Profile cover photo
Profile photo
Roll-Adam
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Jednym z najnowszych produktów w naszej ofercie są bramy rolowane szybkobieżne. Czy wiedzą Państwo, że prędkość poruszania się takiej szybkobieżnej bramy to nawet 2 metry na sekundę? Sterowanie tego rodzaju bram może odbywać się zdalnie, za pomocą pilota, przycisku lub w inny sposób. Więcej informacji na temat rolowanych bram szybkobieżnych znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.roll-adam.com.pl/aktualnosci/48-aktualnosci6.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedstawiamy Państwu rolety zewnętrzne Screen. Wykonane są z wysokiej jakości tkaniny syntetycznej, która została wzmocniona szklanym włóknem. Oferujemy je z materiału półprzezroczystego lub całkowicie zaciemniającego pomieszczenie. Więcej szczegółów dotyczących naszej propozycji przedstawiamy pod adresem: http://www.roll-adam.com.pl/oferta/screen.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami zamieszczonymi na naszej stronie. W zakładce „Aktualności” dowiedzą się Państwo szczegółów dotyczących bram rolowanych szybkobieżnych, bram segmentowych oraz o systemach rolet zewnętrznych. Zapraszamy do lektury: http://www.roll-adam.com.pl/aktualnosci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach naszej oferty proponujemy różnego rodzaju napędy i sterowania. Znajdą Państwu u nas napędy do rolet, a także do bram różnego typu: garażowych, rolowanych i przemysłowych wraz ze sterowaniem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów: http://www.roll-adam.com.pl/oferta/automatyka-do-bram.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej Roll – Adam przedstawiamy nasze dotychczasowe realizacje. Szeroki wybór rolet, bram garażowych, przemysłowych segmentowych i rolowanych, krat rolowanych, bram szybkobieżnych oraz żaluzji – zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią: http://www.roll-adam.com.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza wyszkolona brygada serwisowa pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc nie tylko sprawną obsługą, lecz także bogatym zapleczem oryginalnych części zamiennych. Klientom instytucjonalnym proponujemy podpisanie stałej umowy serwisowej, co znacznie ułatwia wszelkie procesy związane z naprawą lub konserwacją sprzętu: http://www.roll-adam.com.pl/oferta/serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie nasze wyroby, a także montowana przez naszą firmę automatyka do bram, podlegają profesjonalnemu serwisowi technicznemu, zarówno gwarancyjnemu, jak i pogwarancyjnemu. Jeżeli zaistnieje taka możliwość, jesteśmy w stanie obsłużyć bramy garażowe również innych producentów: http://www.roll-adam.com.pl/oferta/serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi, jak prezentują się nasze rolety, bramy garażowe lub kraty rolowane w miejscu ich zamontowania – zapraszamy na naszą stronę. W zakładce „Galeria” prezentujemy zdjęcia realizacji z zastosowaniem naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z tym tematem: http://www.roll-adam.com.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bramy rolowane, segmentowe, rolety zewnętrzne, antywłamaniowe i wiele innych – nasze produkty posiadają certyfikaty dopuszczeniowe, odporności lub deklaracje zgodności. Wszystkie te dokumenty zestawiliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej w formie pliku PDF do pobrania: http://www.roll-adam.com.pl/certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Google + firmy Roll – Adam. Działamy na rynku od 25 lat, oferując naszym Klientom produkcję i montaż różnego rodzaju technik osłonowych. Proponujemy również profesjonalne usługi doradztwa projektowego. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do przedstawicieli firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://www.roll-adam.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded