Profile cover photo
Profile photo
Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne Andrzej Krzysiak
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Planujesz ogród przed swoim domem? Wbrew pozorom zakładanie terenów zielonych nie jest takie proste. Należy pamiętać, że rośliny mają swoje wymagania – niektórych gatunków krzewów nie można sadzić w swoim sąsiedztwie. Krzewy liściaste i iglaste mogą wymagać gleb bardzo wilgotnych, inne bardzo suchych. Jeśli szukasz fachowej wiedzy, zachęcamy do kontaktu - https://www.iglaki.agro.pl/gospodarstwo-szkolkarskie-andrzej-krzysiak.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy ponad 30 lat doświadczenia, posiadamy dużą wiedzę i lubimy się nią dzielić. Z tego też powodu zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo liczne porady na temat sadzenia i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych - https://www.iglaki.agro.pl/porady. Zachęcamy do lektury!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment drzew i krzewów produkowany jest w pojemniku i dostępny do sadzenia przez cały okres wegetacyjny, czyli od wczesnej wiosny po późną jesień. W ofercie znajdują się także duże okazy drzew i krzewów iglastych z gruntu - oferujemy je w okresie wiosny i jesieni. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze gospodarstwo szkółkarskie w województwie lubelskim oferuje bogaty wybór ozdobnych krzewów i drzew. Nasz asortyment obejmuje ponad 120 odmian drzew i krzewów iglastych oraz 70 odmian drzew i krzewów iglastych. Jesteśmy przekonani, że w tak bogatej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących roślin - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Państwa ozdobne drzewa iglaste? Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym katalogiem roślin. Proponujemy m.in. szeroki wybór sosen. W ofercie znajduje się np. sosna czarna ‘Green Rocket’ o wrzecionowatym kształcie. Nie ma dużych wymagań, rośnie na wszystkich glebach, zarówno suchych piaszczystych, jak i gliniastych. Polecamy - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie/rosliny-iglaste/sosna-czarna-green-rocket.
Sosna czarna
Sosna czarna
iglaki.agro.pl
Add a comment...

Post has attachment
Wśród krzewów liściastych polecamy m.in. Trzmielina Fortunea 'Emerald Gaety'. Krzew ten osiąga wysokość około 25 cm. Posiada piękne zielone liście otoczone białym marginesem. Charakteryzuje się ścielącymi pędami, jest w stanie wspinać się na kamienie, drzewa i ściany. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie/rosliny-lisciaste/trzmielina-fortunea-emerald-gaety.
Trzmielina Fortunea
Trzmielina Fortunea
iglaki.agro.pl
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także sprzedaż liściastych krzewów ozdobnych. Dysponujemy wieloma gatunkami krzewów, z których na pewno wybiorą Państwo coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem roślin, które zostały dokładnie opisane w porządku alfabetycznym - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy sprzedaż ozdobnych krzewów iglastych. W ofercie posiadamy m.in. jałowiec nadbrzeżny. Krzew ten wykazuje średnią siłę wzrostu – osiąg d o30 cm wysokości i 1,5 metra szerokości. Roślina sprawdzi się w skalnych ogrodach oraz jako roślina okrywowa. Polecamy - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie/rosliny-iglaste/jalowic-nadbrzezny.
Jałowic nadbrzeżny
Jałowic nadbrzeżny
iglaki.agro.pl
Add a comment...

Post has attachment
Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak z siedzibą w województwie lubelskim zachęca do zapoznania się z ofertą krzewów, drzew i roślin. Dysponujemy krzewami i drzewami zarówno liściastymi, jak i iglastymi. Posiadamy drzewa i krzewy iglaste w 120 odmianach z głównych grup takich jak tuje, jałowce, świerki, sosny. Polecamy - https://www.iglaki.agro.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zima już wkrótce się skończy i rozpocznie się sezon ogrodowy. Sprawdź już teraz naszą ofertę drzew i krzewów ogrodowych. Polecamy m.in. pęcherznicę kalinolistną ‘Dart’s Gold’, która osiąga wysokość do 2 metrów. Roślina jest mało wymagająca i odporna na niskie temperatury. Można ją sadzić pojedynczo, jak również w szpalerach żywopłotowych - https://www.iglaki.agro.pl/sklep/rosliny-lisciaste/krzewy-lisciaste/pecherznica-kalinolistna-physocarpus-opulifolius-darts-gold-c1.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded