Profile cover photo
Profile photo
CNC METAL PRODUKT
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Spawanie, cięcie czy cynkowanie nie mają przed nami tajemnic! Jesteśmy najlepsi w swoim fachu, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z firmą CNC Metal. Gwarantujemy zadowolenie każdego naszego klienta: http://www.cnc-metal.pl/.
Photo

Post has attachment
Główną specjalnością naszego zakładu jest obróbka metali. Zapewnienie wysokiej jakości frezowania, gięcia blach, wiercenia czy gwintowania to dla nas priorytetowe zadanie. Gwarantujemy pełną satysfakcję z realizacji zleceń! Szczegóły na: http://www.cnc-metal.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma oferuje pełną obsługę klienta. Możesz nam zlecić obróbkę metali (frezowanie, toczenie, gięcie, itp.) oraz produkcję m.in. śrub, nakrętek czy prętów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: http://www.cnc-metal.pl/.
Photo

Post has attachment
CNC Metal to firma zajmująca się każdą pracą związaną z obróbką metali. Oferujemy gwintowanie, cięcie, walcowanie, ocynk ogniowy i wiele innych. Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas! Adres i szczegóły dotyczące naszej działalności znajdziesz na stronie: http://www.cnc-metal.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się m.in. we wszelkich pracach związanych z toczeniem. Dzięki toczeniu CNC jesteśmy w stanie wykonać przedmioty o kształcie brył obrotowych. Nasz park maszynowy wyposażony został w urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania związane z prowadzoną przez nas działalnością.
http://www.cnc-metal.pl/toczenie/
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w obróbce skrawaniem. Obrabiamy zarówno stal nierdzewną, jak i zwykłą oraz kwasoodporną. Pracujemy również z żeliwami, metalami kolorowymi, a także tworzywami sztucznymi. Gwarantujemy wyłącznie usługi na najwyższym poziomie. Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy branżę CNC znają od podszewki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.cnc-metal.pl/obrobka-skrawaniem/
Photo

Post has attachment
Spawanie stali nierdzewnej to czołowa usługa naszej firmy. Pracujemy nie tylko dużych elementach, które wymagają szczelności i odporności na uszkodzenia, ale również niewielkich detalach, wymagających szczególnej precyzji. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.cnc-metal.pl/spawanie-stali-nierdzewnej/.
Photo

Wszystkim klientom oferujemy w pełni profesjonalne usługi cięcia blachy i stali. W trakcie realizacji zleceń korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń, dzięki czemu osiągamy wysoką jakość detali. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis oferty oraz przykładowe realizacje: http://www.cnc-metal.pl/ciecie-stali/.

Post has attachment
Dzięki doświadczeniu naszych pracowników otrzymają Państwo dokładnie taki produkt, jaki Państwo zamawiali. Jesteśmy przekonani, że w wybór naszej firmy jest najlepszych rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji, która umieszczona została na stronie internetowej: http://www.cnc-metal.pl/giecie-blach/.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się ocynkowaniem galwanicznym. Dzięki tej usłudze produkty nabiorą nie tylko ładnego i estetycznego wyglądu, ale również będą doskonale chronione przed korozją. Dysponujemy możliwością uzyskania żółtego lub srebrnego koloru. Więcej informacji ofertowych znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.cnc-metal.pl/ocynk-galwaniczny/.
Photo
Wait while more posts are being loaded