Profile cover photo
Profile photo
Blue Bridge Technologies
3 followers
3 followers
About
Blue Bridge's posts

Post has shared content
Šodien SmartMedical komandai bija īpašā apmācību diena. Sākam dienu, uzņemot viesus no Rīgas un Stopiņiem mūsu mājīgajā birojā, bet pēcpusdiena noslēdzās ar apmācības kursu Rīgas lielākajā ambulatorā medicīnas iestādē. Šodienas rezultāts - vairāk nekā 70 ārsti ir apmācīti darbam ar e-Darbnespējas lapām mūsu programmā.

www.smartmedical.eu

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eVeselība #NVD
Photo

Post has shared content
Elektroniskā pieraksta serviss ir pieejams pacientiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Pacients patstāvīgi veic pierakstu portālā www.piearsta.lv, bet ārsts pārvalda pierakstus savā SmartMedical programmā. Vairākās Rīgas veselības aprūpes iestādes jau novērtēja šī pakalpojuma priekšrocības un piedāvā saviem klientiem pieteikties uz vizīti pie ārsta Internetā.

Iespējams arī Tavs ārsts parūpējies un nodrošinājis savus klientus ar iespēju pierakstīties uz viņa konsultācijām elektroniski. Ieskaties Piearsta.lv portālā katalogā: https://goo.gl/1S5fJV

Nekādu e-pastu un zvanu reģistratūrā - dažas minūtes un tavs pieraksts ir pieņemts. Izmēģini pats un iesaki draugiem!

Piearsta.lv - ātri, ērti Jums un Jūsu pacientiem.

#Latvia
#Riga

#Rīga #ePieraksts #piearstaLV #ārsti #pieteikties_pie_ārsta #CapitalClinicRiga #VC4 #VeselībasCentrs4 #PaturskasCentrs #Dermatoloģija #KlīnikaPiramīda #Rīgas1Slimnīca #PoliklīnikaŠarlotes #PoliklīnikaBruniņieku #ValstsSportaMedicīnasCentrs #EllaŠatalova #LORklinīka #ViaUNA #BaltijasVēnuKlīnika #pacientiem
Photo

Post has shared content
Jau 30 iestādēm/praksēm SmartMedical sistēma ir sasaistīta ar e-Veselības sistēmu. Izmantojot jaunu programmas funkcionalitāti ārsti sāka izrakstīt pirmās e-Darbnespējas lapas.

www.smartmedical.eu

#SmartMedical #programma_ārstiem #eDNL #eVeselība #NVD

Photo

Post has shared content
Februārī mēs aicinām ārstus un veselības iestāžu vadītājus uz tikšanos. Mūsu semināri kļuvuši jau par labu iepazīšanas tradīciju pagājušajā gadā un līdz ar to, mēs vēlamies to atjaunot. Pasākums ir paredzēts tiem, kas meklē ērtu vidi darbam ikdienā.

Tikšanas reizē mūsu eksperti iepazīstinās Jūs ar SmartMedical sistēmas (www.smartmedical.eu) iespējām:
- pacientu pārvaldei,
- medicīnisko dokumentu noformēšanai,
- ierastiem pierakstiem un pierakstiem elektroniskajā vidē
- komunikācijai ar pacientiem.

Ievērojot to, ka kopš pēdēja pasākuma sistēma tika paplašināta ar jaunu funkcionalitāti – sasaistīta ar e-Veselības sistēmu (e-Darbnespējas lapas un e-Receptes) mums ir labs iemesls jaunām tikšanām un diskusijām par aktuālām tēmām. Kā vienmēr esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem, izklausīt jūsu vēlmes un atsauksmes.

Cien. ārsti un medicīnas iestāžu vadītāji, esat laipni gaidīti!
Detalizēta informācija par pasākumu: https://goo.gl/h6AZlO


Post has shared content
SmartMedical e-DNL apmācības semināru maratons turpinās. Šodien sagaidījām viesus no Jaunliepājas, Rīgas, Krāslavas, Ogres un Valmieras. Priecīgi par mūsu lietotāju aktivitāti un tieksmi pēc jaunām zināšanām.

#Rīga #eVeselība #SmartMedical #programma_ārstiem #darbnespējaslapas #NVD
PhotoPhotoPhoto
16/12/2016
3 Photos - View album

Post has shared content
Šī nedēļa SmartMedical birojā atkal sākas ar jaunu zināšanu apgūšanu. Ģimenes ārsti, ārstu palīgi un speciālisti piedalījās SmartMedical seminārā par e-Darbnespējas lapām un datu apmaiņu ar e-Veselības sistēmu. Aktīvi atbildējām uz mūsu lietotāju jautājumiem un diskutējam par tēmu - produktīvi pastrādājam un jau gaidām nākamo tikšanas reizi.

#Rīga #eVeselība #SmartMedical #programma_ārstiem #darbnespējaslapas #NVD

Photo
Photo
16/12/2016
2 Photos - View album

Post has shared content
SmartMedical izstrādāts e-Darbnespējas lapu risinājums darbam ar e-Veselības sistēmu ir oficiāli apstiprināts Nacionālajā Veselības Dienestā. Līdz ar to šodien mēs jau uzņemam pirmos viesus no Salaspils, Rīgas un Stopiņiem. Ārsti, ārstu palīgi un ārstniecības iestāžu vadītāji piedalījās mūsu pirmajās apmācībās par jaunu funkcionālu un sasaisti ar e-Veselību.
PhotoPhotoPhoto
2016-12-09
3 Photos - View album

Post has shared content
SmartMedical komandas izstrādātais e-pierakstu risinājums - portāls Piearsta.lv sācis sadarbību ar Latvijas populārāko uzziņu katalogu 1188.lv.

Tagad iestādes savām 1188.lv vizītkartēm var pievienot pogu "Book Now". Spiežot to klients nokļūt uzreiz uz iestādes ārstu sarakstu Piearsta.lv mājas lapā un tiešsaistē var pieteikties uz ārsta konsultāciju.

"ESIET VISUR, KUR KLIENTS JŪS MEKLĒ"
PhotoPhotoPhoto
24/08/2016
3 Photos - View album

Post has shared content
Klīnika Piramīda 3 (Rīga, Kalnciema iela 27) aicina pārbaudīt savu veselību, izmantojot modernākās diagnostikas metodes, augsti kvalificētu ārstu zināšanas un pieredzi. Klīnikas speciālisti strādā visai ģimenei. Pierakstīties pie 27 speciālistiem uz konsultācijām var arī elektroniski portālā www.piearsta.lv:

https://www.piearsta.lv/iestazu-katalogs/klinika-piramida-3-sia-1143/
Photo

Post has shared content
Kā var zināt vai pieraksts ir uz maksas vai valsts apmaksātiem pakalpojumiem? Šādu jautājumu Piearsta.lv lietotāji bieži uzdod mūsu komandai. Atbildot, mēs lūdzam pievērst uzmanību speciālām pazīmēm, lai atšķirtu pierakstus:

1. veicot e-pierakstu, lūdzam ievērot pieņemšanas laiku krāsu:
- zaļie laiki ir paredzēti ārsta valsts apmaksātiem pakalpojumiem,
- zilie laiki ir paredzēti pakalpojumiem, kurus apmaksā vai nu pats pacients, vai nu apdrošināšanas polise.

2. saņemot e-pieraksta apstiprinājumu uz e-pastu vai apskatot e-pieraksta aprakstu, obligāti ieraudzīsiet informāciju par konsultācijas vai ārsta vizītes maksātāju – valsts vai pacients.

3. papildus informācijai iestādes un ārsti savās vizītkartēs norāda, ka pierakstīties iespējams, piemēram, tikai uz maksas pakalpojumiem, norādot arī pakalpojumu cenas.
PhotoPhotoPhoto
21/06/2016
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded