Profile cover photo
Profile photo
Matrix Divergent
4 followers -
Проект, що досліджує проблеми культурології, політології, філософії та економіки
Проект, що досліджує проблеми культурології, політології, філософії та економіки

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Велика політика вимагає великих коштів, а таємна, відповідно, – таємних. Таємні грошові видатки існували завжди, не був винятком й уряд Гетьмана. Підтверджують це таємні документи тих часів, що збереглись у Центральному державному архіві вищих органів влади і управління України.
Add a comment...

Post has attachment
Щоб підтримувати у нормі всі життєві цикли організму, людині потрібні не лише чисте повітря і якісна вода, а й відповідне здорове харчування…
Проаналізувати всі чинники, що негативно впливають на здоров’я людини, можна дійти до висновку, що саме неякісна їжа найчастіше призводить до проблем.
Add a comment...

Post has attachment
Економічна політика України, з одного боку, прив’язана до кредитів та траншів, а з іншого – до інвестицій. Урядовці та експерти вважають, що інвестиції потрібні державі як основне, і мало не єдине джерело достатку, наповнення скарбниці та зміни парадигми кредитозалежності. Ба більше, побутує думка, що саме інвестиційні надходження, а не нові транші Міжнародного валютного фонду призведуть до зростання економіки. Та чи так це?

#CFIUS #економіка #інвестиції #кредити #Мінфін #ІванРозпутенко
Add a comment...

Post has attachment
У 2015 році в США вийшла книга американського генерала Стенлі Маккрістала “Команда команд: правила залученості у складному світі”. У ній автор розповідає, як ієрархічні структури командування і контролю у американській армії заважали оперативним успіхам на ранніх етапах війни в Іраку.
Детальніше читайте на http://matrix-info.com

#командакоманд #адаптивніорганізації #алькаїда #США #армія #СтенліМаккрістал #РенаМарутян #неБезпека
Add a comment...

Post has attachment
Уявіть собі світ, де кожна ваша дія або бездіяльність фіксуватиметься, аналізуватиметься і безпосередньо впливатиме на ваше життя. Наприклад, у людей з низьким рейтингом повільніше працюватиме Інтернет, вони не зможуть відвідувати деякі ресторани, клуби та інші заклади, їм заборонять вільно виїжджати за кордон. Також такі особи не зможуть влаштуватися на посади, де надійність є обов’язковим критерієм, здобути освіту в приватних навчальних закладах або віддати туди своїх дітей.
Фантастичний фільм, роман-утопія? Ні, це китайська система соціального рейтингу, яку уже тестують, а з 2020 року вона стане обов’язковою для громадян Китаю.
Детальніше на http://matrix-info.com/2017/11/29/kytajska-systema-sotsialnogo-rejtyngu-abo-tsyfrova-dyktatura-hhi-stolittya/

"Big Brother watching you" 😲😿🕵️‍♀️
#matrixdivergent #ренамарутян #bigdate #sesamecredit #технології #соціальнийкредитдовіри
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Автор книги “Світ після капіталу” Альберт Венгер переконаний, що люди сприймають роботу як релігію. Вона настільки щільно вбудована в тканину суспільства, що втрата значущості праці буде сприйнята хворобливо.
Чи справді ідея Безумовного базового доходу (ББД), згідно із якою, кожному громадянину регулярно має виплачуватись певна сума грошей, не залежно від наявності доходів з інших джерел, покращить життя людей?

Деталі тут: http://matrix-info.com/2017/11/15/bezumovnyj-bazovyj-dohid-utopiya-chy-panatseya/

#matrixdivergent #ббд #безумовнийбазовийдохід #РенаМарутян
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ми вже понад чверть століття живемо в країні, де були і є інтелектуали високого рівня, але немає інтелектуальної еліти. Тому всі інші еліти є для нас невідповідними, а часто й ворожими. Не зважаючи на кількаразові зміни владних режимів у результаті так званих “революцій”, нові вектори розвитку – східні чи західні, впливи зовнішніх партнерів і кураторів, ситуація залишається звичною. А все тому, що немає національного стержня – інтелектуальної еліти.

#matrixdivergent #ВолодимирПавлів #інтелігенція #еліта #інтелектуальнаеліта
Add a comment...

Post has attachment
Офіційно Українську Соціалістичну Радянську Республіку було проголошено 6 січня 1919 року, а 29 січня тимчасовий більшовицький уряд перейменували у Раду народних комісарів УСРР, що також проіснувала вкрай мало. Відтоді розпочинається послідовний, ґрунтовний і юридично нормований процес втрати прокомуністичною Україною свого декларативного суверенітету.
http://matrix-info.com/2017/11/16/samostijna-usrr/

#matrixdivergent #історіятасучасність #ПавлоГайНижник #УСРР
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ocтaннiми poкaми найпопулярнішими спеціальностями серед абітурієнтів були юpиcпpудeнцiя, мeнeджмeнт, фiлoлoгiя та туpизм. Зa дaними Мiнicтepcтвa ocвiти i науки, нa цi пpoфeciї пoдaнo пoнaд 200 тиc. зaяв, xoчa нa pинку пpaцi тaкі фaxiвцi у нaдлишку. Тому чи змoжуть випускники цих спеціальностей пpaцeвлaштувaтиcя за умов великої конкуренції?

Детальніше - на http://matrix-info.com/2017/11/14/ukrayinski-vypusknyky-gramotni-osvicheni-i-bezrobitni/

#matrixdivergent #суспільство #освіта
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Якщо вірити вивіскам і рекламі на вулицях, то можна подумати, що Україна дуже “елітарна”: “елітні” ресторани й готелі, клуби і автомобілі, вина і сири, одяг і навіть “секонд хенд”. Маси у цілому світі скрізь і завжди прагнуть тільки спокою і співіснування, але теж скрізь і завжди у цілому світі тільки зусилля дещиці створює енергію, рух і зміни. Саме ця “дещиця” і є тією елітою, якої немає в Україні.
Детальніше - на http://matrix-info.com/2017/11/02/neelitarna-natsiya/

#matrixdivergent #еліта #інтелігенція #національнаеліта #дискусія
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded