Profile cover photo
Profile photo
saeed ramazany
339 followers -
چرا که نه؟
چرا که نه؟

339 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

به به گوگل پلاس. یه زمان اینجا بیشتر فعال بودم. انصافا نوشته‌های تحیلی خوبی داشت. الآنم داره انگار(:
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
سیاست مجلسیان و اصولگرایی پُست مُدرن
اصولگرایی پُست مُدرن مختصات و مشخصات خاص خودش دارد در یکی از مهمترین مشخصاتش این است که "گوینده زل بزند توی دوربین و یا چشم طرف مقابل و یک مطلب دروغی را چنان با قوّت و استحکام بگوید که بینندگان باورشان بشود"

مثال:
ناصر آراسته دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور در نشست‌خبری تشکل‌های دانشجویی در خصوص انتخاب نیلی احمد‌آبادی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، گفت :"مسئله‌ای که درباره گزینه پیشنهادی مورد اتفاق‌نظر همه دانشگاهیان و نمایندگان مجلس است این است که نیلی احمدآبادی سوابق مدیریتی و فعالیت‌های آکادمیک دانشگاهی ندارد و از این نظر در خور جایگاه وزارت علوم نیست."       https://goo.gl/x4MzHV

سوابق مدیریتی و آکادمیک دکتر محمود نيلي احمدآبادي
 متولد 1335 اصفهان, فارغ التحصيل 1360 در مقطع کارشناسي دانشگاه شيراز بوده و تحصيلات خود در مقطع کارشناسي ارشد را در دانشگاه صنعتي شريف در گرايش شناسايي و انتخاب مواد در سال 1367 و در مقطع دکتري در دانشگاه توهوکو ژاپن در سال 1373 به پايان رسانده است.

استاد رسمي و تمام وقت دانشکده مهندسي متالورژي و مواد دانشگاه تهران
انتشار ۷۵ مقاله در مجلات علمی ISI
انتشار ۹۰ مقاله در کنفرانس‌های مختلف
داوری ۵۰ مجله ISI
کسب رتبه در جشنواره بین‌المللی خوارزمی
استاد نمونه دانشگاه تهران
انتشار بيش از 47 مقاله در نشريات معتبر علمي و پژوهشي بين المللي و داخلي 24JCR مقاله از نشریات Web of Science
 23 مقاله در نشريات معتبر علمي پژوهشي و ترويجی غیر JCR 
انتشار بيش از 60 مقاله کامل در کنفرانسهاي بين المللي و ملي
انجام بيش از 20 طرح تحقيقاتي که 11 طرح آن با پشتيباني کامل صنعت و نهادهاي خارج از دانشگاه بوده است.
 مجري و مدير چندين طرح پژوهشي تحقيقات صنعتي 13671360
 تدريس در دانشکده فني دانشگاه تهران از سال 1373 تاکنون
 دبير اولين کنفرانس مهندسي متالورژي ايران
عضو هيأت تحريريه نشريه مهندسي متالورژي, آهن و فولاد و ....
نايب رئيس انجمن مهندسي متالورژي
معاون پژوهشي دانشکده فني دانشگاه تهران
رئيس پرديس دانشکده هاي فني دانشگاه تهران
و در آخرین سمت سرپرست دانشگاه تهران
منابع :  https://goo.gl/rKFgv1  و https://goo.gl/v51pB2
عنایت داشته باشید که این تنها مثالی کوچک از #اصولگرایی_پست_مدرن   است.
#محمود_نیلی_احمدآبادی #وزارت_علوم #دانشگاه_تهران  
Photo
Add a comment...

Post has shared content
دوستان عزيز،
يك گروه از دانشجويان ژاپنى آغاز به انجام يك پروژه روى "موش هاى تهران" كرده اند ولى در ابتداى راه متوجه فقدان اطلاعات به زبان انگليسى در اين باره و تناقض در اطلاعات موجود فارسى در اين مورد شده اند.
اطلاعات خيلى ابتدايى مثل تعداد موش ها هم از يكى دو مليون تا پنجاه مليون در گزارش ها آمده كه از ابتدا مطالعه دقيق روى موش ها و روش مقابله با آن ها را فشل مي كند. در واقع از مقياس اين مشكل در تهران، حتى به زبان فارسى اطلاعات موثقى به دست نيامده است. احتمالا شما افرادى را بشناسيد در سازمان هاى محيط زيستى يا شهردارى كه بتوانند آمار دقيق تر و اطلاعات كامل ترى به ما بدهند.
همخوان كردن اين پست مطلوب است.
در صورتى كه مي توانيد ذره اى راهنمايى داشته باشيد، زير پست اصلي كامنت بگذاريد.
تشكر فراوان
Add a comment...

Post has shared content
یک مرد لهستانی که در اثر جراحت ناشی از ضربه چاقو از کمر به پایین فلج شده بود، با تزریق رشته‌های عصبی بویایی به نخاعش دوباره توانسته راه برود.
Add a comment...

Post has shared content
     

۱- هرچند وقت یکبار بحث جعلی‌بودن بسیاری از آثار منسوب به سهراب سپهری داغ می‌شود. این اواخر هم با جعلی از کار درآمدن یک نقّاشی که در حرّاجی کریستی به فروش رسیده بود، دامنه‌ی این رسوایی تا بازارهای بین‌المللی هم کشیده شد. لازم به توضیح نیست که حتّی کپی‌کردن از آثار یک نقآش معروف و سرشناس، به خودی ِخود مهارت زیادی می‌طلبد چه رسد به اینکه اثر جدید باید هم کپی از آثار پیشین نباشد هم با حفظ حال‌وهوای دیگر آثار، به قدری طبیعی به نظر بیاید که اکثر کارشناسان را به اشتباه بیندازد.

  

۲- معروفترین تارهای ایران ساخت هوانس آبکاریان معروف به یحیی تارساز هستند. کیفیّت عالی سازهای او و قیمت بسیار زیاد آن در قیاس با دیگر سازها، عدّه‌ای را در زمان حیات او به کپی‌کردن کار او واداشت؛ تا جایی که یحیی چندین‌بار با زدن مهرهای گوناگون و حک اسم خود تلاش کرد که ملاکی برای شناخت تار اصیل از بدل تعیین کند. جالب اینجاست که همین اwebsit کسانی تار یحیی می‌سازند؛ یعنی تاری با کیفیّت بسیار خوب و تمام علائم مورد نیاز و البتّه به‌کارگیری مادّه‌ای ویژه. مادّه‌ای که وقتی به تار ساخته‌شان می‌زنند، آن چنان رنگ‌و‌بوی کهنگی به خود می‌گیرد که بیننده شک نمی‌کند که یک قرن از ساخت آن گذشته است!

  

۳- نقل است که آگاتا کریستی در یکی از سفرهایش به ایران ضمن شکوه‌ی همیشگی از اینکه ایران عضو پیمان کپی رایت نیست از آثاری که از وی به تازگی به فارسی ترجمه شده بود، ‌پرس‌وجو کرد. نام بعضی کتابها در ترجمه تغییر کرده بود و با مختصر توضیحی درباره‌ی خلاصه‌ی داستان، متوجّه می‌شد که کدام اثرش است؛ امّا شنیدن چکیده‌ی داستان یکی از آثار او را راضی نکرد و خواهان شرح بیشتر شد. پس از شنیدن توضیحات و اندکی درنگ گفت که آخرین کتاب به قلم او نیست و ناشر و نویسنده برای فروش بیشتر نام آگاتا کریستی را روی جلد آورده‌اند. او از حاضران در مجلس پرسید: «کسی که می‌تواند اثر به این خوبی بنویسد،‌ چرا باید از آوردن نام خود امتناع کند؟ آیا داشتن انگیزه‌ی مالی برای انجام این کار، قانع‌کننده است؟». پرسش کریستی را می‌توان از جاعلان دو بند پیش و دیگر بندهای نانوشته نیز پرسید.

Add a comment...

Post has shared content
به خاطر خودت می‌گویم دوستم داشته باش
به خاطر خودت می‌گویم که سردت نشود که دلت نلرزد که ترس برت ندارد که دستت خالی نماند به خاطر خودت می‌گویم دوستم داشته باش که در سالن انتظار بلیط سینما را صدبار نخوانی که سرت را گرم کرده باشی که در اتوبوس راحت بخوابی و نترسی ایستگاه را جا بمانی که اساماس ساده ...
Add a comment...

Post has shared content
دولت اوباما: گروگان‌گیری سرباز اسرائیلی توسط شبه‌نظامیان فلسطینی عملی وحشیانه بود.
رانیا: آقای اوباما اجازه بدین بهتون بفهمونیم چه کاری وحشیانه است.

به نظرم کاری که با اوباما می‌کنه این خانم وحشیانه است. چیزی باقی نموند ازش!
Add a comment...

Post has shared content
امروز 28 مرداد سالروز کودتاست
. . .
هنگامی که شاه در 16 آگوست 1953 1332/25 [1332/5/25] کشور را ترک کرد، بروجردی تلگرافی برای وی فرستاد که در آن آمده بود «بر گردید زیرا شیعه و اسلام به شمار نیاز دارد. شما پادشاه شیعیان هستند.» شاه از رم تلگرافی برای آیت­الله بروجردی فرستاد و اعلام کرد که قصد بازگشت دارد. بروجردی با فرستادن تلگرام دیگری به شاه جواب داد و آرزو کرد که ورود شاه «در ترقی مذهبی، کسب افتخار برای اسلام و آسودگی مسلمین» موثر باشد. (اطلاعات 25 آگوست 1953)[1332/06/03].
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded