Profile cover photo
Profile photo
Myjnie bezdotykowe EHRLE
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Podczas 25 Międzynarodowych Targów Stacja Paliw wiele się działo. Mieliśmy przyjemność zaprezentować System Płatności Centralnej - EHRLE Central Pay, aplikację do zarządzania myjnią – EHRLE CarWash Manager PRO oraz najnowszą odsłonę konstrukcji PREMIUM do myjni. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i nie ukrywamy, że cieszy nas, że było aż tak duże. Więcej na temat Targów możecie przeczytać na: https://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/zloty-oktan-2018-dla-ehrle/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z radością informujemy, że za nami 25 Międzynarodowe Targi Stacja Paliw. Były pełne pozytywnych emocji. Ehrle otrzymało nagrodę – ZŁOTY OKTAN 2018 w kategorii Przedsiębiorca, wręczaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych. To dla nas wielkie wyróżnienie i dowód, że nasz wysiłek nie idzie na marne. Więcej na ten temat możecie przeczytać na: https://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/zloty-oktan-2018-dla-ehrle/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odkurzacze do prania ekstrakcyjnego to niezawodne modele, umożliwiające sprawne usunięcie zanieczyszczeń suchych i mokrych. Wykorzystanie technologii ekstrakcyjnej sprawia, że zanieczyszczenia znikają bez szkody dla dywanu czy wykładziny dywanowej. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.ehrle.pl/pl/produkty/odkurzacze-profesjonalne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czysta i błyszcząca karoseria? Polecamy nabłyszczacz EHRLE SuperFinish™. Nie tylko doskonale nabłyszcza karoserię, ale również pielęgnuje ją i osusza – sprawia, że woda szybko spływa z pojazdu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na: http://www.ehrle.pl/pl/produkty/srodki-chemiczne-ehrle/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie też różne typy myjek mobilnych gorącowodnych. Urządzenia sprawnie usuną różnego typu zanieczyszczenia, nawet te trudne, na przykład plamy po oleju. Parametry myjek można dowolnie regulować. Myjki wyposażone są w silnik spalinowy Więcej na ten temat na: http://www.ehrle.pl/pl/produkty/myjki-wysokocisnieniowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy również myjki mobilne zimnowodne. Ciśnienie robocze takich myjek sięga nawet 280 bar, myjki wyposażone są w korbowodową, niskoobrotową pompę z ceramicznymi nurnikami. Co więcej, mimo sporych gabarytów, są bardzo zwinne, z pewnością będą dużą pomocą przy wielu pracach. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.ehrle.pl/pl/produkty/myjki-wysokocisnieniowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już niedługo w naszym sklepie pojawią się myjki dedykowanye do przemysłu spożywczego. Mieliśmy już okazję zaprezentować je podczas VIII edycji Targów Warzywnictwa i Sadownictwa – TSW 2018w Ptak Warsaw. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie! http://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/tsw-w-nadarzynie-2018-za-nami/
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam powiadomić, że otrzymaliśmy tytuł Głównego Partnera 25 Międzynarodowych Targów Stacja Paliw. To ważne wydarzenie, w którym uczestniczymy nieprzerwanie już od 12 lat. Właśnie podczas owych targów po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w pełni funkcjonującą myjnię samoobsługową. Cieszymy się, że dotrwaliśmy do jubileuszowego spotkania. Więcej na ten temat możecie przeczytać na naszej stronie: http://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/ehrle-partnerem-gownym-25-midzynarodowych-targow-stacja-paliw/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System EHRLESol™ to innowacyjny system Ehrle, pozwalający zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 40%. Panele słoneczne montowane są na dachu myjni, 1 stanowisko mycia to 10m² powierzchni solarów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich inwestorów, chcących zminimalizować koszty, a przy okazji zadbać o środowisko. Zapraszamy do współpracy! http://www.ehrle.pl/pl/produkty/akcesoria/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyposażenie myjni jest bardzo istotną kwestią. Musi być odpowiednie do potrzeb inwestora oraz spełniać oczekiwania kierowców korzystających z danej myjni. Oferujemy wyposażenie standardowe oraz wyposażenie dodatkowe. W naszej ofercie znajdują się automaty do różnych systemów płatności, automatyczny system zasysania monet, czy odkurzacze stacjonarne. Nasi fachowcy oczywiście służą pomocą w każdej kwestii związanej z myjnią i wyposażeniem. Więcej na ten temat na: http://www.ehrle.pl/pl/produkty/akcesoria/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded