Profile cover photo
Profile photo
Voyage
25 followers
25 followers
About
Posts

Post has attachment
W lipcu jesteśmy w Azji. W Indiach, Turcji, Indonezji, Birmie, Chinach, Bhutanie, Uzbekistanie, Mongolii. I w wielu innych miejscach. Także z Azją związanych w Polsce.
Photo

Post has attachment
Czerwcowy numer magazynu Voyage zaprasza w Polskę. Piszemy o wiankach na Suwalszczyźnie, sztukmistrzach z Lublina, kwitnących jabłoniach pod Grójcem, pokazujemy gdzie szukać miłego noclegu na Warmii i Mazurach. A także jak pięknie i cicho jest w okolicy latarni Stilo nad Bałtykiem.Jest też przepis na dżem z płatków róży oraz na wołok. Co to jest wołok? To zupa z młodych pokrzyw. Smacznego czytania!
Photo

Post has attachment
W kioskach jest już nowy, majowy Voyage 5/2014. 
Dla wszystkich, którzy w tym roku będą spędzać wakacje i urlopy na greckich wyspach - lektura chyba obowiązkowa. Mnóstwo piszemy bowiem o Krecie, Wyspach Jońskich czy wyspie Kos. Nie tylko o tym co tam zobaczyć, ale także gdzie i co jeść. 
Oprócz tego także hiszpańska Asturia, włókiennicze tradycje Podlasia, szkockie Glasgow a dla smakoszy przepis na bułgarską lutenicę. 
I jest jeszcze rozmowa z Grażyną Plebanek, która w maju wydaje nową książkę. Miłego czytania!
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Kwietniowy Voyage już można kupić w kioskach.
Co w numerze?
O Tel Awiwie, jego sprzecznościach, beztrosce połączonej z odpowiedzialnością, o tym mieście, w którym jedni organizują gejowskie parady a inni ratują stare synagogi pisze Agnieszka Rodowicz.
Jest także pomysł na wyprawę w czeskie Adrszpachy, tekst o ciszy na Malcie, materiał o delektującym się własnym lenistwem Tykocinie, kilka pomysłów na nocleg w Sandomierzu i okolicy a także zdjęcia z Festiwalu Kolorów w Lublinie.
I, to chyba najważniejsze, przepis na tort Pavlova.
Smacznej lektury!
A jeśli macie uwagi, sugestie - to piszcie. Będziemy czytać i brać pod uwagę.
Photo

Post has attachment
Czas na lutowy numer miesięcznika Voyage. W nim m.in. świetny tekst Radosława Żydonika o Gruzji. Po jego przeczytaniu nie zostaje nic innego jak kupić bilet do Tbilisi czy Kutaisi i lecieć. Ten kraj ma w sobie i gościnnych ludzi i takie ciągle podejście do życia, jakie w Europie niestety zanika. Zapraszamy do czytania.
Photo

Post has attachment
Pierwszy noworoczny Voyage jest już do dostania w kioskach. Czarujemy w nim polską zimę i pokazujemy miejsca, które warto odwiedzić nie tylko po to, by poszaleć na nartach czy desce. Zapraszamy do lektury.
Photo

Post has attachment
Nowy Voyage. Czyli Jamajka w grudniu. Już w kioskach! 
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded