Profile cover photo
Profile photo
Justyna Mądro
22 followers
22 followers
About
Justyna's posts

Post has shared content
"Teraz oprócz fartucha i przypraw każdy amator kuchni ma także smartfona lub tablet, które zamieniły się w prywatnych, kulinarnych asystentów" – zapraszamy do zapoznania się z naszym case study dla Nowego Marketingu, w którym opisujemy rozwiązania, jakie zastosowaliśmy w serwisie Ani Starmach :)

Więcej: http://nowymarketing.pl/a/12755,udany-przepis-na-serwis-kulinarny-na-przykladzie-www-aniastarmach-pl

Post has shared content
A Ty? Spędziłeś już dzisiaj czas ze swoją Walentynką? ;) #Subaru #Walentynki
Photo

Post has shared content
Jest już dostępna nowa, interaktywna mapa salonów i serwisów Subaru Polska! Dzięki automatycznej lokalizacji każdy kierowca może zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej w dowolnej chwili wyszukać, gdzie znajduje się najbliższy dealer lub serwis. Kierowcy mogą także w wygodny sposób umówić się w salonie na jazdę próbną wybranym modelem.

Z wielu udogodnień systemu mogą korzystać także dealerzy Subaru. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom w dedykowanym CMS-ie każdy dealer może jeszcze szybciej odpowiadać na zgłoszenia użytkowników.

Więcej: http://dealerzy.subaru.pl 
Photo

Post has attachment

Post has shared content
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację! Jaki wynik meczu przewidujecie? :) #Euro2016 #PolGer
Photo

Post has shared content
:)
Już jest! Ruszył nowy serwis Anna Starmach, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Przepis był jeden – stworzyć zaawansowaną wyszukiwarkę przepisów, doprawić nowoczesnym designem, dodać autorskie przepisy, wstrząsnąć, zamieszać i połączyć wszystko w jedną, smakowitą całość :)

Zapraszamy do serwisu: www.aniastarmach.pl
Photo

Post has attachment
Kilka słów o nowohuckim czołgu.
Wait while more posts are being loaded