Profile cover photo
Profile photo
Paszkowski. Chłodnictwo i Klimatyzacja
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Wykonujemy przeglądy i czyszczenie klimatyzacji, proponujemy także fachową pomoc przy zakupie klimatyzatorów. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Można się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo oraz poprzez formularz kontaktowy - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonale znamy się na klimatyzacji i chłodnictwie. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Dysponujemy dużym doświadczeniem w projektowaniu i montażu systemów odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych. Z pełną ofertą naszej firmy mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Według prognoz synoptyków lato w tym roku będzie wyjątkowo długie. Dlatego warto zadbać o prawidłową klimatyzację wewnątrz pomieszczeń, w których przebywamy. Warto wiedzieć, że klimatyzatory pomagają także alergikom, ponieważ sprawiają, że powietrze jest dużo czystsze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzacji - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. projektowaniem i montażem mebli chłodniczych, komór chłodniczych i mroźniczych. Wykonujemy również instalacje chłodnicze i systemy odzysku ciepła. Prowadzimy także sprzedaż urządzeń chłodniczych, np. schładzarek do mleka czy wytwornic wody lodowej - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie tylko montujemy klimatyzację i urządzenia wentylacyjne, lecz także oferujemy ich serwis. W przypadku jakichkolwiek awarii sprzętu zachęcamy do kontaktu. W krótkim czasie przybędziemy na miejsce i przystąpimy do naprawy. Wykonujemy również okresowe przeglądy urządzeń, zapraszamy do współpracy - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przedsiębiorstwom proponujemy m.in. projektowanie i montaż instalacji chłodniczych. Dostarczamy również urządzenia klimatyzacyjne dla marketów, sklepów oraz biur. Pełną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja w domu to prawdziwy komfort. W prosty sposób można zapewnić sobie optymalne warunki w kwestii temperatury i wilgotności. Ważne, by klimatyzacja została zamontowana w profesjonalny sposób. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regularne czyszczenie klimatyzacji jest bardzo ważne dla jej prawidłowego działania. Uszkodzona wentylacja może mocno dać się we znaki, zwłaszcza w okresie upałów. Lepiej uniknąć takiego scenariusza i zadzwonić po fachowców. Nasza firma oferuje czyszczenie klimatyzacji, zachęcamy do kontaktu - http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związany z klimatyzacją i chłodnictwem. Dobierzemy, zamontujemy i poddamy serwisowi klimatyzatory i instalacje chłodnicze. Jeżeli poszukują Państwo idealnych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpracujemy z wieloma klientami biznesowymi. Dostarczyliśmy urządzenia klimatyzacyjne nie jednemu marketowi, sklepowi, biurom czy innym przedsiębiorstwom. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do kontaktu! http://chlodnictwoklimatyzacjaelk.pl/oferta/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded