Profile

Cover photo
niusha saremi
Worked at journalist
Attended school of media
Lives in united states
306,007 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
 
۶ راه‌کار فوری برای کنترل خشم در محیط کار
همه ما در دوران کاری خود با لحظات سختی مواجه می‌شویم. پروژه‌هایی که در روزهای پایانی به بن‌بست می‌خورند، سر و کله زدن با مشتریان خشمگین و ناراضی، بگو مگو با هم‌کار بدقلق و ... تنها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است ما را در محیط کار عصبانی کند. در چنین شرایطی، فشار خون‌مان بالا می‌رود و تمام توان‌مان را صرف کوبیدن کیبورد به میز یا محکم بستن در اتاق کار و ... می‌کنیم تا شاید از شر این احساس منفی خلاص شویم.
اما چه‌طور می‌شود این خشم و عصبانیت را مهار کرد؟ در ادامه به ۶ راه‌کاری که روان‌شناسان و کارشناسان برای کنترل خشم در محیط کار ارائه‌ داده‌اند، اشاره کرده‌ایم:
 ·  Translate
همه ما در دوران کاری خود با لحظات سختی مواجه می‌شویم. پروژه‌هایی که در روزهای پایانی به بن‌بست می‌خورند، سر و کله زدن با مشتریان خشمگین و ناراضی، بگو مگو با هم‌کار بدقلق و ... تنها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است ما را در محیط کار عصبانی کند. در چنین شرایطی، فشار خون‌مان بالا می‌رود و تمام ...
View original post
3
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
دوره‌ی انلاین برای فعالان مدنی و اجتماعی #آموزش   #آموزش_شهروندی  
 ·  Translate
 
اگر در فعالیت‌های اجتماعی مشارکت داشته و دارید حتما با مواردی مواجه شده‌اید که مسائل مربوط به منابع مالی و انسانی پیچیده شده و ادامه کار را سخت کرده است. داشتن مهارت کافی در مدیریت صحیح و کارآمد منابع انسانی و مالی یک امتیاز مهم برای فعالان اجتماعی است. دوره جدید و آنلاین مدرسه ترویج متمرکز بر دو حوزه مهارت‌های رفتاری و تیم‌سازی و مدیریت منابع مالی است. اگر فعال اجتماعی هستید با ما در دوره «مهارت‌های راهبری» هم‌راه شوید.

برای ثبت‌نام کلیک کنید:http://goo.gl/JBi4Km
 ·  Translate
View original post
5
mohammad crseven's profile photo
 
چه اموزنده بود
 ·  Translate
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
محمود علیزاده طباطبایی، وکیل آقای سیامک نمازی شهروند ایرانی – آمریکایی که مهرماه سال جاری در ایران بازداشت شد به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت که موکلش در این پنج ماه تحت بازجویی بوده و این بازجویی‌ها هم چنان ادامه دارد، هم اکنون در بند دو-الف زندان اوین با بازداشت موقت زندانی است و به او اجازه نداده اند با وکیلش ملاقات کند: “پرونده هنوز در مرحله تحقیقات است و نزد بازپرس بازنگشته است. نه تنها به من اجازه ملاقات با او داده نشده بلکه حتی اجازه ندادند وکالت نامه‌ای را که از او دارم، روی پرونده بگذاریم.”
 ·  Translate
محمود علیزاده طباطبایی، وکیل آقای سیامک نمازی شهروند ایرانی - آمریکایی که مهرماه سال جاری در ایران بازداشت شد به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت که موکلش در ای…
3
1
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
به دنبال رسانه‌ای شدن موارد جدیدی از تبعیض و خشونت علیه دانش آموزان افغانستانی مقیم ایران، شیرزاد عبدالهی، کار‌شناس مسائل آموزشی در تهران، به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت: “اخبار بد رفتاری با دانش آموزان در مدارس به طور عام و بدرفتاری با دانش آموزان افغان به طور خاص تنها به صورت تصادفی به رسانه‌ها راه پیدا می‌کند.” به گفته او نهادهای نظارتی و آموزش و پرورش معمولاً این گونه خبر‌ها را مخفی می‌کنند.
در تازه‌ترین مورد، روزنامه وقایع اتفاقیه اوایل بهمن ماه گزارش داد یک دانش آموز افغانستانی را از مدرسه‌ای در پاکدشت ورامین به دلیل پرداخت نکردن پول شهریه، کتک زده و از مدرسه اخراج کرده‌اند. خانواده‌اش از ۲۳۰ هزار تومان هزینه شهریه، فقط توان پرداخت صد هزار تومان را داشته‌اند. مادر این دانش آموز گفته که پسرش را کتک زده و به او گفته‌اند تا باقی پول را نیاوردی به مدرسه نیا.
 ·  Translate
اخبار بدرفتاری با دانش آموزان افغانستانی به صورت تصادفی رسانه ای می شود به دنبال رسانه‌ای شدن موارد جدیدی از تبعیض و خشونت علیه دانش آموزان افغانستانی مقیم ایران، ش…
5
1
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
در پی بازداشت و انتقال سوشا مکانی، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به زندان اوین در روز دوشنبه ۱۴ دی ماه، به دلیل انتشار عکس‌های خصوصی وی که تصویر این فوتبالیست را در کنار چند دختر نشان می‌داد، حسین رئیسی، حقوقدان به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت دستگیری این دروازه‌بان توجیه قانونی ندارد.

به گفته حسین رئیسی، “در قانون جرائم رایانه‌ای آمده است که اگر کسی خودش مبادرت به انتشارعکس مبتذل و مستهجن چه از خودش و چه دیگران بکند مرتکب جرم شده است. اما با توجه به مشهور بودن این شخص و سخنان وکیل او، به نظر نمی‌رسد این فوتبالیست خودش اقدام به انتشار عکس‌هایش  کرده باشد.”

بهنام علی محمدی، وکیل مدافع سوشا مکانی، مکانی هم روز دوشنبه به ایسنا گفت: “قاضی حسن‌زاده دستور داده که پلیس فتا تحقیقات را انجام دهد و ما نیز اعلام کرده‌ایم که تصاویر منتشر شده ربطی به موکلم ندارد و تلگرام موکلم و گوشی نامزد وی را هک کرده‌اند.” به گفته علی محمدی، دروازه‌بان پرسپولیس شاکی خصوصی ندارد و پرونده در شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت به ریاست قاضی حسن‌زاده در حال رسیدگی است: “به دلیل اینکه بازپرس پرونده امروز(دوشنبه) در مرخصی بود، بازپرس جانشین دستور اعزام موکلم را به زندان اوین داد.”
 ·  Translate
در پی بازداشت و انتقال سوشا مکانی، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به زندان اوین در رو
4
Mehdi Vatankhah's profile photoKhatere n.n's profile photo
2 comments
 
ba che hayolayi ax andakhti arzeshe in janjalaro nadashtan hich kodomeshon

Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
بیش از چهار ماه از بازداشت آرش زاد، کارآفرین و وب نگار حوزه فن‌آوری در ایران، می‌گذرد و هم‌چنان مقام های مسئول در ایران، جزئیاتی درباره موقعیت او و پرونده‌اش نمی‌دهند. در همین حال گروهی از دوستان و همکاران او، در شبکه‌های اجتماعی کارزاری برای آگاه‌سازی درباره وضعیت این وب‌نگار راه انداخته‌اند.

حسین زادحقیقی که با اسم آرش زاد فعالیت می‌کرد،  روز دهم مرداد ماه زمانی که قصد داشت از ایران خارج شود، در فرودگاه امام‌خمینی دستگیر و به مکانی نامشخص منتقل شد. در چهار ماهی که از بازداشت این کارآفرین حوزه فن‌آوری می‌گذرد، تا کنون هیچ اطلاعاتی درباره محل بازداشت و اتهامات او از سوی خانواده، وکیل و یا مقامات قضایی منتشر نشده است و بستگانش ترجیح‌ داده‌اند سکوت پیش بگیرند.

یک منبع مطلع در این باره به کمپین گفت: “خانواده آرش زاد به دلیل ترس از تاثیر منفی بر روی پرونده وی، علاقه‌ای به گفتگو با رسانه‌ها ندارند.”

به گفته این منبع آگاه، آرش زاد که در دو ماه اخیر به صورت مرتب با خانواده‌اش در تماس بوده است، از حدود یک ماه پیش به صورت کامل ناپدید شده است و هم اکنون از وضعیت وی هیچ اطلاعی در دسترس نیست. براساس گفته‌های این منبع آگاه، آرش زاد بیش از ۹۰ روز را در انفرادی سپری کرده است.
 ·  Translate
7
1
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
 
امروز ۲۱ تیرماه روز ملی بدون نایلکس (پلاستیک) است، روزی که قرار است یادآور آسیبی باشد که پلاستیک به محیط زیست می‌زند و مشوقی باشد برای نه گفتن به کیسه‌های پلاستیکی.
مصرف سرانه پلاستیک در ایران بیش از متوسط جهانی و چیزی نزدیک به ۵۰۰ هزار تن در سال است. همین است که چه کنار یک روز زیبا، چه در دامنه یک کوه و چه در کوچه و جوی و خیابان پر است از پلاستیک‌های‌‌ رها شده که هم چهره ‫#‏طبیعت‬ را زشت کرده‌اند هم آسیب‌های فراوانی به ‫#‏محیط_زیست‬ وارد می‌کنند.
این‌جا بیش‌تر از این معضل محیط زیستی بخوانید و با برخی کمپین‌ها که در همین رابطه فعالیت می‌کنند آشنا شوید:
‫#‏نه_به_نایلکس‬ ‫#‏ایران‬ ‫#‏ترویج‬
 ·  Translate
امروز ۲۱ تیرماه روز ملی بدون نایلکس (پلاستیک) است، روزی که قرار است یادآورآسیبی باشد که پلاستیک به محیط زیست می‌زند و مشوقی باشد برای نه گفتن به کیسه‌های پلاستیکی. مصرف سرانه پلاستیک در ایران بیش از متوسط جهانی و چیزی نزدیک به ۵۰۰ هزار تن در سال است. همین است که چه کنار یک روز زیبا، چه در دامنه ...
View original post
4
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
سال ۱۳۹۴ برای بعضی‌ها با این ابهام آغاز شد که امسال سال گوسفند است یا بز؟ ممکن است شما هم جزو آن دسته بوده باشید و یا دسته‌ای که به طالع و تاثیرِ حیوانِ سال روی احوال دنیا اعتقادی ندارند و دنبال چنین سوال و جواب‌هایی هم نیستند. اما وقتی پای حیوان آزاری وسط باشد٬ تعداد مدافعان٬ مخالفان و بی‌طرفان تعیین کننده خواهد بود.
آن وقت در پایان سالی که با انتشار فیلم سگ‌کشی‌های گسترده در شیراز آغاز شد و با فیلم سگ‌کشی در اردبیل به روزهای آخر رسید٬ تجمع اعتراضی مقابل سازمان محیط زیست و یا پیش نویس حمایت از حیوانات ولگرد و بی سرپرست معنادارتر می‌شود.
جاوید آل‌داوود٬ رئیس انجمن حمایت از حیوانات هم هرچند به اقدامات سازمان محیط زیست خوشبین نیست اما می گوید که به واکنش‌های اعتراضی نسل جوان امیدوار است.
 ·  Translate
جاوید آل‌داوود٬ رئیس انجمن حمایت از حیوانات هرچند در سالجاری به اقدامات سازمان محیط زیست خوشبین نیست اما معتقد است که واکنش‌های اعتراضی نسل جوان امیدوار کننده است.
5
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 

در پی تجمع دوشنبه سوم اسفند، دوست داران حیوانات ومعترضان به خشونت علیه حیوانات در مقابل سازمان حفاظت محیط زیست، یکی از برگزار کنندگان این تجمع به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت: “کسانی که پیگیر این موضوعات هستند از مسوولین می خواهند که با تصویب یک دستور کار، جلوی خشونت علیه حیوانات را بگیرند.”

این فعال حقوق حیوانات استقبال مردم در اعتراض به خبرهای مربوط به حیوان آزاری که طی روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را “بی‌نظیر” توصیف کرد و گفت: “قرار است این تجمعات در فواصل کوتاه انقدر تکرار شود تا برای آن قوانین مرتبط تصویب شود.” در این تجمع برخی ازچهره‌های شناخته شده‌ سینمای ایران چون، هدیه تهرانی، میترا حجار و شهره سلطانی نیز حضور داشتند
 ·  Translate
در پی تجمع دوشنبه سوم اسفند، دوست داران حیوانات ومعترضان به خشونت علیه حیوانات در مقابل سازمان حفاظت محیط زیست، یکی از برگزار کنندگان این تجمع به کمپین بین المللی حق…
6
1
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
در پی ممانعت از ورود تماشاچیان زن به محل برگزاری تورنمنت جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش، یک منبع آگاه در فدراسیون والیبال کشور به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت که به احتمال زیاد سلیقه و نظر شخصی مقامات محلی مانع از ورود زنان تماشاگر شده است. به گفته او تلاش فدراسیون والیبال ایران بر این بوده تا نظر فدراسیون جهانی والیبال مبنی بر حضور تماشاچیان زن را، دست کم در منطقه آزاد کیش تامین کند. این منبع آگاه به کمپین گفت، موضوع احتمالا روز آینده در فدراسیون والیبال پیگیری و بررسی می شود.

 ·  Translate
در پی ممانعت از ورود تماشاچیان زن به محل برگزاری تورنمنت جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش، یک منبع آگاه در فدراسیون والیبال کشور به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایرا…
3
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
بهمن دارالشفایی، روزنامه‌نگار و مترجم روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه در منزل خود در تهران بازداشت شده است. یک منبع آگاه به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت ایمیل و فیس بوک آقای دارالشفایی حدود ۱۰ روز پیش هک شده و از او در ازای عدم افشای اطلاعات‌اش پول درخواست شده بوده است که او به این درخواست بی اعتنایی کرده است. پس از دستگیری این روزنامه نگار، فاطمه شمس، شاعر و فعال مدنی ساکن لندن هم هم در صفحه فیس بوک خود نوشت که شخصی از تلگرام بهمن دارالشفایى با تلگرام هک شده او دو ساعت چت کرده است.
https://persian.iranhumanrights.org/1394/11/bahman-daroshafaei/
 ·  Translate
بهمن دارالشفایی، روزنامه‌نگار و مترجم روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه در منزل خود در تهران بازداشت شد. وب سایت کلمه نوشته که دستگیری او با حکم شعبه دو دادسرای مقدس صورت گرفØ…
2
1
Add a comment...

niusha saremi

Shared publicly  - 
 
یک منبع مطلع به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت مهدی رجبیان، موسیقی‌دان و موسس وب‌سایت «برگ موزیک»، حسین رجبیان، فیلم‌ساز مستقل و عکاس، به همراه یوسف عمادی، موسیقی‌دان در دادگاهی که دراردیبهشت ماه به ریاست قاضی مقیسه در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب برگزار شد، محکوم به تحمل شش سال زندان شده‌اند. به گفته این منبع آگاه برای هر کدام از این افراد پنج سال زندان به اتهام “توهین به مقدسات” و یک سال زندان به اتهام “تبلیغ علیه نظام” در نظر گرفته شده است. همچنین هر یک به پرداخت حدود ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده‌اند.

به گفته این منبع مطلع کل زمان دادگاه ۱۵ دقیقه بوده است و ادعا شده که «برگ موزیک» “قصد ترویج بی‌اعتنایی به مقدسات با انتشار موسیقی‌های زیر زمینی” داشته و در “امور سینمایی هم فعالیت داشته” است. وی دلیل یکی بودن پرونده این سه هنرمند را “همکاری هنری” عنوان کرد.
 ·  Translate
یک منبع مطلع به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت مهدی رجبیان، موسیقی‌دان و موسس
5
4
Add a comment...
Work
Employment
  • journalist
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
united states
Contact Information
Work
Email
Education
  • school of media
Basic Information
Gender
Female
Links
Other profiles