Profile cover photo
Profile photo
Markor. Koryczan M.
1 follower -
Sprzedaż, serwis i wynajem urządzeń wielofukcyjnych. Autoryzowany partner Canon i Xerox
Sprzedaż, serwis i wynajem urządzeń wielofukcyjnych. Autoryzowany partner Canon i Xerox

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Xerox DocuCentre SC 2020 to urządzenie kolorowe najnowszej generacji. Efektywnie wszechstronna wydajność. Bezproblemowe tworzenie i udostępnianie informacji o krytycznym znaczeniu dla firmy, w pełnej gamie kolorów biurowych, pozwala na podniesienie wydajności firmy lub grupy roboczej – bez niekorzystnego zwiększania kosztów.
www.markor.com.pl
Photo

Post has attachment
Zoptymalizuj zarządzanie drukowaniem i dokumentami
kożystając z pakietu usług zarządzania drukiem MPS Essentials firmy Canon. Podjmij współpracę z naszym wyspecjalizowanym zespołem, który doradzi niestandardowe rozwiązanie i spełni nawet najbardziej złożone wymagania.
#canon #canonbiznes #canonMPS #forwork
Photo

Post has attachment
Jesteśmy autoryzowanym partnerem marek Canon i Xerox. Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń wielofunkcyjnych. Zapraszamy również do kożystania z oferty wynajmu drukarek. Oferujemy nowoczesny sprzęt na miarę każdego biura! www. markor.com.pl
Photo

Post has attachment
Optymalizuj zużycie materiałów, uzyskując wydruki doskonałej jakości już za pierwszym razem. Canon i-SENSYS MF735Cx Zaprojektowany z myślą o nowoczesnych miejscach pracy. Jest przeznaczony dla rozwijających się małych i średnich firm. www.markor.com.pl
#canon #canonbiznes #forwork #office
Photo

Post has attachment
W ofercie firmy Markor wynajem urządzeń biurowych. Nowoczesne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne marek Canon i Xerox. Nowoczesny sprzęt na miarę potrzeb każdego biura. www.markor.com.pl
#canon #canonbiznes #forwork #xerox #office
Photo

Wynajem urządzeń biurowych to alternatywa dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy, a chcą mieć dobrej jakości sprzęt. O warunkach wynajmu możecie przeczytać na stronie http://www.markor.com.pl/wynajem-urzadzen/ . Zapraszamy do współpracy już dziś. Satysfakcja gwarantowana.
#canon #xerox #forwork

Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze akcesoriów do urządzeń biurowych. Odpowiedni tusz, toner a nawet papier mają ogromny wpływ na jakoś dokumentów. W naszej ofercie http://www.markor.com.pl/promocje/ znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań, które idealnie sprawdzą się w waszej firmie. Zapraszamy.

Zajrzyj na naszą stronę http://www.markor.com.pl/promocje/ i sprawdź aktualne promocje. Niższa cena pozwala na zaoszczędzenie znacznej kwoty przy zakupie urządzeń biurowych najwyższej jakości. Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu.

Post has attachment
Jeżeli chcą Państwo szybko i solidnie skanować dokumenty w formacie A4 proponujemy zakup skanera Canon P-150. Skanuje do 15 stron na minutę, a kompaktowa obudowa pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Bliżej można się przyjrzeć ofercie na www.markor.com.pl. Zachęcamy do współpracy.

Post has attachment
Zapewniamy wyposażenie każdego biura we wszystkie niezbędne urządzenia. Nasze produkty cieszą się wysoką jakością i niezawodnością. Pracując z użyciem sprzętów od nas wydajność pracy bardzo wzrasta. Cała oferta dostępna jest na stronie www.markor.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded