Profile cover photo
Profile photo
Western Investment Group
1 follower -
Все про недержавне пенсійне забезпечення в Україні.
Все про недержавне пенсійне забезпечення в Україні.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Протягом всієї відомої нам історії людства , діти складали найбільшу частину населення планети Земля . Проте в 2060 році кількість дітей не буде перевищувати кількості жодної іншої категорії населення. А саме старіння населення має найбільший вплив на розвиток суспільства . За прогнозами в 2060 році кількість людей в віці від 0 до 19 зросте до 200 млн., що є всього лиш на 8% більше ніж сьогодні; тоді як кількість людей у віці від 60 до 79 зросте вдвічі порівняно з 2015 і складатиме 850 млн.
https://www.facebook.com/TheEconomist/videos/vb.6013004059/10153823927469060/?type=2&theater

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Непідприємницьке товариство «Відкритий пенсійний фонд «Соціальна перспектива», відповідно до Розпорядження НКЦПФР №207-ЦА-УП-КУА від 11.12.2014р. повністю завершило диверсифікацію активів згідно встановлених законодавством вимог. Станом на 22.12.2015 року загальний об`єм активів фонду становить 20 200 521,70 гривень, які розміщено в наступні інструменти: Облігації Міністерства фінансів України - 44,5% загальної вартості активів; Акції українських емітентів - 0,5% загальної вартості активів; Депозити та облігації українських банків (АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «ПУМБ») - 55% загальної вартості активів.
НТ «ВПФ «Соціальна перспектива» засновано в 2006 році. Протягом 2010 – 2014 років відбулось приєднання ВПФ «Соціальна перспектива ІФЦ», ВПФ «Європейський стандарт», ВНПФ «Автоальянс» та ВПФ «Універсальний», внаслідок чого кількість учасників фонду, на сьогодні, складає 14 717 осіб.
http://www.westinvestgroup.com.ua/…/nederz…/stati-vkladnikom
Photo

Post has attachment
Співзасновник та партнер ФК "Західна інвестиційна група" та НПФ "Соціальна перспектива", Francois Jan Lavooij (перший ряд, другий праворуч) - Director of Private Limited Liability Company Rozenhof Beheer B.V., Rotterdam (Netherlands), взяв участь в зустрічі Президента України з керівниками нідерландських компаній.
В рамках робочого візиту президент України Петро Порошенко зустрівся з керівниками провідних нідерландських компаній. Було обговорено можливості для активізації двостороннього співробітництва між бізнесом двох держав, а також кроки для більшого залучення в економіку України інвестицій з боку голландських компаній.
Інвестуючи в Україну, ви інвестуєте в безпеку Європи!
Photo

Post has attachment
Як будучи на чужині сьогодні, забезпечити гідне майбутнє в Україні завтра? 

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Довіряючи людям, ви даєте зрозуміти, що бачите їхні потенціал та цінність. "ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА" (WIG) - це поєднання професіоналізму спеціалістів з застосуванням сучасних технологій продажів та аналізу ситуації на ринку цінних паперів. 
http://www.westinvestgroup.com.ua/ua/
Photo
Wait while more posts are being loaded