Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka Krakowiński
1 follower
1 follower
About
Kancelaria Adwokacka Krakowiński's posts

Post has attachment
W zakresie prawa budowlanego i prawa nieruchomości mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w takich kwestiach, jak obsługa inwestycji budowlanych oraz analiza stanu prawnego nieruchomości. Pełen zakres usług naszej kancelarii adwokackiej publikujemy na stronie http://adwokat-lodz.eu/zakres-uslug/.
Photo

Post has attachment
Nasza kancelaria adwokacka oferuje również obsługę prawną w zakresie prawa przewozowego. Zajmujemy się obsługą zarówno firm spedycyjnych i przewozowych, jak i klientów, którzy korzystają z ich usług. Dodatkowe informacje o świadczonych przez nas usługach w ramach prawa przewozowego dostępne są na stronie http://adwokat-lodz.eu/zakres-uslug/.
Photo

Post has attachment
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że w razie wypadków komunikacyjnych albo zdarzeń losowych, w wyniku których odnieśliśmy uszczerbek na zdrowiu, przysługuje nam prawo do odszkodowania. Kancelaria Adwokacka Krakowiński z Łodzi prowadzi sprawy dotyczące odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych lub innych losowych zdarzeń. Dodatkowe informacje na stronie http://adwokat-lodz.eu/zakres-uslug/.
Photo

Post has attachment
Jeśli masz wątpliwości dotyczące umowy cywilnoprawnej, warto, aby obejrzał ją specjalista. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek oraz innych kłopotów, jakie mogą wyniknąć w wyniku podpisania takiej umowy. Świadczona przez nas obsługa prawna obejmuje także przygotowanie oraz opiniowanie umów cywilnoprawnych. Więcej informacji o naszych usługach dostępnych jest na stronie http://adwokat-lodz.eu/zakres-uslug/. 
Photo

Jeśli chcą Państwo skorzystać ze świadczonej przez nas obsługi prawnej, prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem. Na stronie http://adwokat-lodz.eu/kontakt/ udostępniamy formularz kontaktowy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz osobistego odwiedzenia naszej kancelarii prawnej, która mieści się w Łodzi przy ul. Żwirki 16 lok. 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

Post has attachment
Świadczone przez nas usługi skierowane są zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Zajmujemy się opiniowaniem umów cywilnoprawnych, przygotowaniem opinii prawnych oraz udzielaniem porad prawnych. Na stronie naszej kancelarii adwokackiej http://adwokat-lodz.eu/ znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących świadczonej przez nas obsługi.
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zespół naszej kancelarii adwokackiej http://adwokat-lodz.eu/ ma przyjemność złożyć Państwu serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych oraz spędzonych z najbliższymi świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, obfitującego w same radosne chwile.
Photo

Post has attachment
Obok prawa cywilnego i karnego adwokaci z naszej kancelarii specjalizują się w prawie rodzinnym. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi rozwodów, separacji, ustalenia alimentów, podziału majątku. Oprócz tego prowadzimy sprawy dotyczące ustalenia płci, a także ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa i macierzyństwa. Więcej informacji dostępnych jest na stronie naszej kancelarii adwokackiej http://adwokat-lodz.eu/.
Photo

Post has attachment
Zależy nam na zapewnieniu Państwu kompleksowej obsługi, w związku z tym nasza kancelaria nawiązała współpracę z renomowanymi kancelariami adwokackimi z całej Polski. Oprócz tego współpracujemy również z kancelarią notarialną oraz warszawskim biurem detektywistycznym Lampart. Dodatkowe informacje dostępne są na naszej stronie http://adwokat-lodz.eu/o-kancelarii/. 
Photo

Post has attachment
Jedną z dziedzin, w jakiej specjalizują się pracownicy kancelarii prawnej, prowadzonej przez Macieja Krakowińskiego, jest prawo cywilne. Zajmujemy się takimi sprawami, jak odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych, odszkodowania z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, a także formalnościami związanymi z przejęciem oraz odrzuceniem spadku. Więcej o naszej obsłudze w zakresie prawa cywilnego mogą Państwo przeczytać na stronie http://adwokat-lodz.eu/zakres-uslug/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded