Profile cover photo
Profile photo
BananaCar LT
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Atsisiųskite BananaCar.LT aplikaciją ir keliaukite su kompanija!
✔AppStore - http://apple.co/2xfkgEc
✔Google Play - http://bit.ly/1Oi3pA0 #keliauk #bananacarapp #bananacar #keliones #pavezkpigiau
www.bananacar.lt
Photo

Post has attachment
Kai jūs susiradote pakeleivius kelionei automobiliu, jums derėtų nepamiršti 4 elementarių taisyklių:
1) Viską organizuokite iš anksto (iš anksto kiek įmanoma tiksliau nurodykite susitikimo vietą ir įsitikinkite, kad pakeleivis jus suprato – taip jūs išvengsite galimų nesusipratimų);
2) Teisingai parkuokite automobilį (nepriklausomai nuo to, kur susitarėte susitikti, nestatykite savo automobilio taksi stotslėse, viešojo transporto stotelėse ir kitose draudžiamose vietose);
3) Visada atvažiuokite laiku (jei jaučiate, kad galite pavėluoti, kuo greičiau perspėkite apie tai pakeleivius! Jie tikisi, kad esate punktualus, tad nenuliūdinkite jų);
4) Pasirūpinkite tarpiniais trumpų sustojimų punktais (keleiviai džiaugsis galėdami trumpai sustoti ir užkąsti kokioje nors jaukioje kavinėje arba trumpai pasivaikščioti kokius nors gražiu tiltu, bet tik tuo atveju, jei jūs nenukrypsite nuo pagrindinio maršruto).
#keliauk #bananacarapp #bananacar #keliones #pavezkpigiau #auto
www.BananaCar.lt
Photo

Post has attachment
5 sėkmingos kelionės autostopu taisyklės:
- pradėkite nuo netolimos kelionės (tarkim, į artimiausią miestą);
- pasirūpinkite maisto atsargomis ir pinigais (nemokama kelionė nereiškia, kad jums nereikia turėti su savimi pinigų);
- pasirinkite vairuotojų „gaudymo“ vietą;
- visada sakykite, kad keliaujate nemokamai;
- padoriai apsirenkite ( žmogus, dėvintis kasdienius, tvarkingus drabužius, turi daugiau šansų „pasigauti“ pakeleivingą automobilį).
#keliauk #bananacarapp #bananacar #keliones #pavezkpigiau #pakeleivis
www.BananaCar.lt
Photo

Post has attachment
BananaCar.LT – tai saugus dalijimosi kelionėmis būdas, nes:
- Jūs patys renkatės, su kuo važiuoti ( tinklapyje galima peržiūrėti potencialaus pakeleivio/vairuotojo nuotraukas ir atsiliepimus apie juos);
- Pasibaigus kelionei, jūs bet kada galite palikti atsiliepimą apie jūsų pakeleivius/vairuotoją ( tai ateityje padės jums susirasti tinkamus pakeleivius/vairuotojus);
- Jūs galite bendrauti su potencialiais pakeleiviais (susipažinti su jais tinklapyje, naudojant pranešimus arba specialias aplikacijas).
#bananacar #bananacarlt #kelionės #pakeleiviai
Photo

Post has attachment
Nežinote, kur palikti augintinį, kol jūs atostogausite? Nemokama dalijimosi kelionėmis platforma BananaCar.LT padės keliauti jums ir jūsų augintiniui greitai ir patogiai.
#bananacar #bananacarlt
Photo

Post has attachment
Tam, kad kelionės metu merginos jaustųsi visiškai saugiai ir patogiai, BananaCar.LT sukūrė specialią opciją, kuri vadinasi „Tik merginoms“. Keliaukite moteriškoje kompanijoje kartu su BananaCar.LT!
#bananacar #bananacarlt #tikmerginoms #keliauksudraugemis
www.bananacar.lt
Photo

Post has attachment
BananaCar.LT – tai nemokama internetinė paslauga, padedanti susirasti pakeleivius ir pakeleivingus automobilius bendrai kelionei privačiu automobiliu. Tokios kelionės metu visi jos dalyviai proporcingai pasidalija išlaidas ir pasirenka visiems labiausiai tinkantį kelionės maršrutą.
#bananacar #bananacarlt
Photo

Post has attachment
3 nemokamos programėlės kelionėms automobiliu:
1) „Field Trip“ – ši programėlė naudoja informaciją apie jus dominančias vietas ir, pasitelkdama jūsų buvimo vietos duomenis, atrenka jums svarbiausią naudingą informaciją. Tam, kad kelionės metu netrukdytumėte vairuotojo, galite įsijungti Bluetooth – visą informaciją gausite garsiniu būdu.
2) „Roadtrippers“. Tam, kad galėtumėte naudotis šia programėle, nurodykite savo buvimo vietos ir kelionės tikslo adresus, kelionės datą ir dalykus, kurie domina jus kelionės metu. Programėlė parinks jums geriausią kelionės maršrutą. „Roadtrippers“ padės jums surasti nežinomas lankytinas vietas, restoranus, muziejus, pramogų parkus, poilsio bazes ir daugelį kitų dalykų.
3) „Roomer“ gali padėti jums parduoti kitiems keliautojams iš anksto apmokėtus užsakymus ir tokiu būdu išvengti bereikalingų išlaidų. Naudojant šią programėlę, galima susirasti laisvą kambarį ar viešbučio numerį, kurio dėl kažkokių priežasčių atsisakė kiti keliautojai.
#bananacar #bananacarlt #fieldtrip #roadtrippers #roomer #app #kelionės
Photo

Post has attachment
Nusibodo pačiam mokėti už kurą? Pasiūlyk kelionę tinklapyje BananaCar.LT ir dalinkis kelionės išlaidas su savo pakeleiviais.
#bananacar #bananacarlt #mokėkužkurąpigiau #keliaukdrauge #degalines
Photo

Post has attachment
‼️Ar žinojai, kad Volkswagen yra populiariausias automobilis kuriuo pavežami BananaCar pakeleiviai?
⁉️O koks mėgstamiausias automobilis yra tavo? 🚗💨
#BananaCar #volkswagen #audi #bmw #opel #toyota
Photo
Wait while more posts are being loaded