Profile cover photo
Profile photo
Domat Control System
6 followers -
Energy under control.
Energy under control.

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Hlásíme, že Domat je připraven představit produktové novinky, zodpovědět dotazy a rozdávat úsměvy na veletrhu Amper 2017 :-) Hala P, stánek 2.29. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Čekáme na vás na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu :-) Hala 9.0, Stánek B68
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Přijďte si pro náš nový katalog na některý z chystaných veletrhů - Amper v Brně, Light+Builidng ve Frankfurtu či Instalacje v polské Poznani. Nebo si jej stáhněte na našich stránkách :-)
http://domat-int.com/ke-stazeni/obchodni-dokumentace
Add a comment...

Post has attachment
We are looking forward to seeing you in our booth on BUDMA trade fair, Poznań (PL) :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tým Domat Control System na 2. ročníku B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton :-) Děkujeme kolegům za reprezentaci naší společnosti a pořadatelům za skvěle odvedenou práci :-)
Tak za rok na shledanou!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Vydali jsme nový newsletter, ve kterém naleznete informace o nejzajímavějších nově realizovaných akcích, nových produktech, jako například programovatelném pokojovém ovladači, který na jarních veletrzích sklízel velký úspěch a dalších novinkách.

http://domat-int.com/newsletter
Add a comment...

Post has attachment
TEHNIKA BEOGRAD opened its doors few minits ago! We are looking forward to meeting our business friends here and we hope to find some new business partners too! 
Photo
Add a comment...

Naše společnost se zúčastnila 23. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER, který je zaměřen zejména na elektrotechniku, automatizaci a komunikaci. Na letošním veletrhu se prezentovalo 600 společností z 22 zemí a navštívilo jej přes 44 500 návštěvníků.
Naším hlavním cílem bylo představit návštěvníkům novinky v oblasti hardware i software. Největší zájem, a to nejen v řadách návěštěvníků, ale také vystavovatelů a konkurentů, vzbudil nový programovatelný pokojový ovladač s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením. Těší nás, že naše snaha skloubit čistý design s funkčností a uživatelsky přívětivým ovládáním se dočkal tak pozitivního ohlasu.
Stávající obchodní partneři ocenili také nové volně programovatelné regulátory pro menší typy aplikací, rozšíření nabídky komunikativních čidel či redesign vybraného hardwaru.
V oblasti software jsme představili novou generaci Merbon IDE, který mimo jiné umožňuje více variant programování a tím nabízí daleko širší využití.
Velice děkujeme všem obchodním partnerům, přátelům i návštěvníkům z řad odborníků a široké veřejnosti za návštěvu našeho stánku.
Add a comment...

Post has attachment
Letošní veletrh ISH se nesl ve znamení motta „Komfort potkává technologii“. Heslo mělo symbolizovat snahu vystavovatelů o výrobu produktů nejen technologicky vyspělých, ale i umožňujících pohodlnou a snadnou obsluhu.
Domat Control System tentokrát vsadil na „hands-on experience“. Návštěvníci si mohli vyzkoušet práci s přístroji i programy na dvou testovacích stolech, osazených oblíbenými regulátory (FC010, UC100, IPLC) i novinkami v sortimentu, jako je řada podstanic mark100 až markMX, programovatelných v novém prostředí Merbon IDE, které podporuje jak funkční bloky, tak strukturovaný text a možnost tvorby vlastních bloků. Návštěvníky zaujal i nový pokojový ovladač s barevnou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením.
Více informací: http://domat-int.com/aktuality-tiskove-zpravy/2015/ish-2015
Photo
Photo
2015-03-17
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded