Profile cover photo
Profile photo
Acta Nova Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo niszczenie dokumentów. Zabieg ten przeprowadzamy zgodnie z przyjętymi normami bezpieczeństwa. Gwarantujemy zachowanie tajemnicy. Nasi konsultanci z chęcią wyjaśnią Państwu specyfikę tego procesu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. http://actanova.pl/niszczenie-dokumentow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie i zespół doświadczonych fachowców wyróżniają nas na rynku. Wciąż szkolimy naszych specjalistów, aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://actanova.pl/archiwizacja-dokumentow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nasza oferta poszerzona została o normatywy archiwalne. Naszą ofertę kierujemy do kancelarii, sekretariatów czy też biur. Z przyjemnością przygotujemy dla Was normatywy kancelaryjno – archiwalne. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://actanova.pl/normatywy-archiwalne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że zobowiązania podatkowe przedawniają się po upływie 5 lat. Do tego czasu wszystkie dokumenty należy przechowywać. Dla wielu przedsiębiorców jest to kłopotliwe, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy usługi związane z przechowalnictwem. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://actanova.pl/przechowalnictwo-dokumentow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z firmami, z którymi współpracujemy. Na stronie: http://actanova.pl/zasob/ dostępna jest lista podmiotów, z którymi podjęliśmy współpracę. Najwyższa jakość usług, profesjonalizm oraz rzetelność pozwoliła nam wypracować sobie wysoką pozycję na polskim rynku. Przekonajcie się sami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm zajmujemy się przechowywaniem dokumentów upadłych przedsiębiorstw. Na stronie: http://actanova.pl/ znajdziecie Państwo dokładne informacje dotyczące oferty. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Archiwizacja dokumentów jest to usługa, która obejmuje selekcję akt. Zajmujemy się również segregacją i opracowywaniem akt zgodnie z komórkami organizacyjnymi. Możecie być pewni, że zajmiemy się także zniszczeniem przeterminowanej dokumentacji. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://actanova.pl/archiwizacja-dokumentow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że przechowywanie dokumentów firmowych związanych z księgowością firmy obejmuje nawet ewidencje wyposażenia? Bardzo ważne jest, abyście dysponowali również rejestrami VAT, dokumentami inwentaryzacyjnymi czy też ewidencją środków trwałych. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji telefonicznie. Dane kontaktowe firmy ACTA NOVA dostępne są na stronie: http://actanova.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na prowadzenie własnej działalności pamiętajcie Państwo, że Waszym obowiązkiem jest niszczenie niepotrzebnych dokumentów. Jeśli wartościowe papiery znajdą się w niepowołanych rękach możecie mieć poważne problemy! W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://actanova.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy magazynem, który spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 12 maja 2003 roku w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców. Na stronie: http://actanova.pl/ dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności. Na ewentualne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded