Profile cover photo
Profile photo
RathDavid.cz
1 follower -
David Rath, MUDr. David Rath, kauza Rath, David Rath aktuálně, Rath soud
David Rath, MUDr. David Rath, kauza Rath, David Rath aktuálně, Rath soud

1 follower
About
Posts

Post has attachment
V dnešním článku se podíváme podrobně na celý životopis Mudr. Davida Ratha. V životě pana Ratha se toho událo hodně a proto jsme tomuto tématu věnovali co nejvíce prostoru, abychom obsáhli veškeré důležité životní události, které je nutné znát. Životopis zahrnuje jeho osobní i pracovní úspěchy, včetně poslední kauzy týkající se podplácení. #rath   #davidrath   #zivotopis  
Add a comment...

Post has attachment
A je to venku - Vše o korupční kauze David Rath, podrobný článek o tom, co kauzu předcházelo, jak vznikla a především jak bude dále pokračovat. Snažili jsme se odpovědět na ty nejčastější otázky, které se kolem kauzy točí od samotného začátku a vnést do celé záležitosti jasné světlo co se týče jejího vzniku, průběhu i toho co se bude dále v kauze řešit v roce 2015.

Více se dozvíte v našem článku... #rath   #davidrath   #kauzarath   #korupce  
Add a comment...

Post has attachment
Neoficiální webové stránky o MUDr. Davidu Rathovi. Jaký byl jeho politický začátek a jakým způsobem ovlivnil českou politickou scénu? Cesta od profesionálního lékaře až k politické kariéře, ale jaký je MUDr. David Rath v běžném životě a jak je to s jeho kauzou? Více v našem článku na http://www.rathdavid.cz/.
DAVID RATH
DAVID RATH
rathdavid.cz
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded