Profile cover photo
Profile photo
BaladShow
53 followers -
بهتر از دیروزت باش ...
بهتر از دیروزت باش ...

53 followers
About
Posts

Post has attachment
نکات اساسی نویس ورکز - Navisworks Essential Training
#نویسورکز دنیای #طراحی و #ساخت را گسترده تر کرده است. این دوره ی آموزشی برای این دسته از افراد طراحی شده است: پرسنل ساخت و ساز، #معماران و #مهندسانی که به دنبال انجام یک طراحی کامل از ساختمان هستند. با استفاده از این دوره ی آموزشی می توانید یاد بگیرید که چگونه از نویس ورکز استفاده کنید و با شبیه ساز نویس ورکز #پروژه های خود را به خوبی و با یک دید کلی و کامل مدیریت کنید‌. اریک وینگ به شما نشان می دهد که مدل هایتان را مدیریت کنید، آنها را باهم ترکیب کنید و با استفاده از یک سلسه مراحل ترتیبی یک #ساختمان واقعی بسازید. و نیز به شما نشان می دهد که چگونه به طور زنده اجزای ساختمان مورد نظر خود را تغییر دهید، در ساختمان‌ راه بروید و آن را به مشتری نشان دهید. در نگاه اول، ممکن است نویس ورکز نرم افزاری به نظر برسد که فقط فایل را نمایش میدهد، اما در این دوره ی آموزشی شما می توانید به سادگی یاد بگیرید که چگونه از ابزار های #تحلیل و #شبیه سازی استفاده کنید. کاری که به غیر از استفاده از این دوره ی آموزشی و به روش های دیگر‌ غیر ممکن‌و یا بسیار هزینه‌بر است.
#بلدشو
https://baladshow.com/cad/navisworks-essential-training#/
Add a comment...

Post has attachment
پوینمایی حرکت - Character Animation Locomotion
اینکه شخصیتی را به راه رفتن در آوریم یک چیز است، و اینکه به راه رفتن شخصیت دهیم چیزی دیگر؛ اما این کار نه غیر ممکن است و نه محدود و مختص نرام افزار. در واقع فنون حرکتی در این بخش در انواع #انیمیشن ها قابل اجرا هستند: انیمیشن های #۲بعدی،#۳ بعدی، نقاشی دستی یا دیجیتال. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد شخصیت است. جورج مستری در این آموزش به شما نشان خواهد داد که چگونه کاراکتری را به راه رفتن، #دویدن و #پرش درآورده و در طول داستان خود #متحرک سازید.

موضاعات شامل:
#انیمیت کردن قسمت های بالایی و پایینی بدن، بازوان و پاها
ایجاد وزن در #کاراکتر
تنظیم زمانبندی در چرخه ی راه رفتن
نقطه ی شروع و پایان در راه رفتن
ایجاد شخصیت
انیمیت کردن دویدن و پرش
#بلدشو
https://baladshow.com/animation/character-animation-locomotion#/
Add a comment...

Post has attachment
اعتماد مبانی #فروش میباشد. در این دوره، رهبر سابق Genentech ارشد و بنیانگذار Braintrust ، Jeff Bloomfield وارد دنیای علم اعصاب میشود تا اعتماد را توضیح دهد و به شما کمک کند تا به عنوان یک #فروشنده، اعتماد ایجاد کنید. او بخش هایی از مغز که در روند های #خرید فعال میشوند را به شما نشان میدهد و یک مدل تعامل #مشتری – فروشنده را ایجاد میکند که راه حل هایی را به گونه ای ارائه میدهد تا مشتری ها خودشان را نزدیک به فروشنده ها حس کنند. با این دوره شما میتوانید اهمیت مغز انسان را بهتر دانسته و راه جدیدی برای ارتباط با مشتری های خودتان به دست بیاورید. این دوره شامل :

درک زنجیره ی #اعتماد و ماتریس اعتماد
مغز سه لایه ای و 5 المان عصبی
ایجاد ارتباطات
ایجاد اعتبار
کار با انتقاد ها و اعتراض ها
#بلدشو
https://baladshow.com/marketing/science-sales#/
Add a comment...

Post has attachment
مذاکره استراتژیک - Strategic Negotiation
یادگیری مهارت های #مذاکره به شما برای رسیدن به آنچه که می خواهید و در عین حال ایجاد روابط بهتر با همکاران,کارفرمایان,شرکای #کسب و کار و تهیه کنندگان; کمک می کند.در این دوره, مشاور رهبری و مربی مایک فیگیلیو , ابزار و مهارت های مذاکره ای ساده و موثر را با شما درمیان می گذارد.او به چهار مرحله اصلی چرخه ی مذاکره می پردازد و چگونگی ارزیابی وضعیتتان,جمع آوری اطلاعات ,#معامله و مذاکره کردن و همچنین ارزیابی و #یادگیری تجربیات را توضیح می دهد و همینطور دام های متداول مذاکره رو توضیح می دهد و به شما آموزش می دهد که چه کار می توانید انجام دهید تا از آنها دوری کنید.
#بلدشو
https://baladshow.com/marketing/strategic-negotiation#/
Add a comment...

Post has attachment
شروع عکاسی
ما در عصر طلایی #عکاسی زندگی می‌کنیم. عکس‌ها در جهت داستان‌سرایی، فروش یک محصول و ثبت لحظاتی که علاقمندیم با دیگران به اشتراک بگذاریم گرفته می‌شوند. می‌خواهید در این دوره‌های آموزشی به ما ملحق شوید؟ خب در این دوره نگاهی اجمالی به مفاهیم اصلی عکاسی خواهیم داشت و دوره‌های آموزشی‌ای که در فراگیری اصول عکاسی به شما کمک شایانی خواهند کرد را معرفی می‌کنیم.
جیم هاید، مدیر محتوایی سایت #لیندا، مباحث ذیل را در این مجموعه توضیح می‌دهد:

وسایل ضروری شامل #دوربین عکاسی، #لنزها، لوازم جانبی و گوشی‌های هوشمند
مهارت‌های عکاسی
استفاده از نرم‌افزار در جهت مدیریت و #ویرایش تصاویرتان
به #اشتراک‌گذاری و چاپ کردن عکس‌ها
#بلدشو
https://baladshow.com/photography/getting-started-photography#/
Add a comment...

Post has attachment
عناصر تأثیرگذار در عکاسی
در این دوره به عناصر ترکیبی از جمله: قانون یک‌سوم، خطوط موازی، الگوها، انحناها و عمق میدان که باعث هدایت و بهتر شدن نگاه #عکاسی بیننده می‌گردند، پرداخته می‌شود. سپس ناتالی به تفصیل نقش #رنگ و #نور در #عکس را شرح می‌دهد. چگونگی کار با نور طبیعی در یک اتاق و یا فضای بیرونی را توضیح می‌‌دهد و نحوه‌ی استفاده از منعکس‌کننده‌ها (رفلکتورها)، روزنامه، یک تی‌شرت و هر چیزی که باعث بهبود در نور می‌شود را به شما نشان خواهد داد. هم‌چنین ترفندهایی جهت نورپردازی در محیط داخلی که می‌توانند باعث طبیعی به‌نظر رسیدن نور شوند را معرفی خواهد کرد.
این دوره با نگاهی به مبحث حرکت و اینکه چطور #عکاس می‌تواند مفهوم حسِ حرکت را با محو کردن بخشی از عکس و یا فیریز کردن سوژه‌ای سریع در یک عکس به بیننده منتقل کند، ادامه می‌یابد. بعد از آن مدرس به موضوعات نقطه‌ی اوج و لحظه‌ی تعیین‌کننده در عکاسی می‌رسد. هم‌چنین در تمام طول دوره هم به اهمیت برنامه‌ریزی و تحقیق در جهت خلق تصاویر تأثیرگذار پرداخته می‌شود.
#بلدشو
https://baladshow.com/photography/the-elements-of-effective-photographs#/
Add a comment...

Post has attachment
دیوید ریورز،متخصص #ویندوز،نکته ها و میان بر هایی رو با ما در میون میزاره تا بتونیم بهتر از #ویندوز۱۰ استفاده کنیم.این دوره ی #آموزشی با ۱۰ نکته ی برتر در رابطه با مصرف انرژی شروع میکنه و بعد به سراغ میان بر های موس و صفحه کلید،نکات صفحه نمایش و مدیریت #دکستاپ،تکنیک هایی برای بالا بردن کارایی با بهره گرفتن از امکانات اولیه،نکاتی برای بهتر کردن کارایی سیستم و برنامه های کاربردی در ویندوز میره.
#بلدشو
https://baladshow.com/information-technology/windows-10-tips-tricks#/
Add a comment...

Post has attachment
مدیریت پروژه به زبان ساده - Project Management Simplified
تقریبا هر فعالیتی که در محل کار انجام میدهید، از کوچکترین فعالیت تا بزرگترین تعهدات، میتواند یک پروژه باشد. همه این فعالیت ها، از برخی شیوه های ساده مدیریت پروژه بهره میبرند. در این دوره کریس کرافت، استاد مدیریت، به طور خلاصه دوازده مرحله مدیریت پروژه را بیان مینماید، بدون اینکه هزینه اضافی برای شما ایجاد کند، و نشان میدهد که چطور از ابزارهای سنتی مدیریت پروژه مانند نمودار گانت و نمودار شبکه استفاده کنید تا کار را مدیریت نمایید.
#مدیریت #پروژه #بلدشو

https://baladshow.com/marketing/project-management-simplified#/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded