Profile cover photo
Profile photo
ARB Biuro Tłumacza Przysięgłego Języka Niemieckiego i Rosyjskiego
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Tłumaczenia wykonujemy z takich języków jak niemiecki i rosyjski. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, dbając o wyznaczony termin jego oddania. Wybór naszego biura tłumaczeń to gwarancja rzetelnie wykonanej pracy, która zawsze sytuuje się w atrakcyjnej cenie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-dokumentow-i-pism-urzedowych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo popularne w naszym biurze są tłumaczenia dokumentacji technicznych samochodów, a także instrukcje obsługi maszyn i urządzeń. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jeśli muszą Państwo wykonać tego typu tłumaczenia, a na pewno będą Państwo zadowoleni z naszej pracy. Podczas sporządzania dokumentacji technicznych dbamy o to, aby wiernie oddać ich sens, który będzie zrozumiały dla naszych klientów http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-dokumentow-i-pism-urzedowych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym biurze mogą zlecić Państwo tłumaczenia dokumentów takich jak świadectwa, dyplomy, akty urodzenia i małżeństwa. Cena każdego zlecenia jest ustalana indywidualnie, ponieważ zależy od stopnia złożoności tekstu oraz jego długości. W ten sposób mają Państwo pewność, że płacą tyle, ile wymaga tego tekst. Po więcej informacji, a także pełną ofertę, zapraszamy na stronę http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-dokumentow-i-pism-urzedowych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro tłumacza przysięgłego to dobry wybór, jeśli cenią sobie Państwo profesjonalne podejście do pracy, a także umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem w zwodzie tłumacza przysięgłego. Wychodzące spod naszych rąk tłumaczenia są wysokiej jakości, ponieważ specjalizujemy się zarówno w dziedzinie języków obcych, jak i naszego rodzimego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-dokumentow-i-pism-urzedowych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe. Cena zależy m.in. od trudności danego tekstu, jego czytelności, w przypadku dłuższych tekstów możliwa jest negocjacja ceny. Zapraszamy na stronę - http://www.arb-tlumaczenia.pl/?cennik,4. Szczegółowych informacji udzielamy telefoniczne lub mailowo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się tłumaczeniami dokumentów i pism technicznych. Jeżeli chcecie uzyskać tłumaczenie z/na język rosyjski czy niemiecki na wysokim poziomie, skontaktujcie się z nami. Tłumaczymy także starodruki. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie na stronie - http://www.arb-tlumaczenia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W tłumaczeniu pism rosyjskich i niemieckich mamy olbrzymie doświadczenie. W naszym biurze - http://www.arb-tlumaczenia.pl/ - tłumaczymy bardzo różnorodne dokumenty. Oferujemy również tłumaczenia z języka niemieckiego na rosyjski i odwrotnie. Więcej informacji sprawdzicie na naszej stronie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli współpracujecie z firmami niemieckimi i rosyjskimi, konieczne może się okazać czasem przygotowanie dokumentu w ich języku. Posiadamy duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów handlowych. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Zajrzyjcie na naszą stronę - http://www.arb-tlumaczenia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób importuje samochody z zachodu. Bardzo często w ten sposób można natrafić na auto dobrej jakości w niskiej cenie. Biuro ARB przetłumaczy dla Was w krótkim okresie czasu różnego rodzaju dokumenty samochodowe. Sprawdźcie naszą ofertę na stronie - http://www.arb-tlumaczenia.pl/?oferta,3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumacz przysięgły (Zabrze http://www.arb-tlumaczenia.pl/) zajmuje się tłumaczeniem dokumentów procesowych i urzędowych oraz uwierzytelnianiem obcojęzycznych odpisów takich dokumentów. Aby odpisy były ważne, należy użyć pieczęci z imieniem, nazwiskiem, wskazaniem języka, z którego ma prawo tłumaczyć oraz pozycję na liście tłumaczy przysięgłych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded