Profile cover photo
Profile photo
Eechout Pascal, dr nauk med. Spec. ginekolog położnik. Gabinet
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Badanie USG jest dziś jednym z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych w okresie ciąży. Często dziecko w brzuchu mamy jest "podglądane" na każdej wizycie u lekarza. Dla wielu mam badanie to daje poczucie bezpieczeństwa, bo dzięki niemu wiedzą, że ich dziecko prawidłowo się rozwija. Dzięki profilaktycznym badaniom USG w moim gabinecie: http://ginekologpascal.com.pl/ mogę wykryć wiele nieprawidłowości w przebiegu ciąży i w porę zapobiec wszelkim powikłaniom.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak często należy robić kontrolną wizytę u ginekologa? Zaleca się wizytę raz na rok, wraz z pobraniem rozmazu cytologicznego oraz w przypadku wystąpienia niepokojących objawów. Należą do nich m. in. nieprawidłowe krwawienia, zatrzymanie miesiączki czy dolegliwości bólowe podbrzusza. Zapraszam na badania ginekologiczne do mojego warszawskiego gabinetu: http://ginekologpascal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na podstawie pomiarów przeprowadzanych przez ginekologa komputer w aparacie USG jest w stanie obliczyć wiek ciąży i przybliżony termin porodu! Największą precyzję uzyskuje się podczas badania wykonanego do 14. tygodnia ciąży, kiedy to dokładność wynosi kilka dni. Pacjentkom mojego gabinetu: http://ginekologpascal.com.pl/ zapewniam profesjonalne badania ginekologiczne i opiekę w czasie ciąży.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesna aparatura pozwala zobaczyć prawie rzeczywisty obraz dziecka już we wczesnej ciąży! Od niedawna polscy ginekolodzy wykorzystują do tego specjalny aparat ultrasonograficzny. Widziany na monitorze obraz płodu jest bardzo rzeczywisty, w dużej rozdzielczości i w naturalnych kolorach. Przyszłych rodziców zapraszam do mojego gabinetu ginekologicznego w Warszawie: http://ginekologpascal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W obiegowej opinii ziewanie jest objawem znudzenia czy senności. Nie dotyczy to płodu, który ziewa najczęściej w 24 tygodniu ciąży i wiąże się to z dynamicznym rozwojem dziecka, a szczególnie ze wczesnym rozwojem mózgu. Innym objawem towarzyszącym wzrostowi dziecka w łonie matki jest czkawka. O moich usługach ginekologicznych dowiecie się Państwo, odwiedzając stronę: http://ginekologpascal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Polsce standardowo wykonuje się trzy badania ultrasonograficzne - przesiewowe w ciąży: w 11 - 14 tygodniu ciąży, 20 tygodniu ciąży i 30 tygodniu ciąży. W przypadku nieprawidłowości, potrzebne są badania specjalistyczne, czyli dokładna analiza budowy anatomicznej i fizjologii płodu. Do tej grupy badań, wykorzystujących USG zaliczamy: badanie dopplerowskie, ocenę biofizycznego profilu płodu oraz badanie echokardiograficzne płodu. Zapraszam do mojego gabinetu: http://ginekologpascal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie USG należy dziś do najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych w czasie ciąży. Dla rodziców obraz dziecka uzyskiwany dzięki USG 3D/4D jest najbardziej wzruszający w trzecim trymestrze ciąży. Można wówczas obserwować jak dziecko się uśmiecha. Standardowo powinno być wykonywane pojedyncze badanie: http://ginekologpascal.com.pl/ w I trymestrze ciąży oraz w II lub III trymestrze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam przyszłe mamy na USG ciąży! Celem badania jest dokonanie oceny rozwoju płodu. Poznajemy masę ciała płodu, wiek ciążowy. W tym okresie wykonywane są również badania biometryczne wraz z oceną struktury narządów. O mojej ofercie przeczytacie Państwo więcej na stronie gabinetu ginekologicznego: http://ginekologpascal.com.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolposkopia to jedno z badań ginekologicznych, które polega na obejrzeniu powierzchni narządów rodnych przy pomocy kolposkopu. Prawidłowo przeprowadzone badanie pozwala na dokładne sprawdzenie stanu narządów oraz, w razie potrzeby na podjęcie odpowiedniej terapii oraz natychmiastowego leczenia. Szczegóły oferty mojego gabinetu ginekologicznego znajdziecie Państwo na stronie: http://ginekologpascal.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam na profilaktyczne badania ginekologiczne! Badaniem, pozwalającym jednoznacznie wykryć wszelkie zmiany w organizmie Pacjentki jest USG. Ta metoda diagnozowania oprócz mammografii jest skutecznym środkiem zapobiegawczym i wraz z wiekiem powinna odbywać się regularnie. W swojej praktyce lekarskiej: http://ginekologpascal.com.pl/ z powodzeniem zajmuję się również prowadzeniem ciąży u kobiet dojrzałych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded