку будівництва каркасного будинку, всі роботи проводяться тільки на будмайданчику досить невеликим колективом, часто без залучення важкої підіймальної техніки та іншого дорогого обладнання. Щодо невисокої вартості лише самого домокомплекту із SIP панелей, якщо до нього додати вартість фундаменту, монтажних робіт, зовнішнього та внутрішнього оздоблення, покрівлі, вікон і дверей, то ціна вийде вже не найдешевшою, не тією, яку рекламують. Але ж і в каркасних будинках тільки сам пиломатеріал з утеплювачем, без монтажу, без покрівлі, вікон та оздоблення теж досить недорогий. Але чомусь коли заходить питання про вартість каркасних будинків, ніхто ж не озвучує тільки вартість пиломатеріалу, замовчуючи про решту компонентів будинку!
*За рахунок використання таких не самих довговічних компонентів як пінополістирол і OSB плити, так званий канадський будинок (SIP панелі) буде служити за визначенням менше, ніж повноцінний каркасний будинок, причому, як вже вище було сказано, реконструкція будинку на основі SIP технології недоцільна. Довговічність будинку з SIP оцінюється від 25 до 40 років в залежності від якості компонентів, виготовлення панелей, монтажу і умов експлуатації будинку, довше 40 років жодна з різновидів пінополістиролу точно служити не буде.
*Щитовий будинок монтується набагато швидше, ніж каркасний, тому що панелі провозяться на будмайданчик вже повністю готовими, нічого не потрібно пиляти за винятком каналів під електричні, опалювальні та каналізаційні комунікації, а це знову ж таки, послаблює несучу здатність будинку з SIP.
*За рахунок використання кранової техніки монтаж будинків з SIP панелей може бути більш рентабельним і вигіднішим будівельникам, ніж будівництво каркасного будинку, особливо якщо монтаж SIP будинків поставлений на потік.
*У разі пожежі при горінні пінополістиролу виділяються отруйні речовини, на відміну від мінеральної вати або дерева, що збільшує смертність при пожежах саме в SIP будинках в порівнянні з іншими типами будинків. Отже, дім із SIP панелей — це щось схоже, далекий родич якісного каркасного будинку, близький за ціною, менш довговічний, але такий що монтується швидше. Особливу небезпеку становить пожежа в будинку з SIP, тому що шансів вижити в цьому випадку у його мешканців майже немає. Такі будинки цінують за швидкість будівництва, особливо, при масовому будівництві при переселенн із зони лиха, тощо. Також SIP, теоретично, повинен підкупити ціною, але в наших реаліях цього не відбувається, тому що якісна OSB плита — досить дорогий матеріал, бруски камерної сушки дорогі, перевезення дороге, а дерево природної вологості якраз набагато дешевше. Без зовнішнього оздоблення в нашому кліматі будинок теж не простоїть. З цих причин SIP технологія, хоча і прийшла в нашу країну ще років 20 років, але великої надії та масового поширення так і не отримала — скоріше це якась екзотика, окремих клієнтів вмовляють менеджери, а в складних економічних ситуаціях досить вдало та масової тенденції переходу на SIP домобудівництво не простежується і не передбачається, тому що як відомо: "Скупий платить двічі!" Каркасні ж будинки класичного вигляду отримують з кожним роком все більшу і більшу популярність, цьому сприяє низька ціна на пиломатеріали природної вологості і їх висока доступність, відсутність необхідності в будь-яких цехах, гнучкість технології, наявність будь-яких комплектацій з будь-якою товщиною і типом утеплювача в стінах, з будь-яким типом каркаса і будь-яким внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Якщо ці тенденції триватимуть, то незабаром весь обсяг на будівельному ринку в приватному секторі поділять між собою каркасні та піноблочні (газобетонні) будинки, а частка інших будинків, в тому числі SIP, буде тільки знижуватися.
Photo
Photo
22.07.17
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Будинок з дикого бруса

(Дикого зрубу або просто дикий зруб)

               Дуже хочете почати будівництво будинку з дикого бруса? Одноповерхову або двоповерхову заміську садибу. Для постійного проживання або для вихідного дня, а може це буде місце для зустрічі важливих гостей або всіма улюблена заміська вілла, для проведення гучних вечірок з хорошими друзями? Сучасний будинок з дикого бруса з критою верандою або величезною терасою, що переходить в шикарний басейн, який закінчується зеленими насадженнями? У будь-якому випадку, вирішивши замовити будівництво будинку з дикого бруса, Ви тільки що знайшли професійну компанію: "СімВолБуд", справжніх Майстрів дерев'яного будівництва, які втілять готовий проект будинку ручної рубки або спроектують індивідуальне планування відповідно до Ваших найсміливіших ідей та побажань.
               Займаючись будівництвом дерев'яних будинків "під ключ" вже понад 14 років, наша компанія дбайливо ставиться до кожного об'єкту і тому гарантує не тільки здачу об'єкта в термін, але і дотримання всіх будівельних норм і вимог. І найголовніше, ми завжди прагнемо забезпечити затишне перебування усім хто проживає в побудованих компанією "СімВолБуд" будинках!
               Власний будинок, - це те місце куди хочеться повертатися, а хороший будинок, - це місце, звідки не хочеться йти! Точно так само з нашими клієнтами: задоволений замовник, - це замовник, який отримав трохи більше ніж очікував, а хороший замовник, - це той замовник, який порадить будівельну компанію "СімВолБуд" усім своїм друзям і знайомим як кращого будівельного підрядника!
SimVolBud
SimVolBud
simvolbud.com
Add a comment...

Post has attachment
Красивое объединение штукатурки, камня и дерева при выполнении отделочных фасадных работ!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.07.2017
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded