Profile cover photo
Profile photo
Lincor Truckonline
1 follower -
Systemy monitorowanie pojazdów GPS
Systemy monitorowanie pojazdów GPS

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Lokalizator GPS LX micro pozwala pobrać dane z magistrali CAN pojazdu i przesłać je do serwera GPRS wraz z jego lokalizacją. Małe i funkcjonalne urządzanie stworzone dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego zasilania lub pobierania plików z cyfrowego tachografu.

http://www.truckonline.pl/lokalizator-gps-micro
Add a comment...

Post has attachment
Lokalizator GPS LX1 to najmniejszy i najbardziej funkcjonalny z lokalizatorów od TruckOnline, dzięki któremu monitorowanie pojazdów stanie się jeszcze łatwiejsze. LX1 to lokalizator GPS, rejestrator temperatury HACCP a także urządzenie telemetryczne.

http://www.truckonline.pl/lokalizator-gps
Lokalizator GPS LX1
Lokalizator GPS LX1
truckonline.pl
Add a comment...

Post has attachment
LINCOR Software świadczy usługi dla firm w Polsce i na świecie od ponad 20 lat, obsługujemy już ponad 20 tysięcy pojazdów. Jest nam niezmiernie miło, że z roku na rok zwiększa się grono naszych zadowolonych klientów 🙂

Dynamiczny rozwój naszej firmy to również kolejni specjaliści, którzy sukcesywnie dołączają do naszego zespołu. Aktualnie jest nas już trzykrotnie więcej, niż dwa lata temu. Progresja jest naprawdę spora - 30 metrowe biuro zamieniliśmy na ponad 350 m2 powierzchni twórczej dla naszego zespołu.
Zobaczcie naszą nową siedzibę, w której powstają zaawansowane rozwiązania telematyczne do monitorowania GPS i zarządzania flotą GPS oparte na autorskich projektach (telematyka, systemy carsharing / carpooling, systemy telematyki ubezpieczeniowej)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteś właścicielem firmy, posiadającej w swojej flocie samochody ciężarowe typu TIR, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Monitoring GPS samochodów ciężarowych! Nowoczesne lokalizatory usprawniają zarządzanie flotą pojazdów. Sprawdź jak to wygląda w praktyce!

http://www.truckonline.pl/monitoring-pojazdow-gps-tir
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do prezentacji systemu Lincor.
systemy telemetryczne | zarządzanie flotą | ecodriving | monitoring gps
Add a comment...

Post has attachment
Kilka słów o ecodrivingu. Czym jest ecodriving i w jaki sposób wpływa na optymalizację kosztów związanych ze zużyciem paliwa? Wszystko co ważne w tym temacie znajdziecie tutaj:

http://www.truckonline.pl/ecodriving-ekojazda/ecodriving-monitoring-gps
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do polubienia naszego FanPage'a na Facebooku :)
kliknij
https://www.facebook.com/truckonlinepl/
Add a comment...

Post has attachment
Oszczędzanie paliwa poprzez analizę stylu jazdy kierowców wzbudza coraz większe zainteresowanie. Szczególnie wśród właścicieli dużych firm, którzy muszą kontrolować swój transport. Obniżanie kosztów eksploatacji pojazdów dzięki nauce zasad eko, które poprzez przełożenie na jazdę obniżą koszty utrzymywania floty, to zdecydowanie dobry argument aby wprowadzić do swojej firmy ecodriving. Dowiedz się więcej tutaj:

http://www.truckonline.pl/ecodriving-ekojazda/analiza-stylu-jazdy-kierowcy
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz samochodu na chwilę? Auto na minuty to nowa propozycja od Traficar, idealna dla tych, którzy naprawdę potrzebują auta na krótki czas. Truck Online jako partner technologiczny firmy Traficar, wprowadził wspólnie szereg rozwiązań, dzięki którym carsharing jest dobrym rozwiązaniem, wyróżniającym się na tle konkurencji. Dowiedz się więcej tutaj:

http://www.truckonline.pl/carsharing

#carsharing #fleetsharing #auto #na #minuty #truckonline #traficar
Add a comment...

Post has attachment
Monitoring pojazdów od TruckOnline to innowacyjny system monitorowania floty pojazdów, który jest możliwy bez zawierania żadnych umów, ani abonamentów. Wykorzystaj swoje pieniądze mądrze i zainwestuj w nasz monitoring gps.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded