Profile cover photo
Profile photo
ARB Biuro Tłumacza Przysięgłego Języka Niemieckiego i Rosyjskiego
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe. Cena zależy m.in. od trudności danego tekstu, jego czytelności, w przypadku dłuższych tekstów możliwa jest negocjacja ceny. Zapraszamy na stronę - http://www.arb-tlumaczenia.pl/?cennik,4. Szczegółowych informacji udzielamy telefoniczne lub mailowo.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się tłumaczeniami dokumentów i pism technicznych. Jeżeli chcecie uzyskać tłumaczenie z/na język rosyjski czy niemiecki na wysokim poziomie, skontaktujcie się z nami. Tłumaczymy także starodruki. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie na stronie - http://www.arb-tlumaczenia.pl.
Photo

Post has attachment
W tłumaczeniu pism rosyjskich i niemieckich mamy olbrzymie doświadczenie. W naszym biurze - http://www.arb-tlumaczenia.pl/ - tłumaczymy bardzo różnorodne dokumenty. Oferujemy również tłumaczenia z języka niemieckiego na rosyjski i odwrotnie. Więcej informacji sprawdzicie na naszej stronie.
Photo

Post has attachment
Jeżeli współpracujecie z firmami niemieckimi i rosyjskimi, konieczne może się okazać czasem przygotowanie dokumentu w ich języku. Posiadamy duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów handlowych. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Zajrzyjcie na naszą stronę - http://www.arb-tlumaczenia.pl/.
Photo

Post has attachment
Wiele osób importuje samochody z zachodu. Bardzo często w ten sposób można natrafić na auto dobrej jakości w niskiej cenie. Biuro ARB przetłumaczy dla Was w krótkim okresie czasu różnego rodzaju dokumenty samochodowe. Sprawdźcie naszą ofertę na stronie - http://www.arb-tlumaczenia.pl/?oferta,3.
Photo

Post has attachment
Tłumacz przysięgły (Zabrze http://www.arb-tlumaczenia.pl/) zajmuje się tłumaczeniem dokumentów procesowych i urzędowych oraz uwierzytelnianiem obcojęzycznych odpisów takich dokumentów. Aby odpisy były ważne, należy użyć pieczęci z imieniem, nazwiskiem, wskazaniem języka, z którego ma prawo tłumaczyć oraz pozycję na liście tłumaczy przysięgłych.
Photo

Post has attachment
ARB Tłumacz Przysięgły (Zabrze) posiada szeroką ofertę. Jedną z "perełek" jest tłumaczenie z jednego języka obcego na inny język obcy. W ARB można zamówić tłumaczenie z języka niemieckiego na rosyjski i odwrotnie. Skorzystanie z tego typu tłumaczenia jest prostym sposobem na oszczędzenie czasu i pieniędzy klienta. Zapraszamy na http://www.arb-tlumaczenia.pl/ po więcej szczegółów.
Photo

Post has attachment
Tłumaczenie specjalistycznych tekstów prawniczych powinno być zlecane tylko osobom  po kursach i z odpowiednią wiedzą. To właśnie tłumacz przysięgły jest najbardziej adekwatny do wykonania takiego zlecenia. Zgłaszając się do http://www.arb-tlumaczenia.pl/?oferta,3 masz pewność rzetelnego wykonania tłumaczenia.
Photo

Post has attachment
Od lat troszczymy się o najwyższą jakość usług oraz skrupulatne sprawdzanie dostarczonych tekstów, a także dokumentów. W celu zapewniania maksymalnej poprawności wykonanego tłumaczenia, na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w danych językach, a także doskonalimy nasze umiejętności. Mamy nadzieję, że podobnie jak wielu zadowolonych z naszych usług klientów, Państwo także obdarzą nas zaufaniem. Już dziś czekamy na zlecenia. Gwarantujemy, że wykonamy je zgodnie z ustalonym terminem oraz Państwa preferencjami. Więcej na stronie: http://www.arb-tlumaczenia.pl/?cennik,4.
Photo

Post has attachment
Zakupiłeś zagraniczny sprzęt i nie możesz sobie poradzić z instrukcją obsługi - jest to częsty problem. W takich przypadkach możesz zgłosić się do nas http://www.arb-tlumaczenia.pl/?oferta,3. Przetłumaczymy instrukcję, dzięki czemu korzystanie z urządzenia nie będzie już stanowiło problemu.
Photo
Wait while more posts are being loaded