Profile cover photo
Profile photo
Spirowent. PPHU. Elementy do wentylacji i elementy do klimatyzacji. Bubała M.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wypoczynku w rodzinnym gronie i radości ze wspólnie spędzonych chwil. Niech pod choinką wszyscy znajdą wymarzone prezenty i niech nikogo bliskiego nie zabraknie przy rodzinnym stole. Wszystkiego dobrego życzy Spirowent - http://spirowent.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W takich miejscach jak biura, restauracje, sklepy i inne obiekty użyteczności publicznej klimatyzacja jest intensywnie eksploatowana przez cały rok. Dlatego ważne jest, aby cała instalacja była sprawna i funkcjonalna. Najlepszej jakości elementy do wentylacji znajdą Państwo w naszej ofercie - http://spirowent.com.pl/produkty-elementy-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z katalogiem naszych produktów. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt pozycji wysokiej jakości elementów do wentylacji. Znajdą u nas Państwo m.in. przepustnice wielopłaszczyznowe, kolana wentylacyjne czy wywietrzaki. Katalog do pobrania w formacie PDF zamieściliśmy pod tym linkiem - http://spirowent.com.pl/katalog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy także przepustnice wentylacyjne. Znajdą Państwo u nas zarówno przepustnice jednopłaszczyznowe, jak i wielopłaszczyznowe. Produkty te gwarantują wysoką szczelność i doskonale sprawują się jako urządzenia zamykające. Zapraszamy do współpracy - http://spirowent.com.pl/warunki-sprzedazy-produktow-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy naprawdę bogaty asortyment. Dysponujemy także króćcami elastycznymi, zarówno prostokątnymi, jak i kołowymi. Króćce kołowe stosuje się w instalacjach wentylacyjnych, a ich funkcja polega na eliminacji drgań przenoszonych z urządzenia na ciąg wentylacyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://spirowent.com.pl/produkty-elementy-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta elementów wentylacji? W takim razie zapraszamy do współpracy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje o warunkach sprzedaży, płatności i dostawy towarów. Zamieściliśmy je pod tym linkiem - http://spirowent.com.pl/warunki-sprzedazy-produktow-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przewody proste i kształtki wentylacyjne o przekroju kołowym standardowo wykonywane są na wsuwkę. Poszczególne elementy mogą również być zakończone pierścieniami stalowymi ocynkowanymi z otworami montażowymi. Najlepsze elementy do wentylacji znajdą Państwo w naszej ofercie - http://spirowent.com.pl/katalog-elementow-do-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta elementów do wentylacji obejmuje m.in. przewody proste i kształtki wentylacyjne z blachy o przekroju kołowym. Wszystkie elementy wentylacyjne wykonujemy w standardzie z blachy stalowej ocynkowanej. Istnieje również możliwość wykonania z blachy KO, aluminium i blachy czarnej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://spirowent.com.pl/katalog-elementow-do-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Posiadamy między innymi tłumiki wentylacyjne. Urządzenia te służą do ochrony przed nadmiarem hałasu, który wpływa negatywnie na komfort przebywania w pomieszczeniach. Proponujemy tłumiki okrągłe i prostokątne. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - http://spirowent.com.pl/produkty-elementy-wentylacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przez ponad 20 lat działalności na rynku zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Z naszych usług korzystają m.in. Klienci z Torunia i Bydgoszczy. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i dobre rozeznanie w branży. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą - http://spirowent.com.pl/produkty-elementy-wentylacji/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded