Profile cover photo
Profile photo
Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne Andrzej Krzysiak
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Żywotnik zachodni, odmiana „Golden Smaragd PBR”, to krzew iglasty dużych rozmiarów, o regularnym, stożkowatym pokroju. Maksymalna wysokość, jaką może osiągnąć, to 5 metrów. Roślina nie ma dużych wymagań, dobrze znosi cięcie i jest całkowicie mrozoodporna. Żywotnik będzie dobrym materiałem na żywopłot - https://www.iglaki.agro.pl/sklep/rosliny-iglaste/zywotnik/zywotnik-zachodni-thuja-occidentalis-janed-gold-golden-smaragd-pbr-c2.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Azalia japońska „Marushka” to krzew liściasty o zwartym pokroju. Krzew posiada dekoracyjne, ciemnozielone, błyszczące liście, zimą stają się brązowawe. Kwiaty azalii japońskiej są karminowoczerwone, drobne i niezwykle liczne. Zachęcamy do zakupów - https://www.iglaki.agro.pl/sklep/rosliny-lisciaste/rozaneczniki/azalia-japonska-rhododendron-marushka-c2.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta detaliczna obejmuje ozdobne drzewa i krzewy iglaste w 120 odmianach, drzewa i krzewy liściaste w 70 odmianach, a także pnącza i hosty (funkie) oraz byliny w pojemnikach. Z dokładnym wykazem roślin i cennikiem mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej - https://www.iglaki.agro.pl/oferta/oferta-detaliczna-jesien-2017.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla naszych klientów mamy zarówno ofertę detaliczną, jak i hurtową. Oferta hurtowa na jesień 2018 roku skierowana jest do osób zajmujących się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, pośredników w handlu materiałem roślinnym oraz Centrum Ogrodniczego. Minimalna wartość zamówienia to 2000 zł netto. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - https://www.iglaki.agro.pl/oferta/oferta-hurtowa-jesien-2017.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasem zdarza się tak, że nawet pomimo starań i troskliwej pielęgnacji krzewy i drzewa ozdobne chorują. Do najczęstszych chorób roślin należą: plamistość liści, mączniak prawdziwy czy osutka, która atakuje sosny, jodły oraz jałowce. Istotne jest, by zacząć działać od razu po zauważeniu pierwszych objawów choroby - https://www.iglaki.agro.pl/porady/iglaki-3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Istotnym elementem pielęgnacji roślin jest ich nawożenie. Każda roślina ma swoje własne wymagania, dlatego też przed użyciem nawozu warto sprawdzić, kiedy dokładnie wypada okres wegetacji i wzrostu. Więcej o nawożeniu mogą Państwo przeczytać w naszym poradniku - https://www.iglaki.agro.pl/porady/i4.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiesz, jaki krzew będzie najlepszy do Twojego ogrodu? Zapytaj naszych ekspertów! Wykwalifikowany personel naszej firmy doskonale zna się na krzewach liściastych i iglastych. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Zapraszamy - https://www.iglaki.agro.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wrzesień w ogrodzie należy do pracowitych miesięcy. To wtedy właśnie sadzimy drzewa i krzewy iglaste oraz zimozielone liściaste. A gdzie znaleźć najlepsze sadzonki? Oczywiście w naszym gospodarstwie szkółkarskim. Oferujemy sprzedaż liściastych krzewów ozdobnych i iglaków - https://www.iglaki.agro.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy ogromne doświadczenie w uprawie roślin. Z tego też względu gwarantujemy wysoką jakość sadzonek. Dzięki dużej wiedzy jesteśmy w stanie również zaproponować naszym Klientom naprawdę szeroki wybór drzew i krzewów liściastych i iglastych. Zapraszamy do współpracy - https://www.iglaki.agro.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jałowiec pospolity, odmiana „Cracowia”, to bardzo popularna forma jałowca pospolitego, o dość silnym wzroście i dużej zwartości. Posiada igły kłujące, stalowoniebieskie. Nie ma dużych wymagań glebowych ani wilgotnościowych. Jest też bardzo odporna na mrozy. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj - https://www.iglaki.agro.pl/katalog-roslin/nazwy-polskie/rosliny-iglaste/jalowiec-pospolity-cracowia.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded