Profile cover photo
Profile photo
Autografy Zuzi i Magdy
26 followers
26 followers
About
Autografy's posts

Post has attachment
227. Lukas Kampa
Lucas Kampa - reprezentant Niemiec w siatkówce. Obecnie zawodnik Cerradu Czarnych Radom. Część z autografów na wymianę. 

Post has attachment
226. Domen Prevc
Domen Prevc - autograf złożony na karcie przez młodszego brata Petera Prevca, który w tym sezonie pokazał swoją moc.  Na autograf czekałyśmy około miesiąca. 

Post has attachment
225. Sylwia Jaśkowiec
Sylwia Jaśkowiec - autograf złożony na karcie Fischer. Czekałyśmy kilka miesięcy, ale było warto.

Post has attachment
224. Srećko Lisinac
Srećko Lisinac - serbski środkowy grający w Skrze Bełchatów.  Na autograf czekałyśmy około miesiąca. Każda z Nas otrzymała takie samo zdjęcie z autografem jak poniżej.

Post has attachment
223. Jakub Wolny
Jakub Wolny - bardzo utalentowany polski skoczek narciarski młodego pokolenia. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. A jego karta Sport 2000 jest naszym kolejnym autografowym sukcesem. 

Post has attachment
222. Georg Spath
Geor g Spath - niemiecki były skoczek narciarski. Należał do Manner team, co widać na jego autografowej karcie.  Odpowiedź na kartach z dedykacjami nadeszła po 11 dniach z jego prywatnego adresu ; ) 

Post has attachment
221. Sławomir Szmal
Sławomir Szmal - ikona polskiej piłki ręcznej. Wspaniały bramkarz. Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy na świecie.  Autograf zdobyty listownie. Czas oczekiwania około rok. Jest to karta VIVE, czyli klubu Sławomira Szmala. 

Post has attachment
220. Denis Kornilov
Denis Kornilov - rosyjski skoczek narciarski. Autograf złożony w Zakopanem na karcie fluege.de przez Dawida za co bardzo dziękujemy. 

Post has attachment
219. Michał Jurecki
Michał Jurecki - reprezentant Polski w piłce ręcznej. Gwiazda ME odbywających się w Polsce. Zawodnik Vive Tauron Kielce. Autografy zdobyłyśmy pisząc list na prywatny adres zawodnika.  Podpisał on nasze zdjęcia oraz dołożył od siebie karty.  Część autografów...

Post has attachment
219. Jakub Janda
Jakub Janda - czeski skoczek narciarski. Ikona tej drużyny od wielu lat. Autograf zdobył dla jednej z Nas Dawid podczas skoków w Zakopanem, za co dziękuję bardzo. 
Wait while more posts are being loaded